Gelin aksesuarlarınız için kaliteli bir marka mı arıyorsunuz?

Gelin buketi, gelin saçı aksesuarı, gelin kesesi ve daha pek çoğu...Tüm bu ürünleri kaliteden ödün vermeyen tasarımlarla birleştiren Floral İstanbul'la sizler için konuştuk.

Düğün ve gelinlerle ilgili ne tür hizmetler veriyorsunuz?

Piyasadaki modellerden farklı özel tasarım gelin aksesuarları hazırlıyoruz. Piyasaya genellikle Çin'den gelen ve tasarımdan uzak, kalitesiz ürünler hakim. Biz ise müşterilerimize özel olduklarını hissettirmek istiyoruz. Bizim işimiz tasarım yapmak. Gelin saç aksesuarlarımız belli bir standartta hazırlandıktan sonra müşterinin gelinliğine göre değiştirilebiliyor. Bunun yanında yapay gelin çiçeklerimiz çok ilgi görüyor. Burada çiçekler yarı değerli taşlar kullanılarak zenginleştiriliyor ve gelinin ilerde çocuğuna bile gösterebileceği şık bir hatıra oluyor. Gelin keseleri ise gene piyasadakilerden çok farklı. Tüm modellerimiz sade ama şık. Düğün fotoğraf albümlerimiz ürün yelpazemize eklenmek üzere. Burada da amaç sevdiklerimize düğün resimlerini kaliteli ve şık bir sunumda gösterebilmeniz.

gelin_cicegi_floral_ist_1 - Cicek1 gelin_cicegi_floral_ist_2 - Cicek2

Ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz neler tasarlıyorsunuz?

El gelin çiçeğini saklamak isteyen gelinler için özel tasarlanmış modeller hazırlıyoruz. Ayrıca gene dantel, tüy, swarovski taşlarla zenginleştirilmiş gelin saç aksesuarlarımız ve keselerimiz mevcut. Ürünlerimizi tasarlarken kaliteye çok önem veriyoruz. Biz gelinlerin çok daha şık olmaları gerektiğine inanıyoruz ve kendilerini özel hissetmelerini istiyoruz.

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Hazırladığınız el buketleri ne tip malzemelerden hazırlanıyor? Yıllarca saklanabilmelerinin sırrı nedir?

Kullandığımız malzemeler çok kaliteli. Malzemelerimizi ünlü gelinlik firmalarının ve haute couture tasarımcıların ürünlerini aldıkları yerlerden temin ediyoruz. Kullandığımız taşlar Swarovski'dir. Modellerimizi renkli tüyler, danteller, tüller, ipek kurdeleler ile zenginleştiriyoruz. Bunlar piyasada bulunmayan ürünler.

gelin_kesesi_floral_ist_1 - Cicek3 gelin_kesesi_floral_ist_2 - Cicek4

Gelin saç aksesuarlarında neler tercih ediliyor?

Gelinliğin modeline göre değişiyor. Eğer çok taşlı bir gelinlik giyiliyorsa dantel ağırlıklı, daha düz bir model tercih ediliyor. Sade bir gelinlikte farklı taşlarla, incilerle süslenmiş bantlar da hazırlıyoruz. Sonuçta aksesuar çok önemli bir tamamlayıcıdır ve arzu ederlerse, gelinliği görüp biz de yönlendirme yapabiliyoruz.

gelin_tokasi_floral_ist_1 - Cicek5

Son olarak albüm de ekleyeceğinizi söylediniz, biraz ipucu verebilir misiniz?

Standartın dışında, özellikle seçilmiş dünya markalarının bir araya geldiği ve heryerde bulunamayacak resim albümü modelleri sunacağız. Amacımız düğünde çekilmiş onlarca güzel resmin en güzel şekilde saklanmasını sağlamak.

gelin_tokasi_floral_ist_2 - Cicek6

Söyleşimizi bitirmeden önce eklemek istediğiniz bir yorum var mı?

Aslında tüm ürün gruplarımıza baktığınızda bizim Floral İstanbul olarak amacımız düğün sahiplerinin çok özendikleri bu mutlu günlerinde onların hoşuna gidecek ve piyasada olmayan veya zor bulunun tarzda aksesuarlara kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktır.

Şehrindeki 145 Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Z Zehra

ben de bu modellen istemiştim çok zor temin edebildim. keşke daha önce karşıma çıksaydınız