Merhabalar Salonumuz 2024 yılı haziran ayında faaliyetine başlayacaktır. Kapalı otopark ve açık otopark mevcuttur, yemekli ve yemeksiz kına, düğün, nişan organizasyonlarını yapabileceğiniz ve...

100 - 750 Kişi
100.000
50.000 TL
İncele
Akyurt Yaren Düğün Salonu
4,5
(18 Yorum)
3. yıl
Akyurt
5 saatte cevap verir

Yüksek tavanGelin yolu süslemesiAsma katlı salonGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

30 - 1000 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Hayel Grand
Pursaklar

Hayel Grand, Ankara Pursaklar'da yepyeni bir mekan...Firma sahibi, uzun yıllara dayanan davet sektörü tecrübesini Hayel Grand adı altında ortaya koyuyor. Düğün, kına geceleri, söz ve nişan...

500 - 1000 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Çubuk Kuzey Yıldızı Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Çubuk’taki Düğün Salonları

Çubuk ilçesi, Ankara'nın doğusunda yer alan bir bölge ve düğün organizasyonları için ideal yerlerden biri. Çubuk düğün salonları; geniş kapasiteleri, doğal manzaraları ve uygun fiyatlarıyla özellikle de şehir merkezine bir tık uzakta oturan çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bu mekanlar kapalı ve açık davet alanı seçenekleri ile çiftlerin hayallerindeki düğünü gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor.

Ankara Çubuk düğün salonları, konumlarıyla da dikkat çekiyor. Şehir merkezine çok yakın olmadıkları için doğal güzelliklerle çevrili olmaları, bu mekanların cazibesini arttırıyor. Ulaşım açısından kolayca erişebilmeleri ise çiftler için avantaj sağlıyor. Özellikle de Sünlü Mahallesi’nde diğer yerlere göre daha çok sayıda alternatifle karşılaşabilirsiniz. Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ne de bakabilirsiniz.

Çubuk'taki düğün salonlarının birçoğu modern ve şık bir tasarıma sahip. Bazı salonlar açık havadaki etkinlikler için bahçe veya teras sunarken, bazıları da kapalı alanda etkinlikler için yeterli alan sağlıyor. Çoğu salonun balkonu bulunmazken, bazılarının çim alanı bulunabiliyor. Düğün salonlarının davet alanı özellikleri değişebiliyor. Genellikle kapalı salonlarda yemek, müzik ve dans için yeterli alan bulunuyor.

Bazı düğün salonlarında ayriyeten gelin odası ve çocuk oyun alanı da bulunabiliyor. Bazıları ise teknolojik ekipmanlar ve büyük sahne gibi özelliklere sahip olabiliyor. Donanımlı olan Çubuk düğün mekanlarını; kına gecesi, söz, nişan, sünnet töreni gibi farklı organizasyonlarınız için de kiralayabilirsiniz. Düğününüzü yaptığınız yerde başka bir etkinlik yaptığınızda özel fiyatlardan da yararlanabiliyorsunuz.

Çubuk’taki Düğün Salonlarının Fiyatları Uygun Mu?

Düğün salonlarının başlangıç fiyatları; mekanın özellikleri, büyüklüğü, konumu, dekorasyonu gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ancak genel olarak Çubuk’ta düğün fiyatları, Ankara’nın diğer ilçelerine kıyasla daha uygun bir yelpazede seyrediyor diyebiliriz. Çubuk’un çeşitli mahallelerinde farklı salonlar bulunuyor. Mahalleden mahalleye fark olsa da Çubuk, ekonomik düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler için oldukça ideal!

Ankara düğün salonları arasında genellikle paket üzerinden toplam fiyat teklifi yapılıyor. Fakat kendi mutfakları ile çalışan ya da iş ortakları arasında catering firması olan Çubuk’taki salonlar, yemekli organizasyonlara imkan tanıyor. Bu durumda kişi başı fiyatlar geçerli oluyor. Seçtiğiniz menü ile davetli sayınız çarpılarak toplam tutar hesaplanıyor. Beyaz ve kırmızı etli menüler arasında kıyaslama yapabilirsiniz.

Çubuk’ta düğün salonları fiyatları konusunda çiftlerin pazarlık yapması da mümkün. Mekanlarla anlaşırken bazı ek hizmetlerden indirim talep edebilirsiniz. Ayrıca düğün sezonu olarak bilinen mayıs ve eylül ayları dışında bir tarihte düğün organizasyonu yapmak, çiftlere avantaj sağlayabilir. Hafta içi davetleri için de yemekli-yemeksiz fark etmeksizin daha makul fiyatlar talep ediliyor. Kış kampanyalarını takip etmenizi öneriyoruz.

Çubuk Düğün Salonlarında Hangi İmkanlardan Yararlanabilirsiniz?

Çubuk'ta evlenmek isteyen çiftler, kapsamlı hizmetlerle karşılaşıyor. Çubuk'taki düğün salonları, düğün öncesinden başlayan hizmetler sunarak çiftlere unutulmaz bir deneyim yaşatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Özenle hazırlanmış düğün paketleriyle çiftlerin taleplerine ve beklentilerine uygun bir organizasyon planlamalarına yardımcı oluyorlar. Salon süslemeleri, masa-sandalye giydirmeleri, ses ve ışık sistemleri, catering ve daha birçok hizmete sahip olabilirsiniz.

Süsleme konusunda geniş bir yelpaze sunan salonlar, geleneksel düğünlerden modern düğünlere kadar her türlü konsepte uygun süslemeler yapabiliyorlar. Ayrıca DJ hizmetleri, canlı orkestra, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlere paketlerde yer veriyorlar. Ekstralar arasında; dansöz/zenne, özel menüler, gelin arabası kiralama, gelin başı için indirimli kuaför gibi imkanlar yer alıyor.

Çubuk'taki düğün salonları, çiftlere sadece hizmetleriyle değil; düğün gününde yaptıkları jestlerle de unutulmaz bir deneyim yaşatıyorlar. Gelini karşılamak için canlı müzik, çocuk misafirler için yüz boyama ve palyaço gibi etkinlikler düzenleyen düğün salonları, çiftlerin en özel günlerinde yanlarında oluyorlar. Ayrıca otopark, vale, gelin odası, pasta seremonisi, davul şov gibi hizmetlerden de organizasyon dahilinde yararlanabiliyorsunuz.

Çubuk’ta Düğün Salonu Araştırmanın İncelikleri

Ankara’nın en doğusunda yer alan ilçelerden olan Çubuk’taki düğün salonları çoğunlukla uygun fiyatlı alternatifler sunmasıyla biliniyor. Üstelik davetli sayısının yoğun olduğu organizasyonlar için de geniş alanlar sunuyor. Tarzınız, bütçeniz ve aradığınız tüm özelliklere uygun bir salon bulabilmek için kriterlerinizi filtreleme araçlarında belirtebilirsiniz. Sayfamızda yer alan mekanları inceleyerek beğendiklerinizden form aracılığıyla ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları