Birbirinden Farklı 14 Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

6:05 dakika

03.05.2024

“En güzel evlenme teklifi nasıl yapılır?” diye düşünüp duran damat adayı, bu yazı senin için! Merak etme; köprüye lazerle yazı yazdırmaktan, billboardlara afiş yaptırmaktan bahsetmeyeceğim. Klişelerin dışında, en yaratıcı evlilik teklifleri var bu listede. Bu evlilik teklifi önerilerini değerlendirirsen “Evet!” cevabını alman kaçınılmaz olacak.

evlilik teklifi fikirleri

En Renkli Evlilik Teklifi Konseptleri

Yaratıcı evlilik teklifi önerileri arıyorsan doğru geldin! Renkli bir evlenme teklifi organizasyonu yapmak istersen, senin için sıraladığımız firmaların çalışmalarına mutlaka göz at!

1- Kitap Okumayı Seven Çiftlere Özel Evlilik Teklifi!

Eğer sevgilin boş zamanlarının çoğunu kitap okuyarak geçiriyorsa, beraber bol bol okuma etkinliği yapıyorsanız ona yapabileceğin en güzel evlenme tekliflerinden biri elbette kitap aracılığıyla olacaktır!

Öncelikle okumakta olduğu kitabı onun haberi olmadan al. Kaldığı sayfayı muhtemelen ayraçla belirlemiştir. Ayracın olduğu sayfaya onunla evlenmek istediğini yazdığın bir not ekle.

Hatta yapabilirsen kitabın sayfasıyla aynı kalitede bir kağıt bulup, üzerine ikinizin tanışma hikayesini yazabilirsin.

sürpriz evlilik teklifi

2- Kumsalda Romantik Bir Yemek Her Zaman İşe Yarar!

Evlenme teklifi edilecek yerlerden biri kuşkusuz kumsallar! Kumsalda yapabileceğin birçok organizasyon seçeneği var. Hem biliyorsun ki kumsallar senelerdir romantizmin simgelerinden biri.

İlk olarak şöyle bir seçeneğin var: Arkadaşlarınızla kalabalık bir organizasyon yapabilirsin. Sen önceden kumsala gidip evlilik teklifine uygun olacak şekilde arkadaşlarınla kumsalı süsle. Sonrasında sevgilinin yakın bir arkadaşı onu bir bahaneyle kumsala getirsin ve ta ta ta taam!

Sürprizler Diyarı'nın düzenlediği evlilik teklifinin videosu da sana fikir verebilir:

Kalabalık bir organizasyon istemezsen, daha romantik olsun dersen de şöyle bir alternatifin var: Müzik eşliğinde baş başa bir yemek! Sürpriz evlenme teklifin için canlı müzik yapan bir orkestra ayarla ve en sevdiğiniz şarkıları çalmalarını iste.

Sürprizler Diyarı firması, bu organizasyonu ve daha birçok alternatifi en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Firmayla iletişime geçmende fayda var.

3- Denizin Ortasında Yaptığın Teklife “Hayır” Diyemeyecek!

Şık evlilik teklifi mekanlarından biri de tekneler. Eğer sevgilin denizden kopamayan bir kadınsa bu evlilik teklifi organizasyonu senin için biçilmiş kaftan olacak!

Bir tekne kirala ve teknede romantik bir ortam yarat. Güzel bir yemek masası, mumlar, çiçekler ve fonda soft bir müzik olsun. Tabii bu akşama özel olarak şık bir şekilde giyinmeyi de ihmal etme.

Bir de teknede evlilik teklifinden bahsederken gözümün önünde hep şampanya canlanıyor. Teklif kabul edildikten sonra şampanya patlatıp bunu baş başa kutlayabilirsiniz.

Sana önereceğimiz profesyonel bir firma var! Lotus Yat - Evlilik Teklifi. Atıştırmalıklar, süslemeler, fotoğraf çekimi, müzikler... Firmanın deneyimli ekibi unutulmaz bir teklif organizasyonu için her detayı senin yerine düşünüyor! Sana sadece "o" soruyu sormak kalıyor!

sürpriz evlilik teklifi

Burada da tüm detayları yazdık: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey!

4- Bohem Bir Atmosfer Eşliğinde Evlilik Teklifi Et!

Bohem konsept, özgür ruhlu kişilerin oldukça hoşuna gidiyor. Düğün organizasyonlarından evlilik teklifine kadar birçok alanda süslemelerde bohem dokunuşlar yapılıyor. Çadırlar, led ışıklar, minderler... Sen de böyle bir dekor eşliğinde sevgiline sahilde veya yemyeşil bir alan içerisinde evlilik teklifi edebilirsin. Fikir vermesi için videoyu izlemeyi unutma:

Sürpriz Evi firması; çim bahçe ve kumsala beyaz tül ve ışıklarla hazırlanmış çadır dekoru kuruyor, çadırın içine minderler yerleştirerek samimi bir ambiyans yaratıyor. Yaptıkları diğer organizasyonları da firma sayfasından inceleyebilirsin.

sürpriz evlilik teklifi

5- İhtiyacın Olan Sadece 20 Adet Şemsiye!

Şimdi neden 20 şemsiye dediğimi anlayacaksın. Çünkü “Benimle Evlenir misin?” yazabilmen için her harfe bir şemsiye diye düşünürsek ortaya bu sayı çıkıyor. Bu evlenme teklifi organizasyonundan etkilenmeyecek çok az kadın vardır diye düşünüyorum.

Bu organizasyonu bulunduğun şehirdeki meşhur bir meydanda yapmanı öneririm. Eğer kalabalık bir çevren varsa 20 kişi bulabilirsin, ancak bulamayacağını düşünüyorsan da sokaktaki insanlardan rica edebilirsin. Böyle bir isteği geri çevirmeyeceklerdir.

Her birine bir harf yazdığın şemsiyeleri sana yardımcı olacak kişilere ver ve siz tam oradan geçerken şemsiyeleri size doğru çevirsinler.

Bir meydanda yapmak yerine farklı mekanlar da deneyebilirsin. Mesela sevgilinin evinin önünde böyle bir görsel şölen hazırlayıp camdan bakmasını isteyebilirsin. Üzerinde “Benimle Evlenir misin?” yazan şemsiyeler ve yanlarında elinde yüzükle sen!

6- Sokak Karikatüristini Sürprizine Dahil Et!

İşte benim en sevdiğim etkileyici evlenme tekliflerinden birine geldi sıra! Öncelikle karikatür çizen bir sokak sanatçısı bulman gerekiyor. Çevrende nerelerde olabileceğini araştırabilir, eğer yoksa da bir karikatüristle anlaşabilirsin.

Sevgilinle beraber bir hafta sonu planı yap. Planı senin yaptığını ve gezilecek yerleri sana bırakmasını söyleyebilirsin. Sonrasında karikatüristin bulunduğu sokağa gidin.

Tabii öncesinde karikatüristle anlaşmış olman çok önemli. Yani bir gün öncesinden gidip kendisiyle görüşebilir ve böyle bir evlilik teklifi sürprizi hazırladığını söyleyebilirsin.

Sonrasında sevgiline ikinizin karikatürünü çizdirmeyi öner ve kabul etmesini sağla. Sevgilin çizim esnasında sadece ikinizin sade bir karikatürünün yapılacağını düşünürken, ona tektaş uzattığın bir çizim görünce çok şaşıracak. İşte tam o esnada evlenme teklifini etmelisin!

7- Piknikte Huzurlu Bir Evlenme Teklifi Programı Yap!

Sevgilin romantik ve eğlenceli bir karaktere sahipse romantik piknik ile evlilik teklifi tam sizlik! Açık havada kır alanda piknik yaparak keyifli bir gün geçirebilir, bu güzel anları evlilik teklifiyle taçlandırabilirsin!

Hatta sıcak bir ilkbahar ya da yaz günü belki arkadaşlarınızın da size eşlik edeceği, şehirden uzakta bir piknik organizasyonu yaparak sıradan gibi görünen bir etkinliği unutulmayacak bir anıya dönüştürebilirsin!

8- İkinizin Hikayesini Sinema Perdesine Taşı!

Sinemada evlilik teklifi sana biraz standart gelebilir. Ama tahmin ettiğin gibi, film bitince çık perdenin önünde evlilik teklifi et, demeyeceğim. Anlatacağım organizasyon için biraz emek vermen gerekecek.

Sevgilinle ikinizin hikayesini anlatan bir kısa film çek. Merak etme, bunun için profesyonel kameralara, mikrofonlara filan gerek yok. Belki telefonunun kamerasıyla bile halledebilirsin.

Onunla ilk tanıştığınız, ilk el ele tutuştuğunuz, beraber vakit geçirmeyi en sevdiğiniz yerleri gezip; bu yerlerde ona olan hislerini anlatan birkaç cümle kurabilirsin. Filmin sonunda da onunla evlenmek istediğini söylemeyi unutma! Videoları birleştirdiğinde ortaya romantik bir kısa film çıkacak. Bu filmi iki kişilik özel sinemalarda izletebilir veya büyük bir sinema salonunu kapattırabilirsin.

Evlilik teklifi yüzüğü seçiminde kararsızsan da bu yazıya göz atabilirsin: Aşkını En İyi Şekilde Göstereceğin Evlilik Teklifi Yüzükleri

Tabii büyük bir sinema salonu kapattırmak biraz maliyeti yüksek bir iş olacaktır. Bunu daha uygun fiyata halletmek istersen bir evin bahçesine projeksiyon sistemi kurup, rengarenk süslemeler yapıp romantik bir ortam oluşturman da mümkün. En romantik evlenme tekliflerinden birini de etmiş olursun böylelikle.

Ayrıca yüzük seçiminde minimal yüzükleri de inceleyebilirsin. Sana fikir verecek modeller de burada: Minimal Tektaş Yüzük Modelleri

9- Konserde En Sevdiği Şarkı Eşliğinde Teklif Et!

Evlilik teklifi sürprizleri arasında en sevilenlerden biri de bu! Tabii bunun için sevgilinin müzik zevkini çok iyi bilmen gerektiğini baştan söyleyeyim.

Onu en sevdiği sanatçının konserine götür. Hatta sıradan bir günde olduğu gibi dışarıya çıktığınızda aniden rotayı değiştirip konser alanına gidebilirsiniz. Böylelikle sevgilin tek sürprizin bu olduğunu düşünecek.

Sonrasında ise onun en sevdiği şarkı çalarken konser alanında herkesin içinde diz çök ve evlenmek istediğini söyle! Bu yapabileceğinin en kolayı.

Zor ve çok daha etkili olanı ise şu: Konser esnasında sahnede evlilik teklifi etmek. Bunun için öncesinde konseri yapan organizasyon firmasıyla ve müzik grubuyla konuşman gerekiyor. Denemende fayda var, neden olmasın?

Evlilik teklifinden sonraki aşamayı da şimdiden öğren: Kız İsteme Seremonisi

10- Tanıştığınız Yerde Romantik Bir Organizasyon Yap!

İlkler hep çok önemlidir ve genelde unutulmaz. İlk karşılaşılan yerler, ilk randevular, ilk heyecanlar… Sevgilinle tanıştığın veya onu ilk kez gördüğün yeri hatırlıyorsundur umarım. Çünkü bu romantik evlilik teklifi tamamen o yerle ilgili.

Onu bir yere götüreceğini, ama bu yerin neresi olduğunun sürpriz olacağını söyle. Farklı yolları kullanarak kafasını karıştır ki nereye gideceğinizi anlamasın.

Sonrasında o ilk tanıştığınız yere gittiğinizde güzel bir konuşma yapman gerekecek. İstersen bu evlilik teklifi konuşmasını önceden hazırla istersen de doğaçlama bir konuşma yap. Dikkat edeceğin en önemli şey içten olmak!

Bu yazı sana fikir verebilir: Evlenme Teklifi Sözleri

11- Standartların Dışına Çık ve Ona Çılgın Bir Sürpriz Hazırla!

İlginç evlenme teklifleri arayışındaysan bu madde bayağı ilgini çekecek. Tabii diğerlerine göre biraz daha zor organizasyonlar gibi görünebilir, ancak sandığından daha basit bir şekilde halledebilirsin.

İlk seçeneğin tüplü dalış! Bu ekstrem spor artık ülkemizde de çok sayıda yerde yapılıyor. Hatta direkt dalış üzerine organizasyon firmaları var, onlarla görüşebilirsin.

Dalış yaptıktan sonra üzerinde evlenme teklifinin yazdığı bir afiş çıkarıp, yüzüğü uzat. Bu kadar basit! Aman diyeyim, yüzüğü düşürmemeye dikkat et.

İkinci seçeneğin ise trekking! Sevgilinle beraber hafta sonu bir trekking ekibine katılın. Bu arada sen ekiptekilere bir boşluk bulup organizasyonundan bahset.

Yürüyüş esnasında güzel manzaralı bir noktaya geldiğinizde ise önünde diz çök ve içinden geldiği gibi evlenme teklifini et! Tabii ekstrem evlilik teklifi fikirleri bunlarla sınırlı değil. Dilersen paraşütle atlarken pankart da açabilirsin, senin çılgınlık seviyene kalmış.

Senin için seçtiğim sürpriz evlenme teklifi fikirleri bu şekilde. Evlilik teklifi organizasyon fiyatlarını merak ediyorsan, şehrindeki evlilik teklifi firmalarını inceleyebilirsin. Bu arada sen nasıl bir evlilik teklifi almak isterdin? Evlilik aşamasındaysan da nasıl bir evlilik teklifi aldın? Bizimle de paylaşsana, yaratıcı evlenme teklifleri arayanlara yardımcı olmuş olursun.

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Sinan Topçu

Düğün Tarihi: 03.12.2021


Bende eyfel kulesinin orda bi evlilik teklifi yapmak istiyorum bununla ilgili bi organizasyon yapabileceğimiz bi firma varmı?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba, profilinde "şehir dışında hizmet" özelliği bulunan evlilik teklifi firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz, size en uygun firmalara ulaşmak için Ücretsiz Düğün Asistanı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İyi günler dileriz...

  Cevapla

Sametdemirci

Düğün Tarihi: 10.03.2020


Merhaba Kumsal da evlilik teklifi organızasyonunuz için fiyat bilgisi almak istiyorum.

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba, Sürprizler Diyarı firmasının sayfasından fiyat teklifi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  Cevapla