Aşkını En İyi Şekilde Göstereceğin Evlilik Teklifi Yüzükleri

29.04.2020

Yapacağın evlilik teklifi fikrini bulduysan şimdi sıra yüzük seçiminde! Kadınlar tarzlarını anlamış, kendilerini tanımış olan yaratıcı bir erkek görmek isterler karşılarında. Bu nedenle evlilik teklifi esnasında alacağın yüzük tamamen ona hitap etmeli. Bu galeride yer alan birbirinden farklı 15 evlilik teklifi yüzüğü modeli sana fikir verecek. Haydi başlayalım!

Tektaş Yüzük

Görsel Numarası: D1002501

İki şeritli olmasıyla klasik tektaş yüzüklerden farkını ortaya koyan bir model. Evlilik yüzüklerinde en çok tercih edilen modellerden biri hem fiyatının uygun olması hem de şık görüntüsü nedeniyle tektaşlar. Tabii firmalar tarafından tektaşlar da farklı desenlerde ve modellerde yapılıyor. Ancak şunu unutma ki modeller değiştikçe fiyatlarda da farklılıklar olacaktır.

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Damla Temalı Zümrüt Yüzük

Görsel Numarası: D1002511

Evlenme teklifi yüzükleri son zamanlarda çeşitlendirilmeye başlandı. Mesela bu modeldeki gibi zümrüt taşların kullanıldığı yüzükler de evlenme teklifi edilirken veriliyor. Özellikle farklı modellerden hoşlanan gelin adaylarının tercih ettiği yüzüklerden biri. Zümrütün alt kısmındaki küçük pırlantalar da yüzüğe gayet şık bir hava katıyor. Bence standartların dışına çık ve bu tarz farklı modellere de göz at!

Sen de ilk aşkına mı evlenme teklifi edeceksin? Bazı ünlüler öyle yapmış: Bu Hikayeler Filme Konu Olur: İlk Aşklarıyla Evlenen Ünlüler

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE


Evlilik Teklifi İçin Yüzük

Görsel Numarası: D1002513

"Evlilik teklifi yüzüğü nasıl olmalı?" diye araştırıyorsan ve klasiklerin dışına çıkıp risk almak istemiyorsan bu model tam senlik! Tabii bütçene göre pırlantanın boyutunu sen belirleyeceksin. Çünkü pırlantanın boyutu artıkça fiyat da yükseliyor. Fiyatta bir diğer etken de karat, yani pırlantanın ağırlığı. O nedenle evlilik teklifin için sana hem çok basit kalmayacak hem de bütçeni sarsmayacak bir model seçmeni öneririm.

Trendleri takip etmende fayda var. 2019 senesinde sıklıkla göreceğin tektaş modelleri de burada: Evlilik Teklifini Taçlandıracak 2019 Tektaş Modelleri

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Tektaş Evlilik Yüzükleri

Görsel Numarası: D1002510

Altının o canlı sarı renginden hoşlanmayan gelin adaylarına özel bir modelde şimdi sıra: İnce halkası ve daha koyu tonlardaki sarısıyla çok şık bir tektaş yüzük! Dairesel pırlanta kesimiyle de diğer tektaş yüzük modellerinden farklı olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca "En Popüler Tektaş Kesimleri" yazısını inceleyerek de pırlanta kesimleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Tam Tur Yüzük

Görsel Numarası: D507402

Altınbaş Pırlanta Tamtur

Evlilik teklifinde yüzük seçimini çok dikkatli yapmalısın. Mesela sadelikten hoşlanan bir kadına tam tur yüzük alırsan günlük kullanımı açısından zorluk yaşayabilir. O nedenle karşı tarafı en iyi yansıtacak modeli özenle seçmelisin. Ayrıca pırlanta yüzük fiyatlarını da firmadan fiyat teklifi alarak öğrenebilirsin.

Ebru Doğan

Bu mücevheri beğendin mi?


Evlenme Teklifi İçin Yüzük

Görsel Numarası: D1002506

Son dönemlerde beyaz altın revaçta. Ancak hala sarı altını seven ve kullanmaya devam eden kadınların sayısı da azımsanmayacak seviyede. Eğer evlilik teklifi edeceğin kişi sarı altını ve ihtişamı seviyorsa bu modelin üzerinde bayağı bir durman gerekiyor diye düşünüyorum. Çünkü hem ortasındaki pırlantanın yanındaki küçük taşlar çok hoş duruyor hem de rengi sayesinde "Ben buradayım!" diyor.

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sarı Altın Yüzük

Görsel Numarası: D1002507

Hem klasik modellerden uzak hem gösterişli hem de çok şirin! Ortasında yer alan pembe tonlardaki pırlantası ve etrafındaki küçük taşlarıyla bu model adeta bir çiçeği anımsatıyor. Ayrıca evlenme teklifi için yüzük seçimi konusunda hala kararsızsan da seni "Tektaş Seçme Rehberi" yazımıza alabilirim.

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Damla Temalı Teklif Yüzüğü

Görsel Numarası: D1002508

Pırlantalar çoğunlukla renksiz gibi gözükseler de aralarında mutlaka belli belirsiz renk farklılıkları bulunur. Bazılarında anlayabilirsin bazılarında ise hiç belli olmaz. İşte bu renk tonlarını fark edebileceğin modellerden biri ve tam anlamıyla asil! Damla şeklindeki pırlantanın etrafını ve yüzüğün tamamını çevreleyen küçük taşlar da sevgilinin evlenme teklifini reddedemeyeceği türden hoş görünüyorlar. Ayrıca tektaş yüzük fiyatları hakkında bilgi için alyans ve takı firmalarıyla iletişime geçebilirsin.

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Renkli Evlenme Yüzüğü

Görsel Numarası: D1002505

Bu modeli farklılıklara açık gelin adayları için öneriyorum. O nedenle evleneceğin kadını çok iyi tanıdığına emin olmalı ve böyle farklı modelleri ona göre seçmelisin. Yüzüğün ortasındaki doğal taşı yaydığı enerjiye göre seçebilirsin. Etrafındaki küçük taşlarda da seçimini pırlantadan yana kullanırsan doğru bir karar almış olursun.

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Görkemli Tektaş Yüzük

Görsel Numarası: D1002504

Tektaş fiyatları taşın büyüklüğüne, kesiminin farklılığına ve karatına göre değişiyor. Böyle büyük taşlı bir yüzük modeli seçeceksen bütçeni de ona göre planlamalısın. Sen yine de modelleri beğenmeden önce şu yazımıza bir göz at: Tektaş Nasıl Seçilir?

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kar Tanesi Tektaş Yüzük

Görsel Numarası: D1002503

Evlilik teklifi için yüzük modelleri arasında en sevdiklerimden biri: Kar tanesi şeklinde dizayn edilmiş tektaş! Farklı deseniyle herkesin ilgisini ve beğenisini kazanacak olan bu modelin pembe altın olması da güzel bir detay. Bu arada "Evlenme teklifi nasıl olmalı?" sorusuna hala yanıt bulamadıysan bu yazı çok işine yarayacak: Birbirinden Farklı 10 Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Ay Taşı Evlilik Teklifi Yüzüğü

Görsel Numarası: D1002502

Bu modelin ortasında yer alan ay taşı, yarı şeffaf beyaz rengiyle çok güzel duran taş türlerinden biri. Özellikle güneşe tutulduğunda yüzüğün üzerindeki mavi renklerde yansımaları görebilmek mümkün. Ayrıca eskilere göre bu taşın düğünlerde gelinlere uğur getirdiğine inanılır. Evlilik teklifi yüzüğü fiyatlarını önceden araştırıp ona göre taş seçimi yapmanı da öneririm.

Ebru Doğan

Mücevherat firmalarının tamamı burada!

FİRMALARI LİSTELE

Altınbaş Pırlanta Yüzük

Görsel Numarası: D507397

Altınbaş Pırlanta Tek Taş

"Evlenme teklifinde nasıl yüzük alınır?" diye soruyorsan sana ideal yüzük olarak bu modeli önerebilirim. Düz halkası, beyaz altın rengi ve ortasındaki küçük boyuttaki taşıyla en çok tercih edilen yüzük modellerinden biri. Hem bütçeni de çok yormayacak cinsten. Bu modeli beğendiysen Altınbaş firmasından fiyat teklifi alabilirsin.

Ebru Doğan

Bu mücevheri beğendin mi?


Tektaş Pırlanta Yüzük

Görsel Numarası: D507400

Altınbaş Pırlanta İlk Prılantam Koleksiyonu

Standart evlilik teklifi tektaşlarından; sadeliğiyle ve halkasındaki kıvrımın verdiği şıklıkla galerine ekleyebileceğin modellerden biri. Bu arada evlilik teklifi yüzük kutusu da şık görünmeli. Yüzüğe odaklanarak kutusuna özen göstermeyi ihmal etme. Özellikle son dönemlerde klasik kırmızı yüzük kutusu yerine, istiridye gibi farklı modellerdeki kutular da tercih edilebiliyor.

Ebru Doğan

Bu mücevheri beğendin mi?


Beştaş Yüzük

Görsel Numarası: D507405

Beştaş yüzükler tam anlamıyla parmağında ışıl ışıl bir görüntü oluşturmak isteyen gelin adaylarına göre! Öyle ki evlenme teklifi edeceğin kadın ihtişamından ödün vermeyen ve çok taşlı takılardan hoşlanan biriyse beştaş alarak ona sürpriz yapabilirsin. Uzaktan çekilen fotoğraflarda bile dikkat çekecek olan bu modelin fiyatının da standartlara göre biraz yüksek olacağını unutmamalısın.

Ebru Doğan

Bu mücevheri beğendin mi?


Sıradaki Galeriler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum