Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey!

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

5:04 dakika

29.05.2024

Sevgilinizi şaşırtacak ve unutulmayacak bir evlilik teklifine hazırlanın! Yatta evlenme teklifi nasıl organize edilir? Teknede evlilik teklifi fiyatları nasıldır? Bunun gibi birçok sorunun cevabını vermekle kalmayıp, dikkat etmeniz gereken tüm detayları yazdık. Sizi yazıya alalım!

yatta evlilik teklifi

Yatta Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

Yatta, denizin ortasında evlenme teklifi etmek; özellikle son dönemlerde erkekler tarafından yoğun ilgi görüyor. Bununla ilgili hizmet veren birçok organizasyon firması var.

 • Yatta evlenme teklifi için bu firmalar, sizin için her detayı planlıyorlar. Size ise sadece sevgilinizi bir bahaneyle o tekneye götürmek kalıyor! Hatta bahaneyi bile onlar bulabiliyor.

 • Firmalar, kişilere farklı hizmetleri içeriğine sahip seçenekler ve bunlara uygun evlilik teklifi paket fiyatları sunuyor. Bu paketlerde süre, yemek, içecek seçimi gibi birçok konu farklılaşabiliyor.

 • Teknede yemeklerinizi yiyorsunuz, manzaranın keyfini çıkarıyorsunuz. Sonrasında ise İstanbul’daysanız Kız Kulesi’nin veya köprünün yanına geldiğiniz zaman teknenin ön tarafına fotoğraf çektirmek için çağrılıyorsunuz.  İşte burada istediğiniz müzikler açılıyor, şovlar sunuluyor ve tektaşı müstakbel eşinize uzatıyorsunuz.

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi

Yatta lazerle evlenme teklifi, kadınların sevdiği alternatif fikirlerden biri. Keyifli bir tekne gezisinin ve yemeğin ardından Boğaz’ın ortasında, köprünün altında duruyorsunuz.

Burada siz de kendinizi hazır hissettiğinizde, özel bir sistemle istediğiniz cümle köprünün hemen alt kısmına yansıtılıyor. Onu ne kadar sevdiğinizi, beraber bir gelecek istediğinizi anlatan bir cümle seçebilirsiniz.

Boğaz'da lazerli evlenme teklifine, akşam saatlerinde ortaya çıkan köprü ışıkları da eşlik edince ortaya çok güzel görüntüler çıkıyor.

Afişle Tekne Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi yat kiralamakla bitmiyor elbette. Karşınıza birçok seçenek çıkıyor ve bunlardan birini seçmeniz gerekiyor.

Afişle evlilik teklifinde de şöyle alternatifler var: Afişi teknenin önünde açabilirsiniz. Tekneyle yanaştığınız bir iskelede afiş açılabilir. Firmalar, bunlar gibi birçok afişle evlilik teklifi yöntemi sunabiliyor.

Afişin üzerine ne yazdıracağınız konusunda iyice düşünmenizi öneriyoruz. Bu yazı çok işinize yarayacak: Evlenme Teklifi Sözleri

Müzik Eşliğinde Boğaz’da Evlilik Teklifi

Evlenme teklifi teknede edilecekse, her detay ona yakışacak şekilde özenerek yapılmalı. Bu kadar romantik bir ortam yaratılmışken, sadece size özel bir kemancının ya da fonda çalan bir müziğin eşlik etmesini istemez misiniz?

Boğaz Köprüsü evlilik teklifi için ışıklar altında romantik bir şarkı eşliğinde dans etmek ve bu anı daha da unutulmaz kılmanız için eşsiz bir seçenek.

boğaz köprüsünde evlilik teklifi

Şöyle alternatifleriniz de var: Evlenme Teklifi Edilecek Yerler

Teknede Evlenme Teklifi ile İlgili Merak Edilenler

Evlilik teklifi hazırlığında akıllara en çok takılan konulara da değinelim dedik.

Boğaz’da evlenme teklifi organizasyonu kaç saat sürüyor?

Organizasyonların süresi 30 dakikadan başlıyor ve 3 saate kadar çıkabiliyor. Aslında bu süre, paketlerin içeriğine ve fiyatlarına göre değişiyor.

Yat evlilik teklifi için nasıl süsleniyor?

Tekne evlenme teklifi için özel olarak hazırlanıyor. Çiftin yemek yiyeceği masa özel örtülerle kaplanıyor. Yerlere gül yaprakları konuluyor. Bazı teknelerde ise uçan balonlarla süslemelerin yapıldığını görüyoruz.

Organizasyon günü yağmur yağarsa ne yapılıyor?

Teknelerde, her mevsim evlilik teklifi organizasyonu düzenlenebiliyor. Yağmurlu ve rüzgarlı havalarda ısıtma sistemlerini anında devreye sokabiliyorlar. Teknenin üstü kapalı alanında kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Nasıl manzaralara tanık olacağız?

İstanbul Boğazı’nda yatta evlilik teklifi ettiğinizde; Kız Kulesi, Galata Kulesi gibi birçok tarihi önem taşıyan yapıyı, sarayları ve Anadolu Kavağı gibi güzellikleri seyredebiliyorsunuz.

Teknede evlilik teklifi için yemek alternatifleri var mı?

Teknelerde çiftlere özel farklı yemek alternatifleri sunuluyor. Bunlar genelde kokteyl, kahvaltı ve akşam yemeği şeklinde oluyor. Evet, dilerseniz sevgilinize gündüz saatlerinde de teknede evlilik teklifi organizasyonu düzenleyebiliyorsunuz.

O anların fotoğraflarını kim çekecek?

Firmaların bünyelerinde çalışan ve profesyonel olarak çekim yapan birçok kişi bulunuyor. Evlilik teklifiniz sırasında bu anları video kaydına alıyor ve manzara eşliğinde birçok fotoğrafınızı çekiyorlar.

Arkadaşlarımızı da çağırabilir miyiz?

Boğaz’da evlenme teklifi organizasyonlarında genelde çiftin baş başa olduğunu görüyoruz. Ama bir çılgınlık yapıp eş, dost herkesi davet etmeyi planlarsanız bu da mümkün. Tabii kalabalık Boğaz'da evlenme teklifi organizasyonları için firma yetkilileriyle detaylı bir şekilde konuşmanız gerekiyor.

Yatta evlilik teklifi esnasında çalacak müzikleri kim seçiyor?

Dilerseniz siz firmayla anlaşırken çalmasını istediğiniz şarkıları onlara belirtebiliyorsunuz. Ancak bunu tamamen teknedeki yetkililere de bırakabilirsiniz.

yatta evlilik teklifi

Gerçek evlilik tekliflerinden derlediğimiz bu yazı da ilgini çekebilir: 15 Farklı Sürpriz Evlenme Teklifi Önerisi

Boğaz'da Evlenme Teklifi İçin Sunulan Ekstra Hizmetler

Evlilik teklifi Boğaz'da bir başka oluyor diyorsan firmaların standart paketlerine ek olarak yararlanabileceğin ek ürün ve hizmetlerden de bahsedelim:

 • Şampanyayla karşılama

 • Çifte özel pasta

 • Müzisyen

 • Alkollü içecek servisi

 • Balonlarla süslemeler

 • Tekliften sonra gül buketi sunumu

 • Tektaş temini

 • Volkan ve havai fişek şovları

 • Karşılama hostesi

Bu hizmetlerin, markaların Boğaz Köprüsü evlenme teklifi fiyatlarına ayrıca eklendiğini de hatırlatalım.

Bu arada tektaş seçmeden önce bu yazıyı mutlaka oku: 15 Maddede Alyans ve Tektaş

yatta evlilik teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Yatta evlenme teklifi paketleri fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında menü seçimi geliyor.

Yani kokteyl mi istiyorsunuz yoksa güzel bir yemek ziyafeti çekmek mi? Minimum fiyatların talep edildiği paketlerde çoğunlukla kokteyl sunuluyor.

Boğaz’da evlilik teklifi fiyatlarını etkileyen bir diğer konu da süre! Tekne turu yapacağınız süre arttıkça, ödemeniz gereken fiyat da aynı oranda artabiliyor.

İçecek seçimine göre de teknede evlenme teklifi fiyatları belirleniyor. Alkollü içecek servisi yapılmasını isterseniz, ona göre ödeme yapıyorsunuz.

Evlilik teklifi tekne kiralama fiyatlarına, verilen standart hizmetlerin dışında ekstra talepleriniz olursa bunlar da ayrıca ekleniyor.

yatta evlilik teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Firmaları

Yatta evlilik teklifi için deneyimli ekiplerle çalışmanda fayda var. İşte önerilerimiz:

Sürpriz Teklifler Organizasyon

Sürpriz Teklifler Organizasyon, çiftlerin hiç unutamayacağı bir anı oluşturmalarına yardımcı oluyor! 10 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren firma, mekan süslemesi, yemek, kokteyl, canlı müzik, pankart, video, fotoğraf gibi birçok hizmeti veriyor.

Köprüye isim yazdırma, drone çekimi, lazer gösterisi, slayt şov, VIP Araç, host/hostes ve hediye gibi hizmetlerinin bulunduğunu da ekleyelim. Sen de deneyimli bir ekipten sürpriz evlilik teklifi organizasyonu hizmeti almak istersen, vakit kaybetmeden firma ile iletişime geç!

Sürpriz Teklifler Organizasyon

Venoa Organizasyon Yatta Evlilik Teklifi

Venoa Organizasyon farklı zevk ve bütçeye uygun pek çok evlilik teklifi paketi seçeneği sunuyor. Sana ve sevgiline uygun olanı seçmene de yardımcı oluyor.

Kişiye özel sürpriz organizasyonlar düzenleyen firma, dilersen teklif organizasyonunu canlı müzik, DJ , havai fişek gösterisi, dilek feneri, balonlar, pankart, volkan, kişiye özel pasta, drone çekimi, VIP araç ile de taçlandırıyor. Firmanın evlilik teklifi için yat kiralama fiyatları da oldukça uygun.

yatta evlilik teklifi hakkında her şey!

Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi

İstanbul Beşiktaş tekne kiralama firmaları arasında yer alan Sürprizler Diyarı - Evlilik Teklifi, organizasyon konusunda oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahip. Öncelikle evlilik teklifini nasıl bir ortamda etmek istediğini ayrıntılı olarak konuşuyor ve isteklerine uygun olacak şekilde planlamayı yapıyorlar.

Lüks tekneyi de senin belirttiğin detaylara göre düzenliyorlar. Dilersen yakınlarınızı da davet ederek evlilik teklifi anına onları da ortak etme imkanın bulunuyor. Mum ışığında, leziz içecek ve yiyecekler eşliğinde hoş bir deniz manzarasına kim karşı koyabilir ki?

Sürprizler Diyarı - Evlilik
Teklifi

Kaçkar Yat İstanbul Evlilik Teklifi

Kaçkar Yat İstanbul Evlilik Teklifi hem Anadolu hem Avrupa yakasında hizmet veriyor. Firma, köprü yansıtmalı lazer gösterisi ve balon süslemeleriyle unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Evlilik teklifiniz için menüde değişiklik imkanı da bulunuyor.

Kaçkar Yat İstanbul Evlilik
Teklifi

Ala Event

İstanbul Beşiktaş'ta yer alan Ala Event farklı konsept seçenekleri ve profesyonel ekibi ile evlilik teklifi organizasyonu hizmeti sunuyor. Menüde değişiklik imkanı sunan Ala Event farklı paket seçenekleri ile her bütçeye hitap etmeyi amaçlıyor.

Ala Event


Yatta evlilik teklifiyle ilgili bahsetmek istediklerimiz bu şekildeydi. Dilerseniz şehrinizdeki evlilik teklifi firmalarıyla da iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap