Özgüveni Yüksek Gelin, Hızlı Damat: Ezgi ve Erman!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:28 dakika

21.03.2024

Ezgi ve Erman bakın size ne tavsiye ediyor: "Her şeyin tadını çıkartmaya baksınlar. Bütün bir süreç bir kere yaşanıyor ve çok hızlı geçiyor. Elbette aksilikler çıkacaktır, nazar boncuğu deyip geçsinler ve mutlu anılar biriktirsinler!"

Ve tanışırlar!

Üniversiteden yeni mezun olmuştum ve ilk iş yerimde ilk iş günü herkesle tanışmaya çalışırken bir arkadaşım “Seni Erman Bey ile tanıştırayım” dedi. Ben kiminle tanışacağımı bilmeden arkadaşımı takip ederken içimden bir ses hayatının aşkıyla tanışmaya gidiyorsun dedi ve gerçekten de öyle oldu. Erman, aramıza hoş geldin dedi ve bana iş ile ilgili bilgiler vermeye başladı. Konuşma bittiğinde yanımdaki arkadaşıma ben Erman Bey ile evleneceğim gör bak demiştim!

Evlenme teklifi çok hızlı gelir!

Evlenme teklifi çok hızlı geldi henüz 2 aydır birlikteydik. Doğum günümde küçük bir sinema kapatmış ve beraber izlediğimiz ilk film olan Wall-e isimli filmi ayarlamış. Sinemaya girince şok olmuştum. Etrafta mumlar, balonlar, güller, iki adet kadeh vardı. Film başlarken dizlerinin üzerine çöktü ve yüzük verip evlilik teklifi etti.

Sinemaya girince şok olmuştum.

Işık hızıyla hazırlanırlar!

Her şey çok çabuk gelişti. İkinci ayda evlilik teklifi aldım ve aileleri tanıştırdık. Üçüncü ayda nişan yaptık ve yedinci ayda da düğünümüzü yaptık. Her şey çok hızlı ve keyifliydi. Strese girecek vakit bulamadan bir bakmışız evliyiz.

Alaçatı'da, İmrenhan Konakları'nda evlenirler!

Ben İzmirliyim, eşim Balıkesirli. İkimiz de deniz kenarında büyüdük ve düğünümüzün de denize kıyısı olan bir yerde olmasını istedik. Alaçatı'nın o muhteşem atmosferini de çok sevdiğimiz için orada yapmaya karar verdik. Alaçatı İmrenhan Oteli Düğün.com’dan bulduk. Oteli daha önceden biliyorduk ama düğün organizasyonu yaptıklarını ve kiminle iletişime geçmemiz gerektiğini bilmiyorduk. Gerekli bilgileri Düğün.com’dan bulduk ve kolayca organize ettik!

Alaçatı'nın o muhteşem atmosferi

Events Davet ve Organizasyon ile pembe beyaz bir düğün yaparlar!

Organizasyon firmamız da sitenizden bulduğumuz Events Davet ve Organizasyon’du. Düğünümüzün olduğu otel bir taş evdi ve kendine ait çok güzel bir atmosferi vardı. Bu atmosferi bozmayacak, şık, sade ve herkesin rahat edebileceği bir organizasyon planladık. Pembe beyaz tonlarında kuş kafeslerinin ve fenerlerin olduğu bir organizasyondu.

Düğünümüzün olduğu otel bir taş evdi

Harika düğün fotoğrafları çektirirler!

Düğün fotoğraflarımızı Efe Babacan çekti. Düğün günü kuaförden başlayıp, düğün sonrası partiye kadar çekim yaptık. Alaçatı’nın romantik sokaklarında, marinada, sörf okulunda, çarşısının içinde ve otelde… Geçtiğimiz her yerde fotoğraf çekimi yaptık. Çekimin sonlarına doğru Efe’nin adım sayarına baktığımızda 10 bin adımı geçtiğimizi gördük ama ortaya çıkan fotoğrafları görünce yorgunluğu unuttuk.

10 bin adım

Gelinliği PierCardin'den, damatlığı Network'ten alırlar!

Gelinliğimi PierCardin’den aldım. Üç prova yapıldı, yaklaşık 2 ayda bitirdik. Damatlığı ise Network’ten aldık. Erman ilk giydiğinde üzerine göre dikilmiş gibi oldu, direk aldık ve çıktık.

Phuket’te baldan tatlı balayı yaparlar!

Balayımızı Phuket’te yaptık. Bütün yorgunluğumuzu attık ve iyi ki burayı seçmişiz dedik. Aklımız orada kaldı.

Balayımızı Phuket’te yaptık.

Size tavsiye vermeyi de unutmazlar!

Her şeyin tadını çıkartmaya baksınlar. Bütün bir süreç bir kere yaşanıyor ve çok hızlı geçiyor. Elbette aksilikler çıkacaktır, nazar boncuğu deyip geçsinler ve mutlu anılar biriktirsinler!

Nazar boncuğu

  • Düğünün unutulanı: Şeker büfesine koymayı planladığımız maskeleri ve konuşma balonlarının bir kısmını unuttuk.

  • Düğünün en güzel anı: İlk dansımızı hala gözümüz önünde, hayatımın en özel anıydı!

  • Düğünün en duygusalı anı: Nikah kıyılırken annelerimiz gözünden düşen mutluluk göz yaşları!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

2 Yorum

Ali

Düğün Tarihi: 11.02.2015


Fotoğraf çok güzelmiş..


beren saat

Düğün Tarihi: 14.03.2016


vay vay vay