Özlem Düğün Salonu

E-posta Gönder

Özlem Düğün Salonu Genel Özellikler

  • Kapasite

    400-500

Özlem Düğün Salonu Hakkında

Düğün, nişan,kına gecesi, yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Özlem Düğün Salonu, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.

Unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi lüx salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz.

İletişim

Özlem Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

mu

Muhamed

Düğün Tarihi: 15.08.2015


Öncelikle iki katta da salon olduğu için tercih ettim çünkü iki salonu birden kullandım. İki salonda bir şahsa ait erkekler ayrı kadınlar ayrı olarak bir organizasyon gerçekleştirdim ve kapalı alan güzeldi, havalandırması vardı, fakat oyun pisti biraz kötüydü çünkü kolonlar vardı. 1200 kişilik bir... devamı 

Se

Sedat

Düğün Tarihi: 20.09.2014


Harika bir mekandı oldukça temiz ve personelleri de iyi insanlardı hizmet açısından çok başarılılardı. Mekanın sahibi sıddık bey gelin ve damadı kapıda kendisi bizzat karşılıyor ve hoşgörülü bir şekilde. Mekan basık ve dar bir mekan değildi oldukça geniş ve havadar bir mekandı ve klimaları mevcuttu... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.