Marina Wedding & Event
5,0
(2 Yorum)
Gölbaşı
22 saatte cevap verir

Göl manzaralıModern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanCam salonKolonsuzMenü tadımıCanlı müzik / DJ

150 - 500 Kişi
120.000
90.000 TL
İncele
Terrace Ankara
5,0
(27 Yorum)
2. yıl
Çankaya
16 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

10 - 450 Kişi
45.000
35.000 TL
İncele
Mydonose Event Hall
7 Yorum
Çankaya
15 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 350 Kişi
1.000
630 TL
İncele
Gold Park Nikah Balo & Düğün Salonu
4,9
(10 Yorum)
2. yıl
Gölbaşı

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otopark

200 - 625 Kişi
160.000
140.000 TL
İncele
Bahçeli Park Düğün Sarayı
5,0
(3 Yorum)
5. yıl
Gölbaşı
13 saatte cevap verir

Gün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

200 - 650 Kişi
70.000
55.000 TL
İncele
Hera Kulüp Davet ve Balo Salonları
5,0
(3 Yorum)
3. yıl
Gölbaşı
1 saatte cevap verir

Göl kenarındaModern ve ihtişamlıAçılır-kapanır tavanCam salonYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pisti

200 - 1200 Kişi
550
300 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL
Gölbaşı
Wahal Wedding
300 - 750 Kişi
100.000 - 150.000 TL
100 - 500 Kişi
60.000 - 80.000 TL
100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gölbaşı’ndaki Düğün Salonları

Ankara’nın merkezine yakın konumu ve atmosferi ile Gölbaşı, birçok çiftin düğün organizasyonu için tercih ettiği bir ilçe. Gölbaşı düğün salonları da bu tercihlerin başındaki mekanlardan. Davet alanlarının geniş kapasiteleri ve farklı konseptleri ile çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyorlar. İlçenin doğal güzellikleriyle iç içe olan salonlar, manzara özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Düğün salonları Gölbaşı’nın farklı mahallelerinde bulunuyor. Her salonun kendine özgü özellikleri ve kapasiteleri mevcut. Bu salonlar davetlilerin konforu için her detayın düşünüldüğü açık ve kapalı olmak üzere farklı alanlara da sahip. Salonların dağılımına baktığımızda, yoğunluğun daha çok Karşıyaka Mahallesi ile Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde olduğunu görüyoruz. Yanı sıra; Seğmenler, Bahçelievler ve Eymir mahallelerine de göz atabilirsiniz.

Gölbaşı’nda düğün salonlarına ulaşım oldukça kolay. Şehir dışından gelecek misafirler için havalimanı ve otobüs terminali yakın mesafede yer alıyor. Ankara düğün salonları arasında merkezi konuma sahip olan alternatifleri de Gölbaşı’nda bulabiliyorsunuz. İlçeye adını veren Mogan Gölü ve yemyeşil orman manzarası sunan salonlarda dış çekiminizi gerçekleştirme avantajına da sahip olabiliyorsunuz!

Gölbaşı’ndaki düğün salonlarının kapasiteleri 300 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar çıkıyor. Açık alanlarında daha fazla davetliyi ağırlayabilen salonlar da mevcut. Her iki davet alanıyla da hizmet veren mekanların sayısı epey yüksek. Kapalı salonlarda; camekan, balkon, teras ve açılır-kapanır tavan seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıdaki salonların havadar ortamında da eğlenebilirsiniz.

Ankara Gölbaşı Düğün Salonlarının Fiyat Özellikleri Nasıl?

Gölbaşı, düğün organizasyonları için Ankara’nın popüler bir ilçesi. Haliyle ilçede farklı fiyatlar talep eden birçok düğün salonu seçeneği bulunuyor. Gölbaşı düğün salonları fiyatları geniş bir yelpazeye sahip olmakla birlikte ortalamada seyretmesiyle de çiftlerin yüzünü güldürüyor. Fakat başlangıç fiyatları; konum, mevsim, davet alanı özellikleri ve hizmet kalitelerine göre değişiklik gösteriyor.

Gölbaşı’ndaki en uygun fiyatlı salonları Bahçelievler ve Eymir mahallelerinde bulabilirsiniz. Daha çok şehir manzarası ve kapalı davet alanları gibi özelliklere sahip olan bu salonlarda ekonomik bir düğün organize edebilirsiniz. Manzaralı ve daha yüksek katılımlı organizasyonların yapılabildiği salonlarda ise yemeksiz paketleri tercih ederek makul fiyatlar ödeyebilirsiniz. Yemeklilerde ise kişi başı üzerinden fiyat teklifi yapılıyor.

Kırmızı etli menüler arasından bir seçim yaparsanız, beyaz etlilere göre bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekebilir. Kişi sayısı arttıkça toplam tutar artsa da bazı salonlar bu durumlarda menü fiyatlarında indirim uygulayabiliyor. Ayrıca alkollü içecek tercihi yaptığınızda fiyatlara doğrudan yansıyor. Pakette sunulan hizmetler haricinde bir talepte bulunmak isterseniz, ekstra ücret söz konusu oluyor.

Gölbaşı’nda düğün fiyatlarına uygun rakamlar ödemenin baz püf noktaları var. Örneğin; hafta içi organizasyonlarında indirim geçerli oluyor. Ayrıca düğün sezonu olarak bilinen yaz mevsimi haricinde de fiyatlar düşüyor. Kampanyaları takip etmenizi öneriyoruz. Ödeme koşulları da bir o kadar önemli. Bazı salonlar taksitli ödemeye imkan tanırken, bazıları ise peşin ödemede indirimler yapıyor.

Gölbaşı Düğün Salonlarının Çiftlere Sundukları Hizmetler

Gölbaşı düğün mekanlarında ister lüks ister ekonomik bir organizasyon yapın, kapsamlı hizmetlerle karşılaşıyorsunuz. Muhteşem bir düğün deneyimi sunmak isteyen salonlar hem teknik hem de görsel olarak gerekli donanıma sahip. Yemekli, yemeksiz ve kokteylli olarak sundukları paket içeriklerinde çiftlerin isteklerine göre değişiklik yapabiliyorlar. Hazır düğün paketleri kapsamında alabileceğiniz genel hizmetler şöyle:

Gölbaşı Düğün Salonlarının Manzaraları

Gölbaşı ilçesi Ankara’nın en güzel doğal güzelliklerinden birine sahip. Haliyle Gölbaşı düğün salonlarının birçoğu, size ve konuklarınıza muhteşem manzaralar sunuyor. Bu ilçenin daha çok açık hava düğünleri için tercih edildiğini söyleyebiliriz. Fakat kapalı davet alanlarında yapacağınız organizasyonlara da göl ve yeşil ağaçlarla kaplı tepelerin harika görünümleri eşlik ediyor!

Gölbaşı’nın Karşıyaka Mahallesi’nde göl kenarında yer alan pek çok salonla karşılaşabilirsiniz. Haymana Yolu Bulvarı’nda hem göl hem doğa manzaralı mekanların sayısı yüksek. Burada yer alan salonlar; teras, balkon ve açılır-kapanır tavan gibi farklı davet alanı özelliklerine sahip. Bu alanlarda da manzarayı izleyebilirsiniz. Camekanlarla kaplı salonlarda ise dört mevsim boyunca harika görünümlere şahit olabilirsiniz.

Hayaliniz doğal atmosferin tam ortasında gerçekleşen bir düğünse, Gölbaşı düğün salonları doğru seçim olabilir! Gölbaşı’ndaki mekanlar; manzaraları, tarzları ve olanaklarıyla birlikte düğün gününüzü özel kılmak için birçok seçenek sunuyor. Salonların profillerinde yer alan hizmetleri, başlangıç fiyatları ve görselleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifinizi almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Diğer Düğün Salonları