En Şık İsteme Gondolu Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:30 dakika

22.11.2022

Kız isteme merasiminin vazgeçilmezi çikolatanın lezzeti kadar sunumu da önemli! İsteme çikolatasını en şık şekilde sunmanı sağlayacak isteme gondolu ve tepsi modellerini senin için derledik!

kız isteme gondolu

1- Gümüş Kız İsteme Gondolu

Gondol kız istemeye giden erkek tarafının götürmesi adet haline gelmiş hediyelerden. Şık bir isteme çiçeğinin yanında ağızları tatlandıracak çikolatalar için Baş Tacı Düğün Aksesuarları’nın bu şık gondol modelini tercih edebilirsin.

en şık i̇steme gondolu modelleri

2- İşlemeli Kız İsteme Çikolatası Gondolu

İstemeye giderken gondol götüreceksen ve gösterişli bir model arıyorsan Zeyn Dekorasyon’un bu tasarımı aradığın model olabilir. Üzerindeki gümüş rengi işlemelerle göz alıcı bir görünüme bürünen bu gondolla uyumlu bir buket de yaptırmayı unutma!

en şık i̇steme gondolu modelleri

3- Gümüş Kız İsteme Gondolu

Gösterişli bir model arıyorsan da gümüş renkli bu gondolu tercih edebilirsin. Boyutu birçok gondol modeline göre ortalama olan olan bu tasarımın kalabalık organizasyonlar için ideal olduğunu da belirtelim.

Kız İsteme Gondolu

4- Gold Gümüş Gelin İsteme Gondolu

İsteme gondol modelleri arasından göz kamaştıran bir seçim yapmak istiyorsan sana gold renkteki bu tasarımı öneriyoruz. Hem gondol modelini hem süslemesini söz temasına uygun bir renkte yaptırmayı da unutma!

Kız İsteme Gondolu

5- Gold Ayaklı Gümüş Kız İsteme Gondolu

Aradığın isteme gondolu, portatif bir modelse gold tonlarındaki ayaklı bu tasarımı tercih edebilirsin. Böylece müstakbel eşine ve ailesine şık bir hediye sunabilirsin.

Kız İsteme Gondolu

6- Kulplu Gümüş Kız İsteme Gondolu

“Biraz dikkat çeksin ama çok da abartılı olmasın” diyorsan, sana önerdiğimiz isteme gondolu gümüş renkteki bu şık tasarım olacak. İsteme buketinin süslemesini de gri tonlarında yaparak gelin ve ailesine uyumlu hediyeler sunabilirsin.

Kız İsteme Gondolu

7- Aynalı Kız İsteme Tepsili Çikolata

Gümüş çerçeveli aynalı isteme tepsisine söz organizasyonunun temasına uygun bir süsleme yaptırdığın çikolataları yerleştirebilir, dikkat çeken bir hediye hazırlayabilirsin. Bu tasarımın söz masasına çok yakışacağından şüphen olmasın.

Kız İsteme Gondolu

İsteme merasiminin vazgeçilmezi tepsi ve gondolların birbirinden şık modellerine yer verdik. Sen de zevkine hitap eden modeli seçip müstakbel eşine ve ailesine bu özel geceden şık bir hediye bırakabilirsin. İsteme merasimine ilişkin tüm detaylar için de şu yazımızı inceleyebilirsin: Kız İsteme Seremonisi

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları Firmaları

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap