Ağva’da Evlilik Teklifi Ederken Nelere Dikkat Etmelisin?

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:17 dakika

11.03.2022

İstanbul’a yakın, doğayla iç içe, keyifli bir ortamda evlilik teklifi etmek istersen Ağva aradığın lokasyon olabilir! Eşsiz doğası, temiz havası, huzur dolu ambiyansıyla dikkat çeken Ağva’da evlilik teklifi için tüm dikkat etmen gerekenler burada!

ağvada evlilik teklifi

Mevsime Uygun Bir Organizasyon Planla

İzmit’ten doğup gelen Göksu ve Yeşilçay nehirleri arasında yer alan Ağva, her mevsimde tercih edebileceğin lokasyonlardan biri. Ancak nasıl bir evlilik teklifi organizasyonu yapacağına mevsime göre karar vermelisin.

İstanbul’un Şile ilçesinde bulunan ve Karadeniz’e kıyısı olan Ağva’da huzurlu ve sakin bir organizasyon için bahar aylarını tercih edebilirsin. Eğer kumsalda evlilik teklifi gibi bir planın varsa, bölgede sahillerin en çok tadının çıkarıldığı haziran ve eylül arası idealdir.

Kışın ise Ağva’da nehir kıyısındaki şirin, butik otellerde konaklamalı ya da günübirlik program yapabilirsin. Bu otellerin, nehre bakan, jakuzili, şömineli, balkonlu seçenekleriyle programı daha keyifli hale getirebilirsin.

ağvada evlilik teklifi

Evlilik teklifi organizasyonuna ilişkin tüm detaylar için şu yazımıza bakabilirsin: Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır? Evlilik Teklifi Fiyatı Nedir?

Aktivitelerle Günü Renklendir

Şile Ağva evlilik teklifi organizasyonunu eğlenceli aktivitelerle daha keyifli hale getirebilirsin.

Müstakbel eşinle birlikte Göksu Nehri’nde sandalla gezintiye çıkabilir, kano/deniz bisikleti kullanabilirsin. Ayrıca tertemiz koylardan denize girip, sahilde balık restoranlarında güzel bir akşam yemeği eşliğinde evlenme teklifiyle günü noktalayabilirsin.

Keyifli bir organizasyon istiyorsan Boğaz turuna ne dersin? Boğaz’da Evlilik Teklifi Yapmak İçin 7 Sebep

Romantik Yemek İçin Balıkları Kendiniz Tutun

Karadeniz’e kıyısı olan Ağva’da balığın her çeşidinden, en tazesini bulmak mümkün. Balık tutmaya meraklı bir çiftseniz birlikte balığa çıkabilir, romantik yemeğiniz için kendi ellerinizle hazırlık yapabilirsiniz.

ağvada evlilik teklifi

Romantik yemek eşliğinde evlilik teklifi için eşsiz bir mekan tercih edebilirsin: Kız Kulesi’nde Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Bütçene Uygun Bir Organizasyon Seç

Ağva’ya ulaşımdan süslemelere, konaklamadan yemeklere kadar her detayı ister kendin planlayabilir istersen evlilik teklifi organizasyonu yapan firmalarla çalışabilirsin. Ağva evlenme teklifi organizasyon firmalarının sunduğu paket seçenekleri arasından bütçene uygun seçim yapmaya dikkat etmelisin.

Ağva evlenme teklifi organizasyon firmalarının standart paketlerinde genellikle romantik yemek, konsepte uygun süsleme, havai fişek/volkan gösterisi, müzikler ve fotoğraf çekimi gibi hizmetler yer alıyor.

ağvada evlilik teklifi

Ancak sen konaklama, fotoğraf çekimine ek etkinlik hikayesi klibi, aktivitelere katılım gibi ek hizmetleri içeren paketlerden istersen bu durumda ücretlerin artacağını da bilmende fayda var.

Abartıdan uzak bir organizasyon istiyorsan şu yazımızdan ilham alabilirsin: Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Ulaşımı Planla

İstanbul merkeze 110 km uzaklıkta bulunan bu beldeye ulaşmak için özel aracını ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Ama bu anlamlı günün her aşamasında “özel” hissetmek ve hissettirmek istersen evlilik teklifi organizasyonu firmalarının sunduğu özel araçla transfer hizmetini de düşünebilirsin.

Böyle bir ulaşım yöntemi istersen firmalarla görüşürken transfer hizmetlerinin olup olmadığını da sormanı öneriyoruz.

Evlilik teklifin için daha merkezi bir lokasyon seçmek istersen Galata Kulesi'nde teklifi de düşünebilirsin: Neden Galata Kulesi’nde Evlilik Teklifi Etmelisin?

Ağva'da evlilik teklifine ilişkin detaylara yer verdik. Sen de burada bir teklif programı hayal ediyorsan şehrindeki evlilik teklifi firmalarından profesyonel destek alabilirsin. Bunun için firmaları sana uygun özelliklere göre listeleyebileceğini, ilgini çeken firmalardan fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

Mehmet

Düğün Tarihi: 01.05.2023


.