Gümüş, Aynalı, Modern: Nişan Tepsisi Seçiminizi Yaptınız mı?

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları firmaları arasında gerek nişan tepsisi gerekse söz tepsisi olarak kullanabileceğiniz muhteşem yüzük tepsileri buldum sizin için! Nişan tepsisi nasıl süslenir'den gümüş, aynalı, modern nişan tepsilerine hepsi burada!

Nişan Tepsileri

Nişan yüzük tepsisi almaya geldiyse sıra, evlilik teklifi alınmış, aileler tanışmış, düğün hazırlıklarına çok az kalmış olmalı! Önemsizmiş gibi görünen ama aslında biz kadınların özen gösterdiği detaylardan biri olan nişan tepsinizi seçmeniz için size biraz yardımcı olmak istedim.

Öncelikle nişan tepsisi modelleri galerisine bir göz atarak nasıl modelleri beğendiğinize, ne tür seçenekleriniz olduğuna karar verin derim.

nisan_tepsisi - gümüş, aynalı, modern: nişan tepsisi seçiminizi yaptınız mı?

Nişan Tepsisi Süsleme

Nişan tepsisi nasıl süslenir, sorusu genellikle en çok merak edilen konulardan biri... Eğer kendiniz süslemek istiyorsanız ihtiyacınız olacak nişan tepsisi süsleme malzemeleri şöyle hemen söyleyeyim:

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

  • Tepsi
  • Büyük kuru yapraklar,
  • Kurutulmuş veya taze çiçekler (Bence yapma çiçek kullanmayın, taze çiçek kullanma şansınız varsa onu tercih edin derim.
  • Silikon tabancası
  • Çiçeklerinizle uyumlu renkte kurdeleler
  • Dilerseniz boncuklar, kokulu taşlar, deniz kabukları

Bütün bu malzemelerle nişan tepsinizi göz zevkinize ve istediğiniz konsepte göre süsleyebilirsiniz. Eğer nişan tepsinizi yaptırmak ya da hazır modellerde satın almak isterseniz bu kategorideki indirimlere mutlaka göz atın!

Aynalı Nişan Tepsisi

Eminönü, Mercan'daki Gelin & Buket firmasının ürünleri içinde altın renginde bir aynalı nişan tepsisi buldum. Aynalı nişan tepsisi arıyorsanız seçenekler oldukça geniş.

aynali_nisan - gümüş, aynalı, modern: nişan tepsisi seçiminizi yaptınız mı?

Altın renk istemiyorsanız aynı firmada gümüş nişan tepsisi de bulabilirsiniz. Gümüş üzerine çiçek deseni işlemeli, beyaz- mor çiçeklerle süslenmiş, üzerinde tarih yazan kalpli yüzük yatakları olan bu tepsi oldukça şık görünüyor.

gumus_nisan - gümüş, aynalı, modern: nişan tepsisi seçiminizi yaptınız mı?

Modern Nişan Tepsisi

Ataşehi'deki Le tuse Design'dan bulduğum tepsi modern nişan tepsisi arayan gelin adayları için gayet uygun görünüyor. Sade ve şık! Beyaz dantelle süslenmiş bir tepsi, üzerinde isimlerinizin ve tarihin yazdığı beyaz kurdeleli yüzük yatakları ve makası... Nişan makası nasıl süslenir, sorunuza cevap bulmanız da kolaylaşmıştır bu makası görünce. Bence çok abartmaya gerek yok, sade bir süsleme detayı yeterli.

modern_nisan - gümüş, aynalı, modern: nişan tepsisi seçiminizi yaptınız mı?

Yuvarlak Nişan Tepsisi

Şişli'de bulunan Nişantaşı Tasarım'dan bulduğum yuvarlak nişan tepsisi örnekleri de yine tercih edilen yüzük tepsisi modelleri arasında yer alıyor. Buradaki nişan makası süslemeleri ise çiçekli ve kurdeleli. Daha gösterişli bir şey istiyorsanız çiçekli, daha sade bir süsleme istiyorsanız kurdele seçeneğini tercih edebilirsiniz.

10tzyzx7709cy1jg - gümüş, aynalı, modern: nişan tepsisi seçiminizi yaptınız mı?

Haydi, Şimdi Sıra Sizde

Nişan tepsinizi nereden aldınız, neler tavsiye edersiniz? Yüzük tepsisi için daha iyi alternatif bir fikriniz var mı? Siz de yazın, herkes görsün!

Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.