Polatlı CM Gold Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Polatlı İkbal's Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Polatlı İki Alyans Düğün Salonları

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Polatlı Hayal Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Ankara Polatlı Düğün Salonları

Ankara Polatlı’da evlenmek isteyen çiftlerin büyük bir kısmı düğün salonlarını tercih ediyor. Düğün salonları; uygun fiyatlar sunması, geniş kapasiteleri sahip olması ve kolay ulaşılabilirlikleri sayesinde bir adım öne çıkıyor.

Düğün tarihinize karar verdiğiniz andan itibaren salonlarla iletişime geçmeye başlamalısınız. Çünkü özellikle yaz döneminde Çankaya düğün salonları çok yoğun oluyor. Mekanla anlaşmada geç kalan çiftlerin istedikleri tarihler dolu olabiliyor. Özellikle de cuma, cumartesi ve pazar günleri çok sayıda düğün organizasyonu düzenleniyor.

Polatlı düğün salonlarının kapasiteleri, 400 kişiden başlıyor ve 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Yani davetli sayınıza uygun bir mekan bulup bulmama konusunda endişe yaşamanıza gerek kalmıyor.

Düğün salonlarında çoğunlukla yuvarlak masalar kullanılıyor. Bu da şık bir alan yaratmak için güzel bir seçenek oluyor. Masa ve sandalye giydirmeleri konusunda size renk alternatifleri sunabiliyorlar. Ayrıca masaların üzeri de çiçekler veya şamdanlarla süsleniyor. Ankara'nın en lüks düğün salonlarını arıyorsanız Polatlı’ya bakmanızda fayda var.

Ankara Polatlı düğün salonlarının standart düğün paketleri bulunuyor. Bu paketlerin içerisinde; ikramlar, sınırsız içecek, düğün pastası, nikah masası, düğün videosu çekimi, orkestra, organizasyon ve süsleme, karşılama, hostes, barkovizyon, aile fotoğrafları, gelin damat klibi, gelin yolu, sahne, ışık, ses ve müzik sistemleri gibi seçenekler yer alıyor.

Mekanlardan ekstra hizmet talebinde de bulunabiliyorsunuz. Orkestra, dansöz / zenne, davul şovu gibi hizmetleri anlaşmalı oldukları firmalardan tedarik ederek gerçekleştirebiliyorlar.

Ankara Polatlı Düğün Salonları Çiftlere Neler Sunuyor?

Polatlı’daki düğün salonlarının çiftlere sunduğu birçok hizmet var. Bunların başında organizasyon yer alıyor. Anlaştığınız mekanın yetkilileri sizin için bir düğün akışı oluşturuyor. Salona girişiniz, ilk dansınız, takı töreni gibi tüm detaylar bu plana ekleniyor. Size ne zaman ne yapacağınızı düğün esnasında söylüyor ve yönlendiriyorlar. Böylece bir şeyi yanlış yaparsınız diye tedirgin olmanıza da gerek kalmıyor.

Ankara'da çiftlerin favori düğün mekanlarının da içerisinde yer aldığı Polatlı düğün salonlarının kendilerine ait ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Salonlar kolonlarla donatılıyor. Dans pistinde kullanılan renkli ışıklandırmalardan mekan aydınlatmalarına kadar her detay, uzman bir ekip tarafından hallediliyor.

Düğün salonları, organizasyon günü mekanı büyük bir titizlikle süslüyor. Çiftlerin gelin yolu ve tak gibi taleplerini de karşılayabiliyorlar.

Salonların bünyelerinde çalışan bir fotoğraf ekibi oluyor. Bu ekip, düğününüzü başından sonuna kadar video kaydına alıp fotoğraflıyor. Düğünden sonra çekilen tüm fotoğraflar ve video size teslim ediliyor.

Düğünden önce size özel bir odada dinlenmeye ne dersiniz? Polatlı’daki düğün salonlarıyla anlaşırsanız, size özel bir oda hazırlıyorlar. Düğününüzden önce burada dinlenebiliyor, sunulan ikramlıkları atıştırabiliyorsunuz.

Birçok düğün salonunun kendine ait otoparkı bulunuyor. Siz ve davetlileriniz otoparktan ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

Polatlı Düğün Salonu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Polatlı Düğün Salonları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ankara Polatlı düğün salonu fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında mevsim geliyor. Düğün tarihiniz kış dönemine denk geliyorsa, çok uygun fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Kış dönemi çok talep olmadığı için mekanlar kampanyalar yapıyor.

Yemekli mi yoksa yemeksiz bir düğün mü yapacaksınız? Bunu bütçenize göre belirlemenizde fayda var. Seçtiğiniz menü için kişi başı ödeme yapmanız gerekiyor. Yani ne kadar davetliye yemek sunacaksanız ona göre bir rakam çıkarılıyor. Ayrıca yemekli menülerde beyaz etli olanlar, kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Yemeksiz düğünler için Polatlı düğün fiyatları ortalama 5.000-12.000 TL civarında olurken, yemekli düğünlerde mekanlar kişi başı 30-100 TL arası fiyat veriyor.

Hafta içi yapılan düğünler için hafta sonu yapılanlara göre daha indirimli fiyatlar talep ediliyor. Aslında rakamlar Ankara düğün salonları fiyatları ortalamasında seyrediyor.

Düğününüzü ve kına gecenizi aynı salonda yapacaksanız, mekanlar size toplam fiyatta indirim yapabiliyorlar.

Kişi sayınız arttıkça ödeyeceğiniz rakam da artıyor. O nedenle kesin olarak gelecek kişilerden liste oluşturmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

Polatlı düğün salonlarından paketteki hizmetler dışında bir talepte bulunursanız, bunun ücretlendirmesi ayrıyeten yapılıyor. İstediğiniz her ekstra hizmet için ayrı bir ödeme yapıyorsunuz.

Hayallerinizdekine yakın ve aynı zamanda bütçenizi sarsmayacak bir düğün salonu için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Polatlı düğün salonlarının sayfalarındaki fotoğrafları inceleyerek fikir edinebilir, hizmetlerine göz atarak mekanlar arasında eleme yapabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları