Çankaya Düğün Salonları

Geniş bir aile düğünü için aradığın salonu kolayca bulabilmen için Çankaya düğün salonlarını listeledik. Tüm mekan özelliklerini, mekan fotoğraflarını ve organizasyonlarda verdikleri hizmetleri inceleyebilirsin.

52 firma

Çankaya

Kasrı Konak Kına ve Düğün Salonu

Kasrı Konak Kına ve Düğün Sarayı olarak mutluluğa adım atacağınız ilk gün yanınızda olmaktan büyük keyif duymaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

%40 17 4

Çankaya

Dikmen Royal Düğün Salonu

Neden Salon Royal ; ulaşım açısından ankaranın her yerınden otobüs dolmuş duraklarının yakınlığı Neden Salon Royal ; Trafiğin yoğun olmadığı bir bölge olması Neden Salon Royal ; Düğün...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

26 1 8

Çankaya

Yaprak Düğün Sarayı

Ankara'nin en merkezi ve ulaşımı en kolay yerinde, en cazip fiyatlara en kaliteli hizmeti alabileceğiniz tek adres. Düğün, nişan, kına geceleri, sünnet düğünleri, toplantı, eğlence vb her türlü...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

%25 19 7

Çankaya

Saklı Vadi

Dikmen vadisinde yeşillikler arasında eşsiz vadi manzarasında, sıcak bir ortamda sizin bu mutlu düğün gününüzü taçlandıralım ne dersiniz...Ulaşım ve park sorunu olmayan, Ankara'nın her...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

Hediye 99 4

Çankaya

Dikmen Emirgan Kasrı Bi Çatı Düğün Balo

Emirgan Kasrı Düğün Salonları 1983 den beri hizmet vermekte olan şirketimiz siz değerli müşterilerimizin özel günleriniz de uygun fiyatlarla yanınızda. 1900 tl den başlayan herşey dahil konseptinde...

10 yorum

2.000-3.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

112 10

Çankaya

Lavita Nikah ve Balo Salonu

La Vita Düğün & Balo Salonu olarak uzun yıllardır düğün sektöründe profesyonel olarak faaliyet gösteriyoruz. Hem düğün hem de nişan törenleriniz için yemekli veya yemeksiz olarak hizmet...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

%30 47 6

Çankaya

Elegance Düğün Balo ve Kokteyl Salonu

2005 yılından bu güne Esat caddesinde faaliyet gösteren salonumuzda, -Yüzlerce çiftimizin, en mutlu günlerini bir törenle taçlandırdıkları ve konuklarıyla paylaştıkları en özel...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

%26 61 4

Çankaya

Ata Wedding

Unutulmaz bir düğün gerçekleştirmek için mekân arayışındaysanız, size bir önerimiz var. Ata Wedding, Ankara’da düğün salonu ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak seçeneklerden biri! Dilerseniz...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

22

Çankaya

Bahçeli Başkent Balo Kokteyl Düğün Salonu

Sektöründe lider olma hedefi ile hiçbir fedakarlıktan kaçınılmadan sarf edilen gayretler karşılıksız kalmamış ve taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamayı başaran bir mekana dönüşmüştür. Bugüne...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

400-500

Kapasite

17 6

Çankaya

Leylaa Düğün Balo Salonu

Salonumuz 650 kapalı kapasiteye teraslarla beraber 1000 kişilik kapasiteye sahiptir. Kapalı ve açık otoparkları, muhteşem Ankara manzaralı salonu ve deneyimli pesoneliyle sizlere hizmet...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

35

Çankaya

Sıla Düğün Salonu

SILA DÜĞÜN SALONU

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

27 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları

Ankara Çankaya Düğün Salonları

Ankara Çankaya’daki düğün salonları, çiftler tarafından hem şehir merkezinde olmaları hem de uygun fiyatlar sunmaları nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Yılın her döneminde düğün salonlarında organizasyonlar yapılıyor.

Çankaya düğün salonlarının kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Kalabalık bir düğün yapmayı planlayanlar için en iyi seçeneklerden biri bu salonlar oluyor.

Mekanların birçoğunda bahçe, teras gibi açık alanlar da bulunuyor. Eğlenceye ara verip soluklanmak isteyen davetliler bu alanları değerlendirebiliyorlar. Ayrıca bazı düğün salonlarının açık alanlarında karşılama kokteyli de düzenlenebiliyor.

Çankaya düğün salonlarında, masa ve sandalye süslemeleri büyük bir özenle yapılıyor. Çiftlere alternatif süsleme renkleri sunuyorlar. Bunlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bazı mekanlar, dışarıdan organizasyon firmasıyla çalışmanıza da müsaade edebiliyor.

Çankaya’daki salonlarda düğünlerin yanı sıra kına ve nişan gibi organizasyonlar da düzenleniyor. Dilerseniz tüm organizasyonlarınız için tek mekanla anlaşabiliyorsunuz.

Ankara Çankaya düğün salonlarında çiftlere özel bir hazırlık odası da bulunuyor. Düğünden önce bu alanda dinleniyorlar. Yetkililer tarafından çiftlere içecek ve atıştırmalık ikram ediliyor. Son hazırlıklarınızı da bu odada yapabiliyorsunuz.

Çankaya Düğün Salonlarının Sundukları Hizmetler

DJ / Orkestra: Çankayalı çiftler, düğün salonlarından müzik hizmeti alabiliyorlar. Salonların anlaşmalı olduğu DJ’ler ve canlı müzik ekipleri, düğün paketi dahilinde sunuluyor. Önceden müzisyenlerle görüşüp repertuar hakkında konuşma imkanı da bulabiliyorsunuz.

Yemek Servisi: Çiftler, yemekli bir düğün organizasyonu yapabiliyorlar. Düğün salonlarının hazır menülerinden birini seçip, davetlilerine ordövr tabağı, başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan bir yemek servisi yapılmasını talep edebiliyorlar. Menülerin genelde kırmızı etli ve beyaz etli seçenekleri bulunuyor.

Fotoğraf / Video: Düğün salonlarının anlaşmalı oldukları fotoğraf ekipleri, organizasyonu baştan sona kaydediyor. Düğününüzden sonra çektikleri fotoğrafları ve video kaydının hepsini teslim alabiliyorsunuz. Düğün esnasında da davetliler fotoğrafları anında basılmış haliyle alabiliyor.

Nikah Seremonisi: Dilerseniz nikah memurunuzu düğün salonuna getirebiliyorsunuz. Böylece salonda tüm davetlilerinizin önünde evlenmek istediğinizi söylüyor ve sonrasında eğlencenin keyfini çıkarıyorsunuz.

Ses ve Işık Sistemleri: Çankaya düğün salonlarında ses, ışık ve sahne sistemleri bulunuyor. Salonlar, tüm davetlilerin net bir şekilde müziği duyabileceği şekilde kolonlarla donatılmış oluyor. Ayrıca salonun aydınlatması ve pistin ışıklarla renklendirilmesi de mekan yetkilileri tarafından yapılıyor.

Organizasyon: Salonlarda, organizasyondan sorumlu bir ekip bulunuyor. Bu ekip tarafından düğün akışının planı yapılıyor. Ne zaman salona giriş yapacağınız, ilk dansınız, pasta kesme seremoniniz ve diğer detaylar için sizi yönlendiriyorlar.

Servis Elemanı: Size ve davetlilerinize devamlı olarak servis yapan bir ekipleri de bulunuyor. Davetli sayısına göre servis personellerinin sayısı artabiliyor.

Pasta Kesme Seremonisi: Çankaya düğün salonlarında, maket pasta kesme seremonisi yapılıyor. Bazı mekanlar, gerçek pasta kesmek isteyen çiftlere dışarıdan pasta getirme imkanı da sunabiliyor.

Otopark: Düğün salonlarının büyük bir kısmında otopark bulunuyor. Bu otoparktan siz ve davetlileriniz ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Çankaya’da Düğün Salonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir düğün salonuyla anlaşmadan önce davetli sayınızı belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında kişi kapasitesi davetli sayınızla eşdeğer olan mekanlarla görüşmeye başlayabilirsiniz. Düğün salonunun kapasitesi davetli sayınızı kaldıramayacak kadar az olursa, sıkışık bir ortamda organizasyonun keyfini çıkarmanız çok zor olur.

Çankaya düğün salonlarında dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da alanın yüksek tavanlı ve kolonsuz olması. Kolonu olan salonlarda da eğer davetlilerin görüş açısı kısıtlanmıyorsa bir problem yaşamazsınız. Mekanın yüksek tavanlı olması da ferah bir ortam oluşturulması açısından önemli.

Görüştüğünüz düğün salonlarına süsleme konusunda alternatifleri olup olmadığını sorabilirsiniz. Mevcuttaki konsept rengi hoşunuza gitmezse değiştirmek isteyebilirsiniz. İçinize sinmeyen bir mekan süslemesini kabul etmek zorunda değilsiniz.

Mekanın teras veya bahçe gibi bir alanı olmasına dikkat etmelisiniz. Davetlilerinizin ara ara çıkıp açık havada vakit geçirebilmesi için böyle bir alan olması önemli.

Yemekli bir düğün yapacaksanız, mutlaka menü tadımı yapmayı talep etmelisiniz. Davetlilerinize sunacağınız lezzetleri önceden denemenizi öneriyoruz. Böylece beğenmediğiniz yemekler olursa değiştirilmesi için fırsatınız olur.

Özel aracıyla gelecek olan davetlileriniz varsa düğün salonunun otoparkı olması gerekecektir. Otoparkı olmayan mekanlardan da size alternatif sunmasını talep edebilirsiniz. Davetlilerinizin düğünden önce park yeri arayıp organizasyona geç kalmalarını istemezsiniz.

Ankara Çankaya Düğün Salonları Fiyatları

Çankaya düğün salonları, çiftlere standart düğün paketleri sunuyor ve bu paketler üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar. Yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız size kişi başı fiyat veriyorlar. Davetli sayınızla bu fiyatı çarparak toplam tutara ulaşabiliyorsunuz.

Yemekli düğünlerde seçeceğiniz menüye göre bir fiyatla karşılaşıyorsunuz. Beyaz etli menüler kırmızı etlilere göre daha uygun fiyatlı oluyor.

Çankaya düğün salonu fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında dönem geliyor. Düğün tarihiniz kış dönemine denk geliyorsa, indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Ayrıca hafta içi yapılan düğünlerin hafta sonuna göre daha uygun fiyatlı olduğunu belirtmemizde de fayda var.

Davetli sayınızı belirlediniz mi? Bu sayıya göre ödeyeceğiniz fiyat da değişecek. Çok kapasitesi olan mekanların fiyatları daha yüksek olabiliyor.

Düğün salonlarından istediğiniz ekstra hizmetlerin ücretlendirmesi de ayrıca yapılıyor. Dansöz / zenne, orkestra gibi hizmetler ekstraya giriyor.

Size en uygun düğün salonunu kısa sürede bulabilmeniz için eleme yaparak ilerlemenizi tavsiye ediyoruz. Çankaya düğün salonlarının sayfalarından fotoğraflarını, hizmetlerini, kapasitelerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve tarzınıza uygun olan mekanlardan da fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin!