Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır Manisa düğün organizasyon firmaları arasında sunduğumuz hizmetlerle hem Gördes’te hem de çevre ilçelerde Gördes Süsleme Düğün Organizasyon olarak marka haline geldik. Her çift en özel günlerinin daha güzel olmasını ister. Biz de bu düşünceyle yola çıkarak daha iyisini başarmak için yola çıktık. Düğün organizasyonları daha güzel olsun diye kaliteli ürünler ve yaratıcı fikirlerimizle düğün mekânına ve organizasyon akışına küçük dokunuşlar yapıyoruz.

Öncelikle düğün mekânını dekore etmekle işe başlıyoruz. Davetlilerin oturma düzenini belirledikten sonra masaları yerleştiriyor, konuk masalarını dizayn etmeye de büyük önem gösteriyoruz. Konsept örnekleri sunduğumuz için birçok farklı masa örtüsü ve süsleme seçeneklerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bütün isteklerini can kulağıyla dinliyor, notlar alıyor. Planlı ve programlı bir şekilde harekete geçiyoruz.

Mekânı dekore etme dışında hangi hizmetleri sunuyoruz?

Kişiye özel bir mekâna sahip olmanızı sağlıyoruz. Masalarda bulunan kartlar, karşılama panoları ve hediyelikleri özenle hazırlıyor, her çiftimize özel olarak hazırlıyoruz. Yukarıda belirtiğimiz hizmetlerin dışında da birçok avantaj sunuyoruz. Örneğin ses sistemleriyle gecenin kesintisiz olarak devam etmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir müzik, profesyonel bir ekiple beraber modern ve popüler şarkılar eşliğinde eğlenmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte gecenin eksiksiz devam etmesini sağlıyoruz. Karşılama personelleri, servis elemanları ve temizlik ekibimizle doğru ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Düğünleriniz için garanti sunuyor, her şeyin tam istediğiniz gibi olacağını da biliyoruz.

Düğün organizasyonlarının yanı sıra söz ve nişan törenleri de düzenliyoruz. Rustik ve bohem konseptlerde hizmet verebildiğimiz gibi farklı temalarda evliliğe giden yolda ilk adımınızı atmak isterseniz bize söylemeniz yeterli. Ayrıca sünnet, iş yeri açılışı ve kına hizmetimiz de bulunuyor.

Siz de en özel gününüzü bize emanet etmek, Gördes düğünlerine farklı bir hava katmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak iletişim ve organizasyon bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz. Biz teklifinizi görür görmez sizinle iletişime geçebiliriz.

İletişim

 • Adres:

  Adnan Menderes Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:4

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.