2014 Koleksiyonlarından Gelinlik Aksesuarları

Görünen o ki, bu senenin gelinleri daha sade gelinliklerle karşımıza çıkacaklar. Bu durumda, suskun gelinliklerin yanında kullanılan aksesuarlara daha fazla söz düşecek. 2014 gelinleri gelinliklerinden çok düğün aksesuarlarıyla konuşulacak.

Gelin Takıları

Düğünün olmazsa olmazları düğün aksesuarları 2014 yılında öne çıkıyor. Gelin takıları 2014'te biraz daha çeşitlenecek. Beyaz gelinliğe en çok yakışan taşın pırlanta olduğu şüphesiz. Yine de, farklı renklerdeki taşlar pırlantayla kombine edilerek gelinlerin el, boyun ve kulaklarını süslemeye aday. Aquamarin, buz mavisi rengiyle gelinliğe en çok yakışan değerli taşlardan. Yakut, safir ve zümrüt de daha cesur ve alışılmamış görünümler elde etmede gelinlere yardımcı olabilir.

gelinlik aksesuarlari2 - gelinlik-aksesuarlari2

Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabıları eskiden olduğu gibi kabarık etekliklerin altında saklı kalmayacakları için daha detaylı ve gösterişli olacaklar. Fiyonk, dantel, taş işleme gibi pek çok unsur 2014'te gelin ayakkabılarında kendini fazlasıyla gösteriyor. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta da hangi düğün mekanında hangi gelin ayakkabısını giymeniz gerektiği. Örneğin otel düğünü için tercih edeceğiniz bir ayakkabıyı toprak ve çim zemin olması sebebiyle kır düğünü mekanında kullanamassınız.

gelinlik aksesuarlari1 - gelinlik-aksesuarlari1

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları İndirimleri

Bolerolar

Değişik model ve dokularda tasarlanmış bolerolar da 2014 senesinin vazgeçilmezleri arasında olacak. Gelinliğin görünümü bir anda değiştirme gücüne sahip bu basit ama etkili aksesuarlar taş ve inci işlemeleri, tül ve dantel uygulamaları sayesinde 2014 gelinlerine bambaşka bir hava katacak. Gelinlikte bolero nasıl kullanılır diyorsanız, bu konuda gelinliğinizin modeli ve tarzı, düğününüzün mevsimi gibi birçok faktörü göz önünde tutarak karar vereceksiniz.

gelinlik aksesuarlari3 - gelinlik-aksesuarlari3

Gelin El Çantası

Birbirinden güzel gelin çantaları ya da tercihe göre gelin keseleri aslında son derece işlevsel bir rol üstlenir. Arada bir dudaklarınızı tazelemek için rujunuzu, makyajınızın akıp akmadığını kontrol etmek için küçük bir aynayı, acil durumlarda hemen müdahale etmek için leke çıkartıcı mendilinizi yanınızdan ayırmamak için birebirdir. Gelin çantaları sade görünümlerini dantel, fiyonk, taş işleme gibi şık detaylarla canlandırıyor ve öne çıkıyor. Gelinliğinizin kumaşıyla uyumlu, üzerinde ayakkabınızın işlemesinden, fiyonkundan bir süsleme ile bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

2013koleksiyonlarndangelinlikaksesuarlari_gelin_el_canta - aksesuar

Gelin Saçı Aksesuarları

Gelin görünümünün vazgeçilmezi ve tamamlayıcısı olan gelin saçı aksesuarları 2014 yılında da çeşitliliğini sürdürüyor. Özellikle ince, zarif ve şık taçların öne çıktığını görüyoruz. Birbirinden güzel işlemeler ve detaylarla tasarlanmış taçlar 2014 gelinlerinin saçlarını, yine aynı zarafetteki tokalar ise topuz modellerini süsleyecek. 2014 gelin aksesuarlarının taçlar, tokalar, gelin ayakkabıları, takılar, çantalar, bolerolarla öne çıktığı, göz doldurduğu sade ama şık ve zarif gelinlikleri süslediği bir yıl olacak.

2013 koleksiyonlarindan gelinlik aksesuarlari_gelin_saci_aksesuar - aksesuar

Şehrindeki 145 Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

SH Sevcan Hizar

hiç bolera kullanan gelin görmedim çok önemli bir ayrıntı değil gibi

MI Maya Inan

sevcan hanım bolera önemli bence gelinlik tasarımcımlada konuştum bu konuyu güzel bir görüntü sağlıyor