Ti Amo Event Wedding
Etimesgut
22 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanKolonsuzEtkili havalandırmaCanlı müzikBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

100 - 450 Kişi
85.000
60.000 TL
İncele
Harmony Yenikent Etkinlik & Düğün Salonu
Sincan
15 saatte cevap verir
300 - 700 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kahramankazan Yıldız Düğün Salonları Zümrüt

100 - 625 Kişi
20.000 TL'den az

Kahramankazan Hayal Düğün Salonu ve Kır Bahçesi

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Kahramankazan Yıldız Düğün Salonları

200 - 875 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Kahramankazan Kocalar Balo ve Nikah Salonları

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Kahramankazan Yıldız Düğün Salonları Gold

100 - 625 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kazan’daki Düğün Salonları

Kahramankazan olarak da bilinen Kazan’daki düğün salonları, genellikle şehrin gürültüsünden uzak ve doğanın içinde yer alıyor. Kazan, şehrin merkezine bir tık uzakta konumlanıyor. Ankara’nın çevre ilçelerinde ikamet eden çiftler için buradaki salonlar ulaşım açısından oldukça avantajlı oluyor. Sincan, Keçiören, Kızılcahamam ve Çubuk’ta oturan çiftler de Kazan’daki salonlarla görüşme sağlıyorlar.

Salonların ilçedeki dağılımına baktığımızda, yoğunluğun daha çok Kayı Mahallesi’ndeki Fatih Sultan Mehmet Bulvarı civarında olduğunu görüyoruz. Burası Kazan’ın girişinde yer aldığı için hem özel hem de toplu taşıma araçları ile ulaşım oldukça kolay sağlanabiliyor. İlçenin merkezine daha yakın olan salonlar için Yıldırım Beyazıt ve Atatürk mahallelerine de bakabilirsiniz.

Kazan’da düğün salonlarının kapasiteleri 300 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar çıkıyor. Farklı kapasitelerdeki salonlarıyla her türlü düğün organizasyonuna uygun mekanlar sunuyorlar. Küçük bir aile düğününden geniş katılımlı organizasyonlara kadar farklı büyüklükte salonlar sizi bekliyor! Ayrıca kapalı davet alanlarında göz kamaştırıcı dekorasyonlarla karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. Loş ışıklandırılan salonlarda beyaz ve altın renkleri dikkat çekiyor.

Ankara Kazan düğün salonları arasında hem açık hem de kapalı davet alanlarına sahip mekanları bulabilirsiniz. Bu salonların en büyük avantajları ise mayıs ve eylül ayları arasında açık havada düğün yapma imkanı oluyor. Açılır-kapanır tavan özelliği sayesinde kötü hava koşullarından etkilenmeden organizasyonunuza devam edebiliyorsunuz. Balkon ve terasa sahip salonlarda şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Kazan Düğün Salonlarının Organizasyon Paketleri

Kazan düğün mekanları çiftlerin taleplerine ve bütçelerine uygun olarak yemekli, yemeksiz ve kokteylli paketler sunuyor. Yemekli paketlerde genellikle başlangıç, ana yemek, ara sıcak, tatlı ve içecek yer alıyor. Yemeksiz organizasyonlarda yaş-kuru pasta ve meşrubat ikram edilirken; kokteyl menüleri ise hafif atıştırmalıkları içeriyor. Seçim yaptığınız paket dahilinde alabileceğiniz hizmetler şöyle:

Kazan Düğün Salonları Fiyatları

Genel olarak Ankara düğün salonlarına göre kıyasladığımızda Kazan’daki düğün salonlarının fiyatlarının çok daha makul bir seviyede seyrettiğini söyleyebiliriz. Kahramankazan merkezden bir tık uzakta yer aldığı için düğün salonlarına uygun fiyatlar ödemeniz için avantaj sağlamış oluyor. Mekanların başlangıç fiyatları; mahalle, davet alanlarının özellikleri, süslemeler, mevsim, organizasyon saati ve paketler gibi faktörlere bağlı olarak değişiyor.

Kazan’da düğün fiyatlarının en uygun olduğu mahalleler arasında Kayı yer alıyor. Fakat ilçenin dört bir yanında her bütçeye hitap eden alternatifleri bulabiliyorsunuz. Yemekli, yemeksiz ve kokteylli paketler arasında ikram türlerinden dolayı fiyat farklılıkları oluyor. Geniş menülü bir ziyafet sunan yemekli paketlerden kırmızı etli menülü olanı seçerseniz, ortalamanın üzerinde bir ücret ödeyebilirsiniz.

Kazan düğün yerlerinin fiyatları; paket içerikleri, davetli sayısı ve ekstra hizmetler doğrultusunda her salonun farklı ücretlendirme politikalarına göre belirleniyor. Örneğin; yemekli düğünlerde kişi sayısı arttıkça toplam rakam artıyor. Fakat bazı salonlar bu durumlarda menü fiyatlarında indirim yapabiliyorlar. Ayrıca ödeme seçenekleri ile kolaylık sunarak çiftlerin bütçesine de destek oluyorlar.

Kazan’da Düğün Salonu Araştırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kazan düğün salonları arasından seçim yaparken lokasyondan davet alanı özelliklerine kadar dikkat edilmesi gereken pek çok detay var. Aradığınız belirli özellikler için filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Kriterlerinize uygun salonları listeleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Mekanların profil sayfalarındaki formlar aracılığıyla düğününüzle alakalı detayları yetkililere iletebilir; ücretsiz fiyat tekliflerinizi hemen alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları