Düğün Organizasyon Manisa

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon masa / sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, dj, mekan giydirme, işık ve ses ekipmanları, havai fişek, kına gecesi, pasta, davetiye, sanatçı, çiçek, dekor, nikah şekeri hizmetlerini vermektedir.

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır Manisa düğün organizasyon firmaları arasında sunduğumuz hizmetlerle hem Gördes’te hem de çevre ilçelerde Gördes Süsleme Düğün Organizasyon olarak marka haline geldik. Her çift en özel günlerinin daha güzel olmasını ister. Biz de bu düşünceyle yola çıkarak daha iyisini başarmak için yola çıktık. Düğün organizasyonları daha güzel olsun diye kaliteli ürünler ve yaratıcı fikirlerimizle düğün mekânına ve organizasyon akışına küçük dokunuşlar yapıyoruz.

Öncelikle düğün mekânını dekore etmekle işe başlıyoruz. Davetlilerin oturma düzenini belirledikten sonra masaları yerleştiriyor, konuk masalarını dizayn etmeye de büyük önem gösteriyoruz. Konsept örnekleri sunduğumuz için birçok farklı masa örtüsü ve süsleme seçeneklerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bütün isteklerini can kulağıyla dinliyor, notlar alıyor. Planlı ve programlı bir şekilde harekete geçiyoruz.

Mekânı dekore etme dışında hangi hizmetleri sunuyoruz?

Kişiye özel bir mekâna sahip olmanızı sağlıyoruz. Masalarda bulunan kartlar, karşılama panoları ve hediyelikleri özenle hazırlıyor, her çiftimize özel olarak hazırlıyoruz. Yukarıda belirtiğimiz hizmetlerin dışında da birçok avantaj sunuyoruz. Örneğin ses sistemleriyle gecenin kesintisiz olarak devam etmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir müzik, profesyonel bir ekiple beraber modern ve popüler şarkılar eşliğinde eğlenmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte gecenin eksiksiz devam etmesini sağlıyoruz. Karşılama personelleri, servis elemanları ve temizlik ekibimizle doğru ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Düğünleriniz için garanti sunuyor, her şeyin tam istediğiniz gibi olacağını da biliyoruz.

Düğün organizasyonlarının yanı sıra söz ve nişan törenleri de düzenliyoruz. Rustik ve bohem konseptlerde hizmet verebildiğimiz gibi farklı temalarda evliliğe giden yolda ilk adımınızı atmak isterseniz bize söylemeniz yeterli. Ayrıca sünnet, iş yeri açılışı ve kına hizmetimiz de bulunuyor.

Siz de en özel gününüzü bize emanet etmek, Gördes düğünlerine farklı bir hava katmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak iletişim ve organizasyon bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz. Biz teklifinizi görür görmez sizinle iletişime geçebiliriz.

İletişim

  • Adres:

    Adnan Menderes Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:4

  • Haritadaki Konumu

    Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.