Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey!

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:52 dakika

21.10.2020

Sevgilinizi şaşırtacak ve unutulmayacak bir evlilik teklifine hazırlanın! Yatta evlenme teklifi nasıl organize edilir? Teknede evlilik teklifi fiyatları nasıldır? Bunun gibi birçok sorunun cevabını vermekle kalmayıp, dikkat etmeniz gereken tüm detayları yazdık. Sizi yazıya alalım!

yatta evlilik teklifi

Yatta Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

Yatta, denizin ortasında evlenme teklifi etmek; özellikle son dönemlerde erkekler tarafından yoğun ilgi görüyor. Bununla ilgili hizmet veren birçok organizasyon firması var. Sizin için her detayı planlıyorlar. Size ise sadece sevgilinizi bir bahaneyle o tekneye götürmek kalıyor! Hatta bahaneyi bile onlar bulabiliyor.

Firmalar, kişilere farklı hizmetleri içeren paketler sunuyor. Bu paketlerde süre, yemek, içecek seçimi gibi birçok konu farklılaşabiliyor.

Çoğu teknede organizasyon öncesinde bir senaryo oluşturuluyor. Teknedeki kaptandan servis elemanlarına kadar herkes bu senaryoya uygun hareket ediyor. Mesela sevgilinize “Arkadaşım teknesinde bizi ağırlamak istiyor” diyorsunuz. Tekneye gittiğinizde kaptan size arkadaşınızmış gibi davranıyor. Bu sayede sürpriz bozulmamış oluyor.

Teknede yemeklerinizi yiyorsunuz, manzaranın keyfini çıkarıyorsunuz. Sonrasında ise İstanbul’daysanız Kız Kulesi’nin veya köprünün yanına geldiğiniz zaman teknenin ön tarafına fotoğraf çektirmek için çağrılıyorsunuz. İşte burada istediğiniz müzikler açılıyor, şovlar sunuluyor ve tektaşı müstakbel eşinize uzatıyorsunuz. Evlilik teklifi teknenin romantik ortamında gerçekleşmiş oluyor!

Yatta evlilik teklifi için deneyimli ekiplerle çalışmanızda fayda var. Lotus Yat - Evlilik Teklifi bu konuda size önerebileceğimiz firmalar arasında yer alıyor. Atıştırmalıklar, süslemeler, fotoğraf çekimi, müzikler... Firmanın deneyimli ekibi unutulmaz bir teklif organizasyonu için her detayı sizin yerinize düşünüyor! Size de sadece bu özel anın tadını çıkarmak kalıyor!

yatta evlilik teklifi hakkında her şey!

Lazerle Evlenme Teklifi

Yatta lazerle evlenme teklifi, kadınların sevdiği alternatif fikirlerden biri. Keyifli bir tekne gezisinin ve yemeğin ardından Boğaz’ın ortasında, köprünün altında duruyorsunuz. Burada siz de kendinizi hazır hissettiğinizde, özel bir sistemle istediğiniz cümle köprünün hemen alt kısmına yansıtılıyor. Onu ne kadar sevdiğinizi, beraber bir gelecek istediğinizi anlatan bir cümle seçebilirsiniz.

Lazerli evlilik teklifine, akşam saatlerinde ortaya çıkan köprü ışıkları da eşlik edince ortaya çok güzel görüntüler çıkıyor. Sürprizler Diyarı da lazerle evlenme teklifi organizasyonlarını senelerdir başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Fikir vermesi için firmanın videosunu buraya bırakıyoruz. Beğenirsen teklif almayı ihmal etme.

Afişle Teknede Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi yat kiralamakla bitmiyor elbette. Karşınıza birçok seçenek çıkıyor ve bunlardan birini seçmeniz gerekiyor. Afişle evlilik teklifinde de şöyle alternatifler var: Afişi teknenin önünde açabilirsiniz. Tekneyle yanaştığınız bir iskelede afiş açılabilir. Firmalar, bunlar gibi birçok afişle evlilik teklifi yöntemi sunabiliyor.

Afişin üzerine ne yazdıracağınız konusunda iyice düşünmenizi öneriyoruz. Bu yazı çok işinize yarayacak: Evlenme Teklifi Sözleri

Müzik Eşliğinde Boğaz’da Evlilik Teklifi

Evlenme teklifi teknede edilecekse, her detay ona yakışacak şekilde özenerek yapılmalı. Bu kadar romantik bir ortam yaratılmışken, sadece size özel bir kemancının ya da fonda çalan bir müziğin eşlik etmesini istemez misiniz? Boğaz ışıkları altında romantik bir şarkı eşliğinde dans edebilir ve bu anı daha da unutulmaz kılabilirsiniz.

yatta evlilik teklifi

Şöyle alternatifleriniz de var: Evlenme Teklifi Edilecek Yerler

Teknede Evlenme Teklifi ile İlgili Merak Edilenler

 • Boğaz’da evlenme teklifi organizasyonu kaç saat sürüyor?
  Organizasyonların süresi 30 dakikadan başlıyor ve 3 saate kadar çıkabiliyor. Aslında bu süre, paketlerin içeriğine ve fiyatlarına göre değişiyor.

 • Yat evlilik teklifi için nasıl süsleniyor?
  Tekne evlenme teklifi için özel olarak hazırlanıyor. Çiftin yemek yiyeceği masa özel örtülerle kaplanıyor. Yerlere gül yaprakları konuluyor. Bazı teknelerde ise uçan balonlarla süslemelerin yapıldığını görüyoruz.

 • Organizasyon günü yağmur yağarsa ne yapılıyor?
  Teknelerde, her mevsim evlilik teklifi organizasyonu düzenlenebiliyor. Yağmurlu ve rüzgarlı havalarda ısıtma sistemlerini anında devreye sokabiliyorlar. Teknenin üstü kapalı alanında kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

 • Nasıl manzaralara tanık olacağız?
  İstanbul Boğazı’nda yatta evlilik teklifi ettiğinizde; Kız Kulesi, Galata Kulesi gibi birçok tarihi önem taşıyan yapıyı, sarayları ve Anadolu Kavağı gibi güzellikleri seyredebiliyorsunuz.

 • Teknede evlilik teklifi için yemek alternatifleri var mı?
  Teknelerde çiftlere özel farklı yemek alternatifleri sunuluyor. Bunlar genelde kokteyl, kahvaltı ve akşam yemeği şeklinde oluyor. Evet, dilerseniz sevgilinize gündüz saatlerinde de teknede evlilik teklifi organizasyonu düzenleyebiliyorsunuz.

 • O anların fotoğraflarını kim çekecek?
  Firmaların bünyelerinde çalışan ve profesyonel olarak çekim yapan birçok kişi bulunuyor. Evlilik teklifiniz sırasında bu anları video kaydına alıyor ve manzara eşliğinde birçok fotoğrafınızı çekiyorlar.

 • Arkadaşlarımızı da çağırabilir miyiz?
  Boğaz’da teknede evlenme teklifi organizasyonlarında genelde çiftin baş başa olduğunu görüyoruz. Ama bir çılgınlık yapıp eş, dost herkesi davet etmeyi planlarsanız bu da mümkün. Tabii firma yetkilileriyle detaylı bir şekilde konuşmanız gerekiyor.

 • Yatta evlilik teklifi esnasında çalacak müzikleri kim seçiyor?
  Dilerseniz siz firmayla anlaşırken çalmasını istediğiniz şarkıları onlara belirtebiliyorsunuz. Ancak bunu tamamen teknedeki yetkililere de bırakabilirsiniz.

yatta evlilik teklifi

Gerçek evlilik tekliflerinden derlediğimiz bu yazı da ilginizi çekebilir: 15 Farklı Sürpriz Evlenme Teklifi Önerisi

Yatlarda Sunulan Ekstra Hizmetler

 • Şampanyayla karşılama,

 • Çifte özel pasta,

 • Müzisyen,

 • Alkollü içecek servisi,

 • Balonlarla süslemeler,

 • Tekliften sonra gül buketi sunumu,

 • Tektaş temini,

 • Volkan ve havai fişek şovları,

 • Karşılama hostesi.

Bu arada tektaş seçmeden önce bu yazıyı mutlaka oku: 15 Maddede Alyans ve Tektaş

yatta evlilik teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları

Yatta evlenme teklifi fiyatları ortalama 750 TL’den başlıyor ve bu rakam 3.000 TL’ye kadar yükselebiliyor. Fiyatları etkileyen faktörlerin başında menü seçimi geliyor. Yani kokteyl mi istiyorsunuz yoksa güzel bir yemek ziyafeti çekmek mi? Minimum fiyatların talep edildiği paketlerde çoğunlukla kokteyl sunuluyor.

Boğaz’da evlilik teklifi fiyatlarını etkileyen bir diğer konu da süre! Tekne turu yapacağınız süre arttıkça, ödemeniz gereken fiyat da aynı oranda artabiliyor.

İçecek seçimine göre de teknede evlenme teklifi fiyatları belirleniyor. Alkollü içecek servisi yapılmasını isterseniz, ona göre ödeme yapıyorsunuz.

Evlilik teklifi için tekne kiralama ve verilen standart hizmetlerin dışında ekstra talepleriniz olursa bunlar da ayrıca ücretlendiriliyor.

yatta evlilik teklifi

Yatta evlilik teklifiyle ilgili bahsetmek istediklerimiz bu şekildeydi. Dilerseniz şehrinizdeki evlilik teklifi firmalarıyla da iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum