İnci Saray Düğün Salonu
5,0
(35 Yorum)
4. yıl
Pursaklar
Ankara İnci Saray Düğün Salonu, Pursaklar ilçesi, Cumhuriyet Caddesi'nde bulunuyor. Şık tasarımımızla, çiftlerimize muhteşem bir düğün sunuyoruz. Hayatınızın o en mutlu gününde, güler yüzlü ve...
200 - 875 Kişi
75.000 60.000 TL
Lotus Wedding
5,0
(2 Yorum)
Mamak
Düşlerin ötesinde bir gece geçirmek üzere, genç aşıklarımızı yenilenmiş davet alanımız ve yüksek hizmet kalitemizle Lotus Wedding’e bekliyoruz! Güler yüzlü ve güvenilir kadromuzla birlikte,...
100 - 450 Kişi
28.000 23.000 TL
Payidar Düğün Davet
3. yıl
Yenimahalle
2013 yılından beri Ankara Yenimahalle düğün salonları arasında hizmet veren işletmemiz düğün, nişan, kına gibi özel günlerinizin yanında açılış, toplantı, kurumsal etkinlik içerikli...
50 - 1500 Kişi
10.000 TL'den az
Emr-i Şahane
16 Yorum
2. yıl
Pursaklar
Merkezi mevkisi sayesinde profesyonelliğe kolayca ulaşabileceğiniz işletmemiz Emri Şahane Pursaklar, 2013 yılından beri mutlu çiftleri ağırlamaya devam ediyor. 25 senelik sektör tecrübesine sahip...
300 - 1500 Kişi
40.000 - 50.000 TL
Çeşni Konağı
9 Yorum
3. yıl
Keçiören
Hayatınızın en özel gününde düzenleyeceğiniz düğününüzü tarihi Ankara evi konseptine sahip bir mekânda hayata geçirmek istiyorsanız sizi Çeşni Konağı’na davet ediyoruz! Düğün, kına gecesi,...
40 - 600 Kişi
10.000 - 20.000 TL
Kapalı davet alanıyla Ankara Çubuk Göl Seyir Balo Salonu şık bir mekanda evlenmek isteyen çiftler için hizmet veriyor. Çubuk düğün salonları arasında geniş ortamıyla öne çıkan davet alanımız...
50 - 1500 Kişi
40.000 - 50.000 TL
Bağlum Arabalı Düğün Salonu
5,0
(12 Yorum)
5. yıl
Keçiören
Bağlum Arabalı Düğün Salonu olarak Ankara’nın Keçiören ilçesinde yer alan salonumuzda en mutlu gününüzde sizi ve kıymetli misafirlerinizi yüksek seviyede verdiğimiz hizmet kalitemiz ve nitelikli...
50 - 1000 Kişi
20.000 - 30.000 TL

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
40.000 - 50.000 TL
100 - 450 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100 - 625 Kişi
20.000 - 30.000 TL
200 - 1500 Kişi
50.000 - 75.000 TL
Pursaklar
Alem-i Rüya
100 - 350 Kişi
30.000 - 40.000 TL
100 - 625 Kişi
10.000 - 20.000 TL
100 - 625 Kişi
50.000 - 75.000 TL
100 - 625 Kişi
30.000 - 40.000 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Pursaklar’daki Düğün Salonları

Ankara’nın kuzeyindeki Pursaklar, şehrin merkezinden bir tık uzakta ikamet eden çiftler için birbirinden harika salon seçenekleri sunuyor! Esenboğa Havalimanı yolu üzerinde bulunan ilçe, özellikle de şehir dışından gelecek misafirlerin ulaşımı için büyük bir avantaj sağlıyor. Pursaklar’da farklı tarzlar, manzaralar ve olanaklar ile her çiftin zevkine hitap eden seçenekler yer alıyor.

Pursaklar’daki düğün salonlarının dağılımına baktığımızda, göze ilk çarpan yerin Fatih Mahallesi olduğunu görüyoruz. Özal Bulvarı çevresinde yer alan bu salonlar hem toplu taşıma hem de özel araç kullanacaklar için ulaşım kolaylığına sahip. Ayrıca Merkez Mahallesi de salon alternatifleri açısından oldukça zengin. Pursaklar’da konumunuza yakın mahallelerde yer alan birçok mekan bulabilirsiniz.

Pursaklar düğün salonlarında davetli listenizi rahat rahat hazırlayabileceğiniz bir yelpaze kapasitesi mevcut. 300 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar ev sahipliği yapabilen davet alanları mevcut. Klima ve havalandırma sistemleri ile donatılan salonlar, aynı zamanda yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıda seçenekler de sunuyor. Şık atmosfere sahip modern çizgideki salonların havadar ortamında kusursuz bir eğlence yaşayabilirsiniz.

Ankara Pursaklar düğün salonlarının birçoğu kına, söz, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler gibi farklı organizasyonlar için de elverişli. Eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaptıklarından tüm gerekli teknik altyapı mevcut oluyor. Düğününüzün yanı sıra; başka bir organizasyon için de anlaşma sağladığınızda, özel fiyatlardan yararlanma şansınız çok yüksek.

Ankara Pursaklar’da Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Ankara düğün salonları için talep edilen fiyatlar arasında ilçe bazlı değişiklikler oluyor. Pursaklar düğün salonları fiyatları ise şehir genelinin ortalamasında seyrettiği için çiftlerin ceplerini yakmayan alternatifler sunuyor. Daha da uygun fiyatlar ödemek isterseniz, Merkez Mahallesi’nde yer alan sade ve şık salonlara göz atabilirsiniz. Başlangıç fiyatlarının mevsim ve çiftlerin seçimlerine göre şekillendiğini belirtmeden geçmeyelim.

Mekanlara talebin yoğunlaştığı yaz mevsimi için bir düğün planlıyorsanız, kış aylarına göre bir tık yüksek bütçeye sahip olmanız gerekiyor. Kış düğünleri gibi hafta içi organizasyonları da ekonomik alternatifler arasında yer alıyor. Net rakamlar ise seçilen paket doğrultusunda hesaplanıyor. Yemeksiz paket tercihinizde genel hizmetleri toplam fiyattan alabiliyorsunuz. Böylelikle ekstra masraf yapmanıza gerek kalmıyor.

Düğününüzde ziyafete yer veriyorsanız, menü fiyatlarının kişi sayısı ile çarpıldığını bilmelisiniz. Ne kadar çok konuk davet ederseniz, fiyatlar da bir o kadar yükseliyor. Fakat bazı salonlar bu durumlarda menü fiyatlarında indirim yapıyor. Ayrıca yemekli organizasyondan yana kararlıysanız, ana yemeğinizi beyaz etli seçerek kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Hizmet talepleriniz Pursaklar’da düğün fiyatlarını etkiliyor. Gelin arabası kiralama, çocuklar için palyaço gibi özel imkanlardan yararlanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ekstra ücret ödemelisiniz. Süslemelerin veya menülerin değişikliğini talep ettiğinizde ise fiyat farkı söz konusu oluyor. Fakat Pursaklar düğün salonları ile uygun fiyata anlaşmak için kampanyaları takip edebilir ve size en uygun ödeme planının yapılmasını isteyebilirsiniz.

Pursaklar’da Düğün Salonları Hangi İmkanları Sağlıyor?

Pursaklar Düğün Salonlarının Avantajları

Pursaklar, Ankara Esenboğa Havalimanı’na oldukça yakın konumlanıyor. Düğün sonrasında direkt olarak balayı tatiline geçiş yapacak çiftler yolda fazla vakit geçirmeden uçaklarına hemen yetişebiliyor. Şehir dışından katılım sağlayacak misafirleriniz de kolay şekilde git-gel yapabilirler. Pursaklar düğün salonları, şehrin merkezine bir tık uzakta konumlandığından daha fazla sayıda uygun fiyatlı alternatifler sunuyor.

Geniş-küçük, açık-kapalı ve modern-klasik gibi farklı tarzda birçok düğün salonu seçeneği mevcut. Çiftler kendi kriterlerine uygun mekanı bulabiliyor. Teras, havuz başı ve çim alan gibi açık davet alanlarına sahip salonlar ise yaz düğününüzü açık havada yapmaya imkan tanıyor. Kapsamlı hazırlanan düğün paketleri, kaliteli hizmetleri ve tecrübeli ekipleriyle eksiksiz bir organizasyon geçirmenize yardımcı oluyorlar.

Pursaklar’da düğün salonu arayan çiftler, aynı bölgelerde pek çok seçenekle karşılaşabilirler. Aradığınız spesifik özellikler varsa, sayfadaki filtreleme araçlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca memnuniyet yorumlarını okumadan geçmeyin! Kriterlerinize uygun mekanları gidip görmenize gerek kalmadan inceleyebilirsiniz. Mekanların profillerinden galerini inceleyebilir; sundukları imkanlara göz atabilirsiniz. Pursaklar düğün salonları arasında beğendiklerinizden ücretsiz fiyat tekliflerinizi alabilirsiniz.

Pursaklar Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları