Söz / Nişan Makası Modelleri ve Fiyatları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:39 dakika

07.02.2024

Senin için farklı tarzlarda söz/nişan makası modellerini bir araya getirdik! İster tek ister tepsi ya da yükselticileriyle birlikte set halinde alabileceğin nişan makaslarının birbirinden şık örneklerine hemen göz atabilirsin!

nişan makası

Püskül Detaylı Söz Nişan Makası

Eğer renk temalı söz/nişan organizasyonu yapacaksan, nişan tepsini ve makasını da bu temayla uyumlu modellerden seçmelisin. Konseptinin renginde püskül detay ile hareketlendirilen bu nişan makası senin için uygun seçim olabilir.

Püskül Detaylı Söz Nişan Makası

Söz ve nişan organizasyonlarına dair tüm detaylar şurada: Söz ve Nişan Hazırlıkları

Rustik Nişan Makası

Eğer nostaljik ve bohem tasarımlar ilgilini çekiyorsa bu rustik söz nişan makası tam senlik! Bakır tonlarında gövdesiyle romantik bir görünüme de sahip olan makas modelini ayrıca süslemeye de ihtiyaç duymayacaksın!

Rustik Nişan Makası

Peki elbisen hazır mı?: Söz ve Nişan Elbiseni Seçerken Dikkat Etmen Gereken 5 Şey

Gold Nişan Makası

Fazla abartıdan hoşlanmıyorsan, ince ve ayrıca süslenmemiş nişan makası modellerini tercih edebilirsin. Gümüş ve gold tonlarda, süslemesiz bu nişan makası aynı anda hem sade hem de göz alıcı olması nedeniyle değerlendirebileceğin seçenekler arasında!

Gold Nişan Makası

Masa süslemesi için ilham kaynağı olabilecek şu yazımız da ilgini çekebilir: Birbirinden Şık Söz ve Nişan Masası Süsleme Fikirleri

Leylek Formlu Söz Kesme Makası

Klasik modeller dışında bir nişan makası bakıyorsan sana çok şık ve sevimli bir önerimiz var! Leylek formlu bu nişan makası ile nişan masanın abartılı süslemelere ihtiyacı olmayacak!

Leylek Formlu Söz Kesme Makası

Organizasyona tat katacak pastalar için de şuraya bakabilirsin: Tek Katlı Nişan Pastası Modelleri

Eyfel Kulesi Söz Makası

Romantik tarzınla uyumlu bir nişan makası arıyorsan Eyfel Kulesi formundaki bu nişan makası senin için uygun bir seçenek olabilir. Rose gold rengiyle zarif bir görünüm de kazanmış bu model ile klasiklerin dışına çıkabilirsin.

Eyfel Kulesi Söz Makası

Elinden geliyorsa tepsini kendin de hazırlayabilirsin: Maharetli Eller İş Başına: Evde Söz, Kına ve Nişan Tepsisi Yapımı

Sedef Kaplı Nişan Makası

Hazır süslenmiş bir nişan makası istersen sedef kaplamasıyla hem romantik hem de sade görünen bu nişan makasını tercih edebilirsin. Bu modeli seçeceksen konseptin ve tepsinle uyumlu olmasına da dikkat etmelisin.

Kuşlu Nişan Makası

Yüzük Yükseltici ve Makas Seti

"Tepsim hazır ama ufak dokunuşlar yapmak istiyorum" diyorsan set halinde satılan söz makası ve yüzük yükselticileri tercih edebilirsin. Böylece her bir detayın uyum içinde görünmesini sağlayabilirsin.

Yüzük Yükseltici ve Makas Seti

Gümüş Söz Nişan Makası

Retro tasarımlı, sade bir nişan makası önerimiz var sırada. İşlemeli tasarımlı, gümüş tonlardaki bu makası, pleksi ya da cam malzemeden, şeffaf bir tepsiyle birlikte kullanabilirsin.

Gümüş Söz Nişan Makası

Vintage Nişan Makası

Nostaljik tasarımlardan vazgeçmeyen bir gelinsen bu şık vintage söz makası senin için uygun seçim olabilir. Gümüş oymalı bir tepsiyle çok yakışacak bu makasa süsleme yapmana da gerek yok!

Vintage Nişan Makası

Söz Nişan Makası Fiyatları

Söz nişan makası fiyatları, tasarımında ve süslemesinde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebiliyor. Klasik formdaki sade, metal makaslar en uygun fiyatlı tasarımlar olarak karşımıza çıkarken, özel tasarım ya da taşlarla kaplanmış gümüş bir nişan makasının daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Sade makaslar 100-200 TL civarındayken, süslemeli ya da özel tasarım makaslar 250 TL'den başlıyor diyebiliriz.

Ayrıca makaslarla birlikte yüzük yükseltici ve tepsilerin birlikte satıldığı setler de tek makaslara göre daha pahalı oluyor. Bu setlerde yer alan ürünlerin her biri fiyatları etkilediğinden genel olarak bir rakam belirtmemiz pek mümkün değil.

Sana ilham verecek söz nişan makası modellerini derlediğimiz yazımızın sonuna geldik. Aradığın modeli burada bulamadıysan ya da özel tasarım yaptırmak istersen şehrindeki gelin aksesuarı firmalarıyla iletişime geçebilir, ilgini çeken firmalardan fiyat teklifi alabilirsin.

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 Yorum