Düğün Videonuzu Kaça Çekersiniz?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:37 dakika

29.06.2020

Düğününüzün hatırasını seneler sonraya en taze haliyle taşıyacak olan belki de tek şey düğün videonuz olabilir. Peki düğün çekimleriniz size kaça mal olacak biliyor musunuz? Şehrinize göre değişir!

İstanbul

Düğününüzü yıllar sonra da dakika dakika dakika aynı duygularla izlemek şimdiden heyecan verici bir şey olsa gerek. Peki düğün bütçeniz içerisinden ne kadar bir miktarı bu heyecan verici hizmet için ayırmalısınız? İstanbul düğün videosu firmaları genelinde, minimum hizmet kapsamlı bir video için 1000 TL, ortalama bir hizmeti kapsayan video içinse 1.500 TL bütçe ayırmalısınız.

Ankara

Düğün fotoğraflarınıza gösterdiğiniz özeni düğün videonuz için de gösterdiğiniz taktirde kim bilir belki bir kısa filminiz bile olabilir. Fakat belirtmekte yarar var video maliyetiniz nasıl bir çekim istediğinize göre şekillenmektedir. Birçok hizmette olduğu gibi bunun da maliyet anlamında bir üst sınırı yoktur. Ankaralı çiftler Ankara düğün video firmaları için minimum 500 TL öderken, çoğu zaman içerisinde düğün fotoğraf hizmeti de dahil olan kapsamlı bir paket için ortalama 3.500 TL ödeme yapacaklar.

İzmir

Düğün videosu maliyetiniz nasıl ve kaç saatlik bir çekim istediğinize göre şekillenmektedir. Düğün mekanında düğünün başından sonuna bir olay anı çekimi mi istiyorsunuz, sabah uyandığınız andan gecenin bitimine kadar olan kapsamlı bir çekim mi istiyorsunuz yoksa tamamen kurgulanmış bir kısa film mi istiyorsunuz? Ödemeniz gereken tutar öncelikle sizin taleplerinizle belirlenecektir. Ama İzmir düğün videosu firmaları size minimum hizmeti kapsayan bir çekim için 1.500, ortalama bir çekim için ise 2000 TL bütçe çıkartabilir.

Antalya

Düğün videonuzda iyi görünmek için dikkat etmeniz duruş, ışık, kamera açısı gibi faktörler olduğunu unutmayın. Zaten profesyonel bir düğün videosu firması sizin yerinize bunları düşünecek ve siz fark etmeden hepsini halledecekler. Antalya düğün videosu firmaları ile minimum hizmet paketli bir çekimi 250 TL değerinde satın alabilirsiniz.

Düğün Videosu İndirimleri

Sina Yıldırım Fotoğraf & Video
%20 İNDİRİM
16 6 3
Sina Yıldırım Fotoğraf & Video

Video Hikaye %20 İndirimle!

Sina Yıldırım Fotoğraf & Video
%25 İNDİRİM
16 6 3
Sina Yıldırım Fotoğraf & Video

Kibrithane Plato Kampanyası %25 İndirimle 1200 TL! (1 Dk Instagram Klibi Hediye!!)

Adana

Düğün videosu konusunda yaratıcılıklara açık olun! Birbirinden etkileyici tasarımlar içerisinden kendi zevkinize uygun olanını seçin, en güzel fotoğraflarınızı ekleyin, en hoşunuza giden fon müziğini seçin ve gerisini işi bilenlere bırakın! Ortalama 500 TL ile Adana düğün videosu firmaları eliyle harikalar yaratmanız mümkün!

Bursa

Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi çekimi... İçinizden nasıl bir düğün videosu konsepti geçiyor? Buna karar verdikten sonra işi profesyonellere bırakın ve ortaya neler çıkacağını izleyin. Bursa düğün video firmaları minimum hizmet kapsamlı paketler için 750 TL, ortalama hizmet kapsamlı paketler için ise 1.250 TL bütçe ile karşınıza çıkacaktır.

Düğün Videosu Firmaları

Özel anılarını kayda alacak profesyoneller Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Video firmanı bul

Vitrindeki Düğün Videosu Firmaları

Düğün Videosu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Dinçer Çetin

22/10/2014

Bu bütçelerden sonra minumum fiyatı düşünmeye başlayacağım


BY

Büşra Yeşildeniz

22/10/2014

İLK DEFA VİDEO ÇEKİM FİYATLARI HAKKIIDA BİLGİ EDİNDİM BU KADAR PAHALI BEKLEMEMİŞTİM