Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey!

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

6:54 dakika

24.11.2021

Sevgilinizi şaşırtacak ve unutulmayacak bir evlilik teklifine hazırlanın! Yatta evlenme teklifi nasıl organize edilir? Teknede evlilik teklifi fiyatları nasıldır? Bunun gibi birçok sorunun cevabını vermekle kalmayıp, dikkat etmeniz gereken tüm detayları yazdık. Sizi yazıya alalım!

yatta evlilik teklifi

Yatta Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

Yatta, denizin ortasında evlenme teklifi etmek; özellikle son dönemlerde erkekler tarafından yoğun ilgi görüyor. Bununla ilgili hizmet veren birçok organizasyon firması var.

 • Yatta evlenme teklifi için bu firmalar, sizin için her detayı planlıyorlar. Size ise sadece sevgilinizi bir bahaneyle o tekneye götürmek kalıyor! Ha8tta bahaneyi bile onlar bulabiliyor.

 • Firmalar, kişilere farklı hizmetleri içeriğine sahip seçenekler ve bunlara uygun evlilik teklifi paket fiyatları sunuyor. Bu paketlerde süre, yemek, içecek seçimi gibi birçok konu farklılaşabiliyor.

 • Teknede yemeklerinizi yiyorsunuz, manzaranın keyfini çıkarıyorsunuz. Sonrasında ise İstanbul’daysanız Kız Kulesi’nin veya köprünün yanına geldiğiniz zaman teknenin ön tarafına fotoğraf çektirmek için çağrılıyorsunuz.  İşte burada istediğiniz müzikler açılıyor, şovlar sunuluyor ve tektaşı müstakbel eşinize uzatıyorsunuz.

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi

Yatta lazerle evlenme teklifi, kadınların sevdiği alternatif fikirlerden biri. Keyifli bir tekne gezisinin ve yemeğin ardından Boğaz’ın ortasında, köprünün altında duruyorsunuz.

Burada siz de kendinizi hazır hissettiğinizde, özel bir sistemle istediğiniz cümle köprünün hemen alt kısmına yansıtılıyor. Onu ne kadar sevdiğinizi, beraber bir gelecek istediğinizi anlatan bir cümle seçebilirsiniz.

Boğaz'da lazerli evlenme teklifine, akşam saatlerinde ortaya çıkan köprü ışıkları da eşlik edince ortaya çok güzel görüntüler çıkıyor.

Afişle Teknede Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi yat kiralamakla bitmiyor elbette. Karşınıza birçok seçenek çıkıyor ve bunlardan birini seçmeniz gerekiyor.

Afişle evlilik teklifinde de şöyle alternatifler var: Afişi teknenin önünde açabilirsiniz. Tekneyle yanaştığınız bir iskelede afiş açılabilir. Firmalar, bunlar gibi birçok afişle evlilik teklifi yöntemi sunabiliyor.

Afişin üzerine ne yazdıracağınız konusunda iyice düşünmenizi öneriyoruz. Bu yazı çok işinize yarayacak: Evlenme Teklifi Sözleri

Müzik Eşliğinde Boğaz’da Evlilik Teklifi

Evlenme teklifi teknede edilecekse, her detay ona yakışacak şekilde özenerek yapılmalı. Bu kadar romantik bir ortam yaratılmışken, sadece size özel bir kemancının ya da fonda çalan bir müziğin eşlik etmesini istemez misiniz?

Boğaz Köprüsü evlilik teklifi için ışıklar altında romantik bir şarkı eşliğinde dans etmek ve bu anı daha da unutulmaz kılmanız için eşsiz bir seçenek.

boğaz köprüsünde evlilik teklifi

Şöyle alternatifleriniz de var: Evlenme Teklifi Edilecek Yerler

Teknede Evlenme Teklifi ile İlgili Merak Edilenler

Evlilik teklifi hazırlığında akıllara en çok takılan konulara da değinelim dedik.

Boğaz’da evlenme teklifi organizasyonu kaç saat sürüyor?

Organizasyonların süresi 30 dakikadan başlıyor ve 3 saate kadar çıkabiliyor. Aslında bu süre, paketlerin içeriğine ve fiyatlarına göre değişiyor.

Yat evlilik teklifi için nasıl süsleniyor?

Tekne evlenme teklifi için özel olarak hazırlanıyor. Çiftin yemek yiyeceği masa özel örtülerle kaplanıyor. Yerlere gül yaprakları konuluyor. Bazı teknelerde ise uçan balonlarla süslemelerin yapıldığını görüyoruz.

Organizasyon günü yağmur yağarsa ne yapılıyor?

Teknelerde, her mevsim evlilik teklifi organizasyonu düzenlenebiliyor. Yağmurlu ve rüzgarlı havalarda ısıtma sistemlerini anında devreye sokabiliyorlar. Teknenin üstü kapalı alanında kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Nasıl manzaralara tanık olacağız?

İstanbul Boğazı’nda yatta evlilik teklifi ettiğinizde; Kız Kulesi, Galata Kulesi gibi birçok tarihi önem taşıyan yapıyı, sarayları ve Anadolu Kavağı gibi güzellikleri seyredebiliyorsunuz.

Teknede evlilik teklifi için yemek alternatifleri var mı?

Teknelerde çiftlere özel farklı yemek alternatifleri sunuluyor. Bunlar genelde kokteyl, kahvaltı ve akşam yemeği şeklinde oluyor. Evet, dilerseniz sevgilinize gündüz saatlerinde de teknede evlilik teklifi organizasyonu düzenleyebiliyorsunuz.

O anların fotoğraflarını kim çekecek?

Firmaların bünyelerinde çalışan ve profesyonel olarak çekim yapan birçok kişi bulunuyor. Evlilik teklifiniz sırasında bu anları video kaydına alıyor ve manzara eşliğinde birçok fotoğrafınızı çekiyorlar.

Arkadaşlarımızı da çağırabilir miyiz?

Boğaz’da evlenme teklifi organizasyonlarında genelde çiftin baş başa olduğunu görüyoruz. Ama bir çılgınlık yapıp eş, dost herkesi davet etmeyi planlarsanız bu da mümkün. Tabii kalabalık Boğaz'da evlenme teklifi organizasyonları için firma yetkilileriyle detaylı bir şekilde konuşmanız gerekiyor.

Yatta evlilik teklifi esnasında çalacak müzikleri kim seçiyor?

Dilerseniz siz firmayla anlaşırken çalmasını istediğiniz şarkıları onlara belirtebiliyorsunuz. Ancak bunu tamamen teknedeki yetkililere de bırakabilirsiniz.

yatta evlilik teklifi

Gerçek evlilik tekliflerinden derlediğimiz bu yazı da ilgini çekebilir: 15 Farklı Sürpriz Evlenme Teklifi Önerisi

Boğaz'da Evlenme Teklifi İçin Sunulan Ekstra Hizmetler

Evlilik teklifi Boğaz'da bir başka oluyor diyorsan firmaların standart paketlerine ek olarak yararlanabileceğin ek ürün ve hizmetlerden de bahsedelim:

 • Şampanyayla karşılama

 • Çifte özel pasta

 • Müzisyen

 • Alkollü içecek servisi

 • Balonlarla süslemeler

 • Tekliften sonra gül buketi sunumu

 • Tektaş temini

 • Volkan ve havai fişek şovları

 • Karşılama hostesi

Bu hizmetlerin, markaların Boğaz Köprüsü evlenme teklifi fiyatlarına ayrıca eklendiğini de hatırlatalım.

Bu arada tektaş seçmeden önce bu yazıyı mutlaka oku: 15 Maddede Alyans ve Tektaş

yatta evlilik teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları

Yatta evlenme teklifi fiyatları 750 TL’den başlıyor ve bu rakam 3.000 TL’ye kadar yükselebiliyor. Fiyatları etkileyen faktörlerin başında menü seçimi geliyor.

Yani kokteyl mi istiyorsunuz yoksa güzel bir yemek ziyafeti çekmek mi? Minimum fiyatların talep edildiği paketlerde çoğunlukla kokteyl sunuluyor.

Boğaz’da evlilik teklifi fiyatlarını etkileyen bir diğer konu da süre! Tekne turu yapacağınız süre arttıkça, ödemeniz gereken fiyat da aynı oranda artabiliyor.

İçecek seçimine göre de teknede evlenme teklifi fiyatları belirleniyor. Alkollü içecek servisi yapılmasını isterseniz, ona göre ödeme yapıyorsunuz.

Evlilik teklifi tekne kiralama fiyatlarına, verilen standart hizmetlerin dışında ekstra talepleriniz olursa bunlar da ayrıca ekleniyor.

yatta evlilik teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Firmaları

Yatta evlilik teklifi için deneyimli ekiplerle çalışmanda fayda var. İşte önerilerimiz:

Lotus Yat - Sürpriz Evlilik Teklifi

Lotus Yat yatta evlilik teklifi sürprizi için tercih edebileceğin firmalardan.

Şık ve romantik bir masada, eşsiz bir manzara, abartıdan uzak, hoş bir ambiyans eşliğinde, evlilik teklif etmek istersen firmayla mutlaka iletişime geçmelisin! Geniş paket seçenekleri sunan firmaya ilişkin tüm detaylar şu yazımızda: Yatta Sürpriz Evlilik Teklifi İçin Uzman Bir Ekip: Lotus Yat

lotus yat

Cem Yat Kiralama Evlilik Teklifi

Cem Yat Kiralama da bu konuda önerebileceğimiz firmalar arasında yer alıyor. Kalamış Marina’da bulunan yatta teklif organizasyonu gerçekleştirmek istersen firma ekibinin sürpriz karşılamadan fotoğraf çekimine, lezzetli ikramlıklardan keyifli müziklere kadar her detayı sizin için planladığını belirtelim.

cem yat kiralama

Tuzla Tekne Turu - Pina

Tuzla’da bulunan Viaport Marina’da kiralık tekne ve yat turu faaliyetleri yürüten firma, unutulmaz evlilik teklifi organizasyonlarına da imza atıyor. Nasıl bir evlilik teklifi anı hayal ettiğini öğrenerek çalışmalara başlıyor. Hem hizmet içeriklerinden bahsediyor hem de çeşitli fikirler sunuyorlar.

yatta evlilik teklifi hakkında her şey!

Denizkızı Tekneleri

Denizkızı Tekneleri 20 yılı aşkın süredir faaliyetini sürdürüyor. Farklı zevk ve bütçeye uygun pek çok evlilik teklifi paketi seçeneği sunan firma, sana ve sevgiline uygun olanı seçmene de yardımcı oluyor.

Kişiye özel sürpriz organizasyonlar düzenleyen firma, dilersen teklif organizasyonu için sunulan menüde isteğine göre değişiklik yapma imkanı da sunuyor. Firmanın evlilik teklifi için yat kiralama fiyatları da oldukça uygun.

yatta evlilik teklifi hakkında her şey!

Sürprizler Diyarı Evlilik Teklifi

Sürprizler Diyarı da lazerle evlenme teklifi organizasyonlarını senelerdir başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Fikir vermesi için firmanın videosunu buraya bırakıyoruz. Beğenirsen teklif almayı ihmal etme.

Corona Yat Turizm

Corona Yatçılık, 25 yıldır Boğaz turu düzenliyor. Evlilik teklifi organizasyonlarında öncelikle teklifin seyir halinde mi yoksa kıyıda mı yapılacağını öğreniyorlar, hazırlıklarını da tur öncesi, seyir halinde ya da tur sonrası alternatiflerinden birine göre yapıyorlar.

Her bir alternatif için de yatı romantik aksesuarlar, gül yaprakları, kırmızı ve kalpli balonlar, mumlar gibi aksesuarlarla süslüyorlar. Ayrıca çiftler için damak zevklerine uygun yemek menüsü seçenekleri de sunuyorlar. Fotoğraf ve video da firma tarafından sunulan hizmetler arasında.

corona yat turizm

Boğazda Organizasyon

İstanbul Şişli tekne kiralama firmaları arasında yer alan Boğazda Organizasyon, organizasyon konusunda oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahip. Öncelikle evlilik teklifini nasıl bir ortamda etmek istediğini ayrıntılı olarak konuşuyor ve isteklerine uygun olacak şekilde planlamayı yapıyorlar.

Lüks tekneyi de senin belirttiğin detaylara göre düzenliyorlar. Dilersen yakınlarınızı da davet ederek evlilik teklifi anına onları da ortak etme imkanın bulunuyor. Mum ışığında, leziz içecek ve yiyecekler eşliğinde hoş bir deniz manzarasına kim karşı koyabilir ki?

Boğazda Organizasyon

Parus Yachting

Kadıköy yat kiralama firmalarından Parus Yachting, evlilik teklifin için ihtiyacın olan her detayı bir paket halinde sunuyor. Firmanın evlilik teklifi paketinde 2 saat Boğaz turu, şık masa süslemesi, fotoğraf ve video klip çekimi, akşam yemeği ile lazer ve volkan gösterisi gibi hizmetler yer alıyor.

Parus Yachting

Der Yat Kiralama / Deryachting

Der Yat Kiralama / Deryachting, İstanbul Beşiktaş yat kiralama firmaları içerisinde yer alıyor. Hizmet içerikleri de oldukça geniş. Firmayla iletişime geçtiğinde önce seni tanıyıp, isteklerinin neler olduğunu öğreniyor ve uygun paket seçeneklerini sunuyorlar.

Paketler arasında hizmet farkı olmasa da yat seyir süreleri ve güzergahlar değişkenlik gösteriyor. 3D show animasyonları, 3D havai fişek gösterileriyle dikkat çeken firma mutlaka seyahat sigortası da yapıyor.

Firmaya ilişkin fikrinin oluşması için şu videoya da göz atmanda fayda var:

Kaptan Black

Kaptan Black de alanında deneyimli firmalardan. Evlilik teklifi anında sevgilinle baş başa olabilir ya da yakın dostlarını da yata davet edebilirsin.

Her bütçeye uygun teklif paketleri bulunan firmayla anlaştığında süsleme, yemek gibi hizmetlere ek olarak lazer ve havai fişek gibi şovlardan da yararlanabileceğini söyleyelim.

Kaptan Black

Kaptan Black

Kaptan Black

Firmayı İncele

Yatta evlilik teklifiyle ilgili bahsetmek istediklerimiz bu şekildeydi. Dilerseniz şehrinizdeki evlilik teklifi firmalarıyla da iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Yazıda Yer Alan Firmalar

Bu yazıda neler var?

Sıradaki Makaleler

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum