10 Yıl Demlenen Aşk, Evlilikle Taçlandı: Gizem & Adem

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:40 dakika

21.03.2024

Okulda yanan ilk kıvılcım, birbirlerini düşündükleri o an atılan bir mesajla ilişkiye dönüştü. Gizem ve Adem bu mesajdan tam 10 yıl sonra evlendi. Evlilikle bir adım öteye taşıdıkları bu 10 yıllık ilişkinin en heyecanlı süreçlerini; düğün hazırlıklarını şöyle anlatıyorlar:

gizem ve adem

“Aklımdan Geçirdiğim Anda Bir ‘Merhaba’ Mesajı Geldi”

Gizem ve adem, aynı okulda okurken tanışıyorlar. Gizem, “Birbirimizi ilk gördüğümüz anda hissetmiştik sanki evleneceğimizi…” dediği Adem ile 10 yıllık birlikteliğin ardından evleniyor. Gizem bu 10 koca yılı şöyle özetliyor:

“Eşimle 10 yıl önce, aynı okulda okurken tanıştık. Daha sonra sosyal medyada arkadaş olduk. Eşimi tam da aklımdan geçirdiğim, mesajını beklediğim anda bir “Merhaba” mesajı geldi. İlişkimiz o ilk mesajla başladı.

İllaki sorunlar tatsızlıklar yaşadık ama emek vererek sabırla o günleri aştık ve birbirimizi hiç bırakmadık. 10 yılın sonunda evlendik. Ne demişler ‘Her nasip vaktine esirdir.’”

gizem ve adem

Tatil Keyfi v e Sürpriz Teklif Heyecanı Bir Arada

Gizem ve Adem'in evlilik teklifi günleri de aynı ilişkilerindeki tüm süreçler gibi aksilikler olmasına rağmen birlikte oldukları için çok keyifliymiş. Gizem o günü şu sözlerle anlatıyor:

"Evlilik teklifi, Fethiye’ye tatile gittiğimizde eşimin -o zamanlar sevgilim- organizasyon ayarlayıp hiç beklemediğim bir anda teklif etmesiyle gerçekleşti. Hatta yolda giderken aksilikler olmasına rağmen çok çok güzel bir evlenme teklifiydi. Çok ağlamıştım."

gizem ve adem

Mesafe Tanımayan Düğün Hazırlığı

Gizem, düğün hazırlık sürecindeki en keyifli ve zorlu süreçlerden de bahsediyor: "En keyif aldığım nokta, gelinliğimin hazırlık aşamasıydı. En zorlandığım nokta ise eşimin benden 1.200 km uzakta görev yapıyor olmasıydı. Tüm düğün hazırlık sürecimizde 4 ay boyunca 1.200 km uzaktan, hiç desteğini esirgemedi ama zor bir süreçti.

Düğün Günü Yağmur Sürprizi

Gizem, sürprizlerin, peşlerini düğün günü de bırakmadığını anlatıyor: "Düğün günümüzde öyle çok yağmur yağdı ki! Hava durumu güneşli gösteriyor olmasına rağmen bir de... Gelin arabamızdan bütün yazıları silinmişti, süsler kopmuştu ama yine de moral bozmak yok demiştik!"

Bu yazıda gördüğünüz romantik kareler, çiftin dış çekim gününden... Gizem, etkileyici güzellikteki saçlarını Düğün.com firmaları arasından bulduğunu ifade ediyor ve ekliyor: "Genel olarak bu süreçte kafamıza takılan birçok soruya da cevap oldunuz buradan Düğün.com ekibine çok teşekkür ederiz."

gizem ve adem

Gizem ve Adem'in keyifli ve romantik hikayesine göz attık. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz! Evlilik hazırlığı yaparken, sen de onlar gibi yeni evlenmiş çiftlerin deneyimlerinden faydalanmak istersen tüm gerçek düğün hikayelerini incelemeden geçme deriz!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap