Gelin Eldiveni Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:05 dakika

28.10.2022

Düğününde yalnızca gelinliğinle değil, doğru gelin aksesuarlarıyla da zarafetini ortaya koyabilirsin. Bunun için sıraladığımız gelin eldiveni modellerini inceleyebilirsin.

gelin eldiveni modelleri

Puantiyeli Gelin Eldiveni

Bu zarif gelin eldiveni taşlı ve romantik bir tasarım isteyen gelin adayları için ideal. Üzerindeki incilerle puantiyeli görünümü verilmiş bu model, hareketli tasarıma sahip olduğu için sade gelinliklerle kullanmanı öneriyoruz. Bu şık tasarım için Meyra'nın Şapkaları firmasıyla iletişime geçebilirsin.

Meyranın Şapkaları

Nikah Şapkası ve Eldiveni

Nostaljik bir görünüm için nikah kepi ve eldiveni arıyorsan Turkuaz Aksesuar'ın tasarımlarına mutlaka göz atmalısın. Kese, vualet ve eldiven üçlüsünden oluşan bu pembe tonlardaki aksesuar seti firmanın en romantik ürünleri arasında. Bu set hoşuna gittiyse firma profilini de incelemende fayda var.

Turkuaz Aksesuar

Taşlı Gelin Eldiveni

Aynı anda hem zarif hem de göz alıcı bu gelin eldiveni taşlı ve dantelli tasarımıyla dikkat çekiyor. Vintage tarzda bir gelinlikle, tarihi mekan düğünlerinde kullanabileceğin bu model ile mekana ve tarzına uygun bir görünüm yakalayabilirsin.

Düğün Butiği

Fiyonklu Gelinlik Eldiveni Modeli

Özellikle kolsuz gelinlik modelleriyle kullanılan eldivenlerin gelinliğinle uyumuna da dikkat etmelisin. Düz, ipek ya da saten bir gelinlik ile bu dantelli ve saten fiyonklu eldiven modelini rahatlıkla kullanabilirsin. Modelin Beril Öke Gülen Aksesuar imzası taşıdığını da belirtelim.

Beril Öke Gülen Aksesuar

Üç Boyutlu Çiçekli Gelin Eldiveni

Son yılların gelinlikteki favori süslemelerinden 3 boyutlu aplikeler, eldivenlerde de karşımıza çıkmaya başladı. İnce tül üzerine işlenen bu süslemelerin kullanıldığı gelin eldiveni modelini, sade bir gelinlikle kullanabilirsin.

eldivenli gelin seti

Kırık Beyaz Gelin Eldiveni

Eldiven, şapka gibi ekstra aldığın aksesuarların gelinliğin kumaşı ve rengiyle uyumuna da bakmalısın. Kırık beyaz, sade bir gelinlikle bu dantelli, aynı tonlardaki bu eldivenleri rahatlıkla kullanabilirsin.

fiyonklu gelin eldiveni

İllüzyon Tül Gelin Eldiveni

İşlemenin, dövme gibi görünmesine yardımcı olan illüzyon tüllerden tasarlanan bu gelin eldiveni, farklı bir model arayışında olan gelinler için ideal. Eldivenin işlemelerinin gelinliğinin tarzıyla uyumlu olmasına dikkat etmelisin.

incili tül eldiven

Vintage Gelin Eldiveni

Tığ işi örmeler ve ilkokul çoraplarımızdan hatırladığımız o çiçek figürleri seni de çocukluğuna götürmedi mi? Sen de nostaljik tasarımlarla ilgileniyorsan ve gelinliğinle de uyumluysa, bu şık modeli bir düşün deriz.

vintage gelin eldiveni

İncili Tül Kumaş Gelin Eldiveni

Gelin aksesuarlarına incilerin kattığı romantik havayı çok seviyoruz! Eğer gelinliğin sadeyse ve aradığın sıradan bir eldiven değilse farklı ve şık görünümüyle dikkat çeken, inci işlemeli tülden bu modeli seçeneklerin arasına alabilirsin.

tasarım uzun eldiven

Fırfırlı Nikah Eldiveni

Gelin eldivenleri, özellikle nikah törenlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Bilekleri fırfır detaylı, tül kumaştan bu model, nikah töreni için tercih edebileceğin, zarif bir seçenek.

nikah eldiveni

Birbirinden şık gelin eldiveni modellerini senin için sıraladık. Ancak seçeneklerin bu modellerle sınırlı değil. Dilersen şehrindeki gelin aksesuarı firmalarının tasarımlarına da göz atabilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin.

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap