Düğün Salonları Ankara

Tuana Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Tuana Düğün Salonu

Tuana Düğün Salonu Hakkında

Tuana Düğün Salonu olarak uzun süredir düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Her zaman düzenli ve tertipli ekibimizle kaliteli bir hizmet sunmak için durmadan çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına sürekli yenileniyor ve hizmetlerimizi arttırıyoruz. Tuana Düğün Salonu Ankara Karapürçek’te bulunuyor ve düğün, nişan, kına, davet ve resepsiyonlara ev sahipliği yapıyor.

Farklı kapasite ve dekorasyonlarda iki ayrı salonumuz mevcut. Biri 10 kişilik yuvarlak masalara ve 700 kişiye kadar konuk ağırlayabilen bir kapasiteye sahip. Beyaz üzerine yavruağzı renk giydirmelerle dekore ettiğimiz salonumuzun şık konseptini masa süslemesi olarak mumlu ve çiçekli şamdanlar ile tamamlıyoruz. Ayrıca salonumuzun 100 kişilik bir terası da var. Diğeri ise 8 kişilik yuvarlak masalara ve 450 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesine sahip. Bu salonun dekorasyonunda ise beyaz örtüler üzerine kırmızı renk sandalye giydirmeleri kullanıyoruz.

Üstelik bu salonların arasındaki paravanı kaldırarak alanı büyüterek tek bir salon haline getirebiliyoruz. Böylelikle 1200 konuğu rahatlıkla ağırlayabilecek bir alan elde etmiş oluyoruz. Çok şık bir şekilde tasarladığımız gelin odalarımız iki salonumuz için de ayrı olarak mevcuttur. Düğününüzü yemekli veya yemeksiz olarak düzenleyebilirsiniz. Yemeksiz ise kuru pasta, kuru yemiş, yaş pasta ve içecek servisimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz de Kırmızı Et veya beyaz et menümüzden alarak konuklarınıza güzel bir ziyafet çektirebilirsiniz. Menü içeriği: Et sote, Pilav, Sebze Mix veya Patates Kızartması, Salata, Meyve, Sınırsız Alkolsüz İçecek.

Öyle ise Tuana Düğün Salonu iletişime geçmek için elinizi çabuk tutun ve yandaki formu doldurarak bizden fiyat teklifi veya randevu alın!

Tuana Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Tuana Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Tuana Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Tuana Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Tuana Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Tuana Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Tuana Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tuana Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tuana Düğün Salonu düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Nebi

Düğün Tarihi: 02.08.2015

Lokasyon olarak merkeze yakınlığı ve ulaşımın kolaylığı acısından en büyük tercih etme sebebimdir. genel anlamda cok memnun kaldık.300/350 kişilik ikramlı organizasyonumuzda bizler ve konuklarımız memnun kaldık. kapalı alanda yaptığımız düğünümüzde mekan kolonsuz pist genişti.bu anlamda rahat... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.