Erkan Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Erkan Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Erkan Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erkan Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Erkan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Erkan Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardan beri Erkan Organizasyon Salihli olarak düğün, nişan, kına ve özel günlerinizde faaliyet gösteriyoruz. Hayallerinizin ötesinde bir gece yaratıyor, özel bir gün olması için gereken tüm detayları düşünüyoruz. Sizin düğününüzü tasarlamak için özel hizmetler sunuyor, hizmet kalitemizi her geçen gün arttırdığımız için davetlilerin hayran kalacağı bir davete sahip olmanızı sağlıyoruz.

Organizasyon sorumlumuz önderliğinde planlı ve programlı bir şekilde çalışıyor, her detayı özenle düşünüyoruz. Elbette mekâna ve isteklerinize göre çalışmalarımızı düzenliyoruz. Davetleriniz için istediğiniz konseptleri hazırlıyor, size uygun hale getiriyoruz. İstediğiniz her mekâna gelebiliyoruz. İster kapalı isterseniz de açık bir alan tercih edin; hepsine uygun malzeme, dekor ve süslemelere sahibiz.

Mekân süslemelerinin yanı sıra karşılama personelleriyle davetlileri karşılıyor, özel bir ilgi eşliğinde keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Müzik zevkinize uygun sanatçılar sahneye çıkıyor, en sevdiğiniz şarkılarda arkadaşlarınızla birlikte dans ediyorsunuz. Kesintisiz eğlence sunmak için ses sistemlerimizi de yanımızda getiriyoruz. Dans gösterileri de düzenleyebiliyor, sahne şovlarıyla davetlileri büyülüyoruz.

Kokteyl ya da yemek düzeninde düğün organize edecekseniz catering hizmetimiz de bulunuyor. Menüleri beraber tasarlayabiliyor, yemekleri servis edeceğiniz tabakları da özenle seçiyoruz. Düğün pastanız dahil düğün süreciyle ilgili tüm detayları temin edebiliyoruz. Sadece bize nasıl bir gece istediğinizi söylemeniz yeterli.

Fotoğraf hizmetimiz de bulunuyor. Birçok farklı içeriğe sahip hizmeti bir araya getirerek düğün paketleri oluşturduk. Kalite performans açısından değerlendirildiğinde oldukça makul fiyatlara sahip paketlerimiz sizi hiç üzmeyecek. Böylece hayalinizdeki geceye ulaşırken cebiniz de rahat edecek.

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmındaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçmek. Formu eksiksiz olarak doldurduktan sonra Salihli düğün organizasyon firmalarının en deneyimlisiyle tanışabileceksiniz. Ayrıcalıklı hissettirmek ve özel bir gece hazırlamak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Mithat Paşa Mah.20.Sokak No.50 45300 Manisa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Erkan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.