Gelin Eldiveni Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:00 dakika

17.11.2020

Düğününde yalnızca gelinliğinle değil, doğru gelin aksesuarlarıyla da zarafetini ortaya koyabilirsin. Bunun için sıraladığımız gelin eldiveni modellerini inceleyebilirsin.

gelin eldiveni modelleri

Puantiyeli Gelin Eldiveni

Bu zarif gelin eldiveni taşlı ve romantik bir tasarım isteyen gelin adayları için ideal. Üzerindeki incilerle puantiyeli görünümü verilmiş bu model, hareketli tasarıma sahip olduğu için sade gelinliklerle kullanmanı öneriyoruz. Bu şık tasarım için Meyra'nın Şapkaları firmasıyla iletişime geçebilirsin.

Meyranın Şapkaları

Nikah Şapkası ve Eldiveni

Nostaljik bir görünüm için nikah kepi ve eldiveni arıyorsan Turkuaz Aksesuar'ın tasarımlarına mutlaka göz atmalısın. Kese, vualet ve eldiven üçlüsünden oluşan bu pembe tonlardaki aksesuar seti firmanın en romantik ürünleri arasında. Bu set hoşuna gittiyse firma profilini de incelemende fayda var.

Turkuaz Aksesuar

Taşlı Gelin Eldiveni

Aynı anda hem zarif hem de göz alıcı bu gelin eldiveni taşlı ve dantelli tasarımıyla dikkat çekiyor. Vintage tarzda bir gelinlikle, tarihi mekan düğünlerinde kullanabileceğin bu model ile mekana ve tarzına uygun bir görünüm yakalayabilirsin.

Düğün Butiği

Fiyonklu Gelinlik Eldiveni Modeli

Özellikle kolsuz gelinlik modelleriyle kullanılan eldivenlerin gelinliğinle uyumuna da dikkat etmelisin. Düz, ipek ya da saten bir gelinlik ile bu dantelli ve saten fiyonklu eldiven modelini rahatlıkla kullanabilirsin. Modelin Beril Öke Gülen Aksesuar imzası taşıdığını da belirtelim.

Beril Öke Gülen Aksesuar

Vualet Şapka Eldiven Seti

Gelin eldivenlerini tek satın alabileceğin gibi vualet, gelin çiçeği ve kese gibi aksesuarlarla birlikte set olarak da bulabilirsin. Vintage bir görünüm için şapka, buket, kalem, yaka çiçeğinden oluşan bu seti tercih edebilirsin.

eldivenli gelin seti

Beyaz Gelin Eldiveni

Eldiven, şapka gibi ekstra aldığın aksesuarların gelinliğin kumaşı ve rengiyle uyumuna da bakmalısın. Beyaz, sade bir gelinlikle bu dantelli, beyaz eldivenleri rahatlıkla kullanabilirsin.

dantelli gelin eldiveni

Tül Gelin Eldiveni

Gelinliğin hareketli bir tasarıma sahipse bu modele uygun gelin eldiveni sade, tül bir çift olabilir. Örneğin; işlemesiz tül kumaştan bu takım, senin için uygun bir seçenek diyebiliriz.

incili tül eldiven

Parmaksız Gelin Eldiveni

Farklı bir görünüm yaratmak için parmaksız, dantelli bu eldiveni tercih edebilirsin. Bu gelin eldiveninin sade gelinlik giyecek, kolları ince gelin adaylarına uygun olduğunu da belirtelim.

dantelli uzun eldiven

Tasarım Gelin Eldiveni Tül Kumaş

Aradığın sıradan bir eldiven değilse markaların özel tasarım modellerini de inceleyebilirsin. Farklı ve şık görünümüyle dikkat çeken, bilekten takılan, işlemeli tülden bu modeli seçeneklerin arasına alabilirsin.

tasarım uzun eldiven

Nikah Eldiveni

Gelin eldivenleri, özellikle nikah törenlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Astarlı tülden bu model, nikah töreni için tercih edebileceğin, zarif bir seçenek.

nikah eldiveni

Birbirinden şık gelin eldiveni modellerini senin için sıraladık. Ancak seçeneklerin bu modellerle sınırlı değil. Dilersen şehrindeki gelin aksesuarı firmalarının tasarımlarına da göz atabilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin.

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum