Çankaya Düğün Salonları

Geniş bir aile düğünü için aradığın salonu kolayca bulabilmen için Çankaya düğün salonlarını listeledik. Tüm mekan özelliklerini, mekan fotoğraflarını ve organizasyonlarda verdikleri hizmetleri inceleyebilirsin.

Dikmen Royal Düğün Salonu

Çankaya

Dikmen Royal Düğün Salonu

Misafirlerinin ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten Dikmen Royal Düğün Salonu Çankaya/Ankara firmamız, kaliteden ödün vermeyen çalışma disiplini ve güler yüzlü çalışanlarıyla en özel günlerinizde...

9 yorum

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

%40 indirim 24 1 9 3
İncele
Shoppe

Çankaya

Shoppe

Ankara’nın en güzel semtlerinden biri olan Bahçelievler’de her ayrıntının düşünüldüğü kusursuz bir düğün günü yaşamak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde Shoppe Ankara ailesi...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

24
İncele
Yaprak Düğün Sarayı

Çankaya

Yaprak Düğün Sarayı

Ankara’nın en merkezi yerinde, cazip fiyatlarla muhteşem bir düğün yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kaliteli hizmeti, kolay ulaşım ağı ve tecrübeli ekibiyle şölen tadında organizasyonlara imza...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

%28 indirim 19 1 7 5
İncele
Leylaa Düğün Balo Salonu

Çankaya

Leylaa Düğün Balo Salonu

Uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe gösterdiğimiz üstün kaliteli hizmetler ile hâlâ ilk günkü heyecanımız ile çalışmaya devam ediyoruz. İşini severek ve güler yüzlülük ile yapan ekibimizin...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

%20 indirim 35 2
İncele
Vivaldi Park Balo

Çankaya

Vivaldi Park Balo

Benzersiz düğün törenleri ve şık konseptler denildiğinde Ankara’da akla Vivaldi Park geliyor. Çankaya’daki otelimiz ise fark yaratan konseptlerin yeni konumu oluyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek...

6 yorum

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

%20 indirim 68 6 6
İncele
Ata Wedding

Çankaya

Ata Wedding

Unutulmaz bir düğün gerçekleştirmek için mekân arayışındaysanız, size bir önerimiz var. Ata Wedding, Ankara’da düğün salonu ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak seçeneklerden biri! Dilerseniz...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

%12 indirim 22
İncele
Pırlanta Ayık Düğün Salonu

Çankaya

Pırlanta Ayık Düğün Salonu

Düğün ve davet sektöründe kendini kanıtlamış ve rüştünü ispat etmiş bir firma olarak uzun yıllardır mesleğimizi layığı ile yapıyoruz. Hem yönetim hem de çalışan kadromuzun profesyonelliği ve işlerini.

4 yorum

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

10 4
İncele
Dikmen Emirgan Kasrı Bi Çatı Düğün Balo

Çankaya

Dikmen Emirgan Kasrı Bi Çatı Düğün Balo

Ankara’nın en şık ve nezih mekânlarından birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet hayata geçirmek istiyorsanız sizi Dikmen Emirgan Kasrı Bi Çatı Düğün Balo’ya davet...

10 yorum

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

%30 indirim 99 10 1
İncele
Lavita Nikah ve Balo Salonu

Çankaya

Lavita Nikah ve Balo Salonu

La Vita Düğün & Balo Salonu olarak uzun yıllardır düğün sektöründe profesyonel olarak faaliyet gösteriyoruz. Hem düğün hem de nişan törenleriniz için yemekli veya yemeksiz olarak hizmet...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

%50 indirim 45 4
İncele
Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu

Çankaya

Garipkaya Grand Sokullu Düğün Salonu

Uzun yıllardır düğün sektöründe Garipkaya Grand Sokullu adı ile biliniyoruz. Hatırı sayılır bir süredir faaliyette bulunduğumuz düğün sektöründe zaman içerisinde çok şey öğrendik ve öğrendikçe...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

22 3
İncele
Moda Gold Düğün Salonu

Çankaya

Moda Gold Düğün Salonu

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz düğün sektöründe Moda Gold Düğün Sarayı adı ile biliniyoruz. Salonumuzda düğün, nişan, sünnet ve kına gecesi gibi çeşitli organizasyonlarda yemekli veya yemeksiz.

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

Hediye 12
İncele
Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu

Çankaya

Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu

2005 yılından bu güne Esat caddesinde faaliyet gösteren salonumuzda, -Yüzlerce çiftimizin, en mutlu günlerini bir törenle taçlandırdıkları ve konuklarıyla paylaştıkları en özel...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

%15 indirim 61 3 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları

Ankara Çankaya Düğün Salonları

Ankara Çankaya’daki düğün salonları, çiftler tarafından hem şehir merkezinde olmaları hem de uygun fiyatlar sunmaları nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Yılın her döneminde düğün salonlarında organizasyonlar yapılıyor.

Çankaya düğün salonlarının kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Kalabalık bir düğün yapmayı planlayanlar için en iyi seçeneklerden biri bu salonlar oluyor.

Mekanların birçoğunda bahçe, teras gibi açık alanlar da bulunuyor. Eğlenceye ara verip soluklanmak isteyen davetliler bu alanları değerlendirebiliyorlar. Ayrıca bazı düğün salonlarının açık alanlarında karşılama kokteyli de düzenlenebiliyor.

Çankaya düğün salonlarında, masa ve sandalye süslemeleri büyük bir özenle yapılıyor. Çiftlere alternatif süsleme renkleri sunuyorlar. Bunlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bazı mekanlar, dışarıdan organizasyon firmasıyla çalışmanıza da müsaade edebiliyor.

Çankaya’daki salonlarda düğünlerin yanı sıra kına ve nişan gibi organizasyonlar da düzenleniyor. Dilerseniz tüm organizasyonlarınız için tek mekanla anlaşabiliyorsunuz.

Ankara Çankaya düğün salonlarında çiftlere özel bir hazırlık odası da bulunuyor. Düğünden önce bu alanda dinleniyorlar. Yetkililer tarafından çiftlere içecek ve atıştırmalık ikram ediliyor. Son hazırlıklarınızı da bu odada yapabiliyorsunuz.

Çankaya Düğün Salonlarının Sundukları Hizmetler

DJ / Orkestra: Çankayalı çiftler, düğün salonlarından müzik hizmeti alabiliyorlar. Salonların anlaşmalı olduğu DJ’ler ve canlı müzik ekipleri, düğün paketi dahilinde sunuluyor. Önceden müzisyenlerle görüşüp repertuar hakkında konuşma imkanı da bulabiliyorsunuz.

Yemek Servisi: Çiftler, yemekli bir düğün organizasyonu yapabiliyorlar. Düğün salonlarının hazır menülerinden birini seçip, davetlilerine ordövr tabağı, başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan bir yemek servisi yapılmasını talep edebiliyorlar. Menülerin genelde kırmızı etli ve beyaz etli seçenekleri bulunuyor.

Fotoğraf / Video: Düğün salonlarının anlaşmalı oldukları fotoğraf ekipleri, organizasyonu baştan sona kaydediyor. Düğününüzden sonra çektikleri fotoğrafları ve video kaydının hepsini teslim alabiliyorsunuz. Düğün esnasında da davetliler fotoğrafları anında basılmış haliyle alabiliyor.

Nikah Seremonisi: Dilerseniz nikah memurunuzu düğün salonuna getirebiliyorsunuz. Böylece salonda tüm davetlilerinizin önünde evlenmek istediğinizi söylüyor ve sonrasında eğlencenin keyfini çıkarıyorsunuz.

Ses ve Işık Sistemleri: Çankaya düğün salonlarında ses, ışık ve sahne sistemleri bulunuyor. Salonlar, tüm davetlilerin net bir şekilde müziği duyabileceği şekilde kolonlarla donatılmış oluyor. Ayrıca salonun aydınlatması ve pistin ışıklarla renklendirilmesi de mekan yetkilileri tarafından yapılıyor.

Organizasyon: Salonlarda, organizasyondan sorumlu bir ekip bulunuyor. Bu ekip tarafından düğün akışının planı yapılıyor. Ne zaman salona giriş yapacağınız, ilk dansınız, pasta kesme seremoniniz ve diğer detaylar için sizi yönlendiriyorlar.

Servis Elemanı: Size ve davetlilerinize devamlı olarak servis yapan bir ekipleri de bulunuyor. Davetli sayısına göre servis personellerinin sayısı artabiliyor.

Pasta Kesme Seremonisi: Çankaya düğün salonlarında, maket pasta kesme seremonisi yapılıyor. Bazı mekanlar, gerçek pasta kesmek isteyen çiftlere dışarıdan pasta getirme imkanı da sunabiliyor.

Otopark: Düğün salonlarının büyük bir kısmında otopark bulunuyor. Bu otoparktan siz ve davetlileriniz ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Çankaya’da Düğün Salonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir düğün salonuyla anlaşmadan önce davetli sayınızı belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında kişi kapasitesi davetli sayınızla eşdeğer olan mekanlarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Düğün salonunun kapasitesi davetli sayınızı kaldıramayacak kadar az olursa, sıkışık bir ortamda organizasyonun keyfini çıkarmanız çok zor olur.

Çankaya düğün salonlarında dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da alanın yüksek tavanlı ve kolonsuz olması. Kolonu olan salonlarda da eğer davetlilerin görüş açısı kısıtlanmıyorsa bir problem yaşamazsınız. Mekanın yüksek tavanlı olması da ferah bir ortam oluşturulması açısından önemli.

Görüştüğünüz düğün salonlarına süsleme konusunda alternatifleri olup olmadığını sorabilirsiniz. Mevcuttaki konsept rengi hoşunuza gitmezse değiştirmek isteyebilirsiniz. İçinize sinmeyen bir mekan süslemesini kabul etmek zorunda değilsiniz.

Mekanın teras veya bahçe gibi bir alanı olmasına dikkat etmelisiniz. Davetlilerinizin ara ara çıkıp açık havada vakit geçirebilmesi için böyle bir alan olması önemli.

Yemekli bir düğün yapacaksanız, mutlaka menü tadımı yapmayı talep etmelisiniz. Davetlilerinize sunacağınız lezzetleri önceden denemenizi öneriyoruz. Böylece beğenmediğiniz yemekler olursa değiştirilmesi için fırsatınız olur.

Özel aracıyla gelecek olan davetlileriniz varsa düğün salonunun otoparkı olması gerekecektir. Otoparkı olmayan mekanlardan da size alternatif sunmasını talep edebilirsiniz. Davetlilerinizin düğünden önce park yeri arayıp organizasyona geç kalmalarını istemezsiniz.

Ankara Çankaya Düğün Salonları Fiyatları

Çankaya düğün salonları, çiftlere standart düğün paketleri sunuyor ve bu paketler üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar. Yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız size kişi başı fiyat veriyorlar. Davetli sayınızla bu fiyatı çarparak toplam tutara ulaşabiliyorsunuz.

Yemekli düğünlerde seçeceğiniz menüye göre bir fiyatla karşılaşıyorsunuz. Beyaz etli menüler kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Çankaya düğün salonu fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında dönem geliyor. Düğün tarihiniz kış dönemine denk geliyorsa, indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Ayrıca hafta içi yapılan düğünlerin hafta sonuna göre daha uygun fiyatlı olduğunu belirtmemizde de fayda var.

Davetli sayınızı belirlediniz mi? Bu sayıya göre ödeyeceğiniz fiyat da değişecek. Çok kapasitesi olan mekanların fiyatları daha yüksek olabiliyor.

Düğün salonlarından istediğiniz ekstra hizmetlerin ücretlendirmesi de ayrıca yapılıyor. Dansöz / zenne, orkestra gibi hizmetler ekstraya giriyor.

Size en uygun düğün salonunu kısa sürede bulabilmeniz için eleme yaparak ilerlemenizi tavsiye ediyoruz. Çankaya düğün salonlarının sayfalarından fotoğraflarını, hizmetlerini, kapasitelerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve tarzınıza uygun olan mekanlardan da fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin!