Hangi Düğün Mekanında Hangi Ayakkabıyı Giymeli?

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:34 dakika

29.06.2020

Doğru seçim yapılmazsa düğün günü size sorun yaratacak en önemli düğün aksesuarınız gelin ayakkabınız. Gelin ayakkabınızın seçiminde ise en önemli rolü oynayan şeylerden biri düğün mekanınız. 5 yıldızlı bir balo salonuna sandaletlerle gitmek istemeyeceğiniz gibi, toprak zeminde gerçekleşecek bir kır düğününde topukları toprağa batan topuklu gelin ayakkabısı da giymek istemezsiniz. İşte düğün mekanınıza uygun gelin ayakkabısı seçenekleriniz:

Tarihi Mekanlar ve Oteller

Düğününüz tarihi bir mekanda veya bir otelin balo salonunda olacaksa, topuklu ve ağır gelin ayakkabısı modellerini tercih edin. Dans pistindeyken ayakkabınızı kısa topuklu gelin ayakkabısı veya şık bir babetle değiştirebilirsiniz ama tüm ihtişamınızla salona girerken ayakkabılarınızın da aynı ihtişama sahip olması çok daha hoş görünecektir. Ama siz yanınıza mutlaka yedek bir gelin ayakkabısı almayı unutmayın. Saatlerce dans ettikten sonra o gösterişli ayakkabılarınız artık canınızı acıtmaya başlayabilir. Yedek gelin ayakkabınız tam bu anlarda yardımınıza koşacak.

tarihi_mekanlar_oteller

Sosyal Tesis, Klüp ve Restoranlar

Sosyal tesisler, klüp ve banket alanları, bir de restoranlar; otel ve tarihi mekanlara nazaran daha rahat ve şaşaadan uzak düğün mekanlarıdır. O yüzden bu mekanlarda büyük topuklar, gösterişli işlemeler yerine, orta topuklu ve sade gelin ayakkabıları tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Düğününüz yaz mevsimindeyse ve gelinliğiniz de uygunsa şık babetleri de gelin ayakkabısı olarak tercih edebilirsiniz.

sosyal_tesis

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Çemberimizde Gül Oya
%20 İNDİRİM
25 4
Çemberimizde Gül Oya

15 Temmuz'a Kadar Yapacağınız Anlaşmalarda Gelin Buketlerimizde %20 İndirim Uygulanacaktır

Restoran düğünü ve nikah sonrası yemeği için ortalama fiyatlar da burada: Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

Kır Düğünü ve Nikah Sonrası Yemeği

Kır düğünleri ve nikah sonrası yemekleri diğer mekanlara göre çok daha sıcak ve samimi ortamlar yaratır. Kır düğünleri için stil önerilerine de bakarak kır düğünlerinin ferah seçeneklerini görebilirsiniz. Yeşillikler içinde bir düğün veya 50 kişiyle kutlayacağınız bir nikah sonrası yemeğinde çok daha özgür ve rahat olabilirsiniz. Kısa uçuşan gelinlikler altında gelin babetleri, sandalet hatta parmak arası terlikler bile garip kaçmayacaktır. Tüm gün dans etmek için daha iyisi düşünülemez.

kir_dugunu

Mavi Düğün ve Plaj Düğünleri

Eğer yumuşacık kumlar üzerinde, ayaklarınız suya değerken ''Evet'' diyecek olan şanslı gelinlerdenseniz topuklu ayakkabıları unutun. Babetin bile fazla gelebileceği plaj düğünlerinde çıplak ayaklarla dans etmeye ne dersiniz? Yok ben ille de bir şey giyeyim derseniz de şık sandaletler ve parmak arası terlikler sizi bekliyor.

mavi_dugun

Gelin ayakkabını seçerken en yeni trendlerden de ilham alabilirsin. En yeni gelin ayakkabısı modellerini incelemek istersen şu galerimize göz atabilirsin: Son Zamanlarda Sık Göreceğimiz En Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

H

Hande

17/10/2014

plaj modelleri çok güzell


B

Büşra

17/10/2014

faydalı bi paylaşım olmuş teşekkürler