Pandemi Günlerinde Aşkı Bulan İki Sağlık Çalışanı: Tanya & Göktuğ

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:19 dakika

21.03.2024

Her zaman özel olsalar da özellikle pandemi döneminde nasıl zor şartlarda çalıştıklarını konuştuk, hepimiz alkışladık. Ama bu süreçte iyi şeyler de olmadı değil: Pandemi günlerinde aşkı bulan iki sağlık çalışanının, Tanya ve Göktuğ'un hikayesinden bahsedeceğiz...

tanya ve göktuğ

Evlilikle Taçlanan Aşk, Hastanede Başladı

Tanya ve Göktuğ, iki sağlık çalışanı... Bu zor mesleklerinin, onlara aşkı getirdiğini öğrenmek bizi heyecanlandırıyor. Hikayelerinin nasıl başladığını ise Tanya, "İş yerinde pandemi vesilesi ile tanıştık. Sağlık çalışanı olduğumuzdan dolayı sabit vardiya ile çalışırken samimi olduk ve bu günlere geldik..." sözleriyle özetliyor.

tanya ve göktuğ

Evlilik Teklifi Muğla'da Geldi

Tanya ve Göktuğ, ilişkiye başlamalarının ardından romantik bir evlilik teklifiyle, hayatlarını birleştirmeye adım atıyor. Muğla Dalyan’da, sürpriz tekne partisinde büyük soruyu soruyor Göktuğ! Heyecanla "Evet" yanıtını veren Tanya, şimdi o günü "Unutulmaz bir gündü" diye anlatıyor.

tanya ve göktuğ

"Düğün Süreci Çok Keyifliydi

Tanya ve Göktuğ, verdikleri bu önemli kararı, Hatay'da yaptıkları düğünle hayata geçiriyor. Romantik çift, bu süreçte profesyonel firmalarla çalıştıkları için, hazırlık aşamalarını "Süreç bizim için çok keyifliydi" sözleriyle özetliyor. Çünkü diyor Tanya ve ekliyor: "Düğün mekanı ve organizasyon şirketi her detayı düşündüğü için biz sadece keyfini çıkarmak kaldı!

tanya ve göktuğ

Eğlenceli Bir Düğün

Tanya ve Göktuğ, Hatay'da, Haziran ayında bir kır düğünü yapıyor. Tanya, straplez, A kesim gelinliği, yarım toplu saçlarıyla çok zarif görünüyor. Göktuğ, eşinin bu hoş görünümüne, gri-siyah, şık bir damatlıkla eşlik ediyor. Hem güzel havanın hem de eğlencenin tadını çıkaran çiftin, bu özel günden hatıra, keyifli fotoğrafları kalıyor. Belki inceleyip, ilham almak istersin diye şöyle bırakıyoruz:

tanya ve göktuğ

tanya ve göktuğ

tanya ve göktuğ

tanya ve göktuğ

Tanya ve Göktuğ'un keyifli ve romantik hikayesine göz attık. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz! Evlilik hazırlığı yaparken, sen de onlar gibi yeni evlenmiş çiftlerin deneyimlerinden faydalanmak istersen tüm gerçek düğün hikayelerini incelemeden geçme deriz!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

0 Yorum