Gelin Ayakkabıları: Düğünün Gizli Kahramanları

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:19 dakika

29.06.2020

Her güzel düğünün olmazsa olmaz düğün aksesuarı; Gelin ayakkabıları...Her başarılı erkeğin arkasında bir kadının olduğu klişesi doğru mu bilinmez ama her güzel düğünün bir gizli kahramanı mutlaka vardır: Gelin ayakkabıları.

Hem Rahat Hem Şık

Aman, gelin ayakkabısı alırken bunlara dikkat! Rahat bir gelin ayakkabısı bir gelinin gizli destekçisi, varlığını çok göstermese de kendisini her an hissettiren iyi bir dost gibidir. Bu yüzden gelin ayakkabı modelleri bakarken tabanı ve rahatlığı konusunda özenli davranın. Eğer topluklu ayakkabı pratiğine sahip değilseniz, yüksek topuklu bir ayakkabı seçmek yerine topuksuz bir model kullanın. Gizli kahramanınız gelinliğinizin etekleri altında bu sırrı siz izin vermedikçe saklayacaktır.

Hem_rahat_hemsik

Dengeli Ayaklar

Yüksek topuklu yerine düz tabanlı gelin ayakkabısı seçebileceğiniz gibi, hafif topuklu ya da dolgu topuklu ayakkabılar da seçebilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabılar da yine gelinler için ideal bir seçenek, çünkü dolgu topuk gelin ayakkabıları sivri topuklara oranla daha dengelidir. Ayrıca gelin ayakkabınızı seçerken; hangi düğün mekanında hangi ayakkabının giyileceğini de göz önünde bulundurun.

dengeli_ayaklar

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Çemberimizde Gül Oya
%20 İNDİRİM
25 4
Çemberimizde Gül Oya

15 Temmuz'a Kadar Yapacağınız Anlaşmalarda Gelin Buketlerimizde %20 İndirim Uygulanacaktır

Topuklulardan Vazgeçemeyenlere

Topuklu ayakkabı giymeye alışkın bir insansanız, tabii ki tavsiyemiz topuklu ayakkabı tercih etmeniz yönünde olacaktır. Çünkü ne de olsa boy uzadıkça vücut daha ince görünme eğiliminde olur. Tabii düğün yedek çantanıza babet gelin ayakkabıları da almayı unutmayın! Ancak gelinlik ayakkabınızın topuklu olması konusunda kararlıysanız mutlaka sağlam iskeletli ve mümkünse bileğinizi de kavrayan bir ayakkabı alın. Sağlam olmayan bir topuklu ayakkabı bileğinizin burkulmasına sebep olabilir ya da topuğunuz kırılabilir.

Topuklulardan_vazgecmeyenlere

Renk Alternatifleri

Renk konusunda ise süt beyazdan beje kadar pek çok alternatif mevcut. Gelinliğinizin ve aksesuarlarınızın rengine bağlı olarak ayakkabı renginize karar verebilirsiniz. Eğer düz beyaz bir gelinlik giyecekseniz bunu mutlaka beyaz bir ayakkabıyla tamamlamalısınız. Ancak kırık beyaz, yavruağzı gibi sıra dışı bir gelinlik giyecekseniz ya da renkli bir kemer ya da boleroyla gelinliğinizi kullanacaksanız; renkli gelin ayakkabıları seçerek sofistike tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Renk_alternatifi

Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Gelinliğini tamamlayacak en güzel aksesuarlar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Ayakkabı ve aksesuar firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Ayakkabı ve Aksesuar Firmaları

Ayakkabı ve Aksesuar kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

İÇ

İpek Çakın

24/10/2014

bu dolgu topukların yanlarına resim çiziyorlar onlar çok güzel duruyor bence :)


B

Burcu

14/10/2014

kızlar ben düğünümde platform topuk giydim çok rahattı tavsiye ederim.