Doktoroğlu Organizasyon

E-posta Gönder

 • Sarıgöl, Manisa.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Doktoroğlu Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50 TL'den az

Doktoroğlu Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Doktoroğlu Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Doktoroğlu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Doktoroğlu Organizasyon Hakkında

Manisa’nın en güzel ilçelerinden biri olan Sarıgöl’de özel günleri daha anlamlı kılmak, istenen organizasyonu eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Ekibimizle birlikte Doktoroğlu Organizasyon bünyesinde yer alıyor, sağladığım imkânlarla birçok çifti mutlu ediyoruz. İşletmemizden bahsetmek gerekirse Manisa düğün organizasyon firmaları arasından sıyrılıyoruz. Sağladığımız hizmetler oldukça çeşitli olduğu için sadece Sarıgöl’de değil, çevre illerde de hizmet veriyoruz.

Alanında profesyonel bir kadroya sahibiz. Bugüne kadar birçok organizasyon gerçekleştirdiğimiz için de gerekli bilgimiz bulunuyor. Siz nasıl bir organizasyon talep ederseniz hemen harekete geçebilir, harikulade bir düğünü beraber yaratabiliriz. Verimli ve planlı bir çalışmayla unutulmaz bir gün yaratacağız.

Dekorasyon konusunda bizden destek alabilirsiniz. Nasıl bir konsept istiyorsanız masa örtüsü ve sandalye tülü seçeneklerimiz bulunuyor. Dilediğiniz renkteki giydirmeleri de sizin için temin edebiliriz. Dekorasyon işlerini hallettikten sonra müzisyen, fotoğraf hizmeti de sunabiliyoruz. Birçok çözüm ortağımız bulunuyor. Gecenin en iyi şekilde gerçekleşmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Üstelik havai fişek, ışık sistemleriyle farklı bir organizasyon yaratıyor, eğlenceyi üst seviyeye çıkarıyoruz.

Manisa’da hayal ettiğiniz gün için bizi tercih edin! Nişan, söz ve kına için bizi seçtiğiniz taktirde dilediğiniz her hizmeti verebileceğiz. Kına geceleri için gerekli malzemelerin temini sağlıyor, dansçı kızlarımızla da farklı bir atmosfer yaratıyoruz. Aynı zamanda kurumsal etkinlikler, seminerler, resepsiyonlar ve bayi toplantılarında da canla başla çalışarak mükemmel bir iş ortaya çıkarabiliyoruz.

Düğünün eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde tamamlamasını istersiniz değil mi? O zaman yapmanız gereken Doktoroğlu Organizasyon iletişim formunu doldurabilir, organizasyon ve irtibat bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak sayfamızdan ayrılmayın. Çünkü eşsiz güzellikteki düğünler için takvimimiz oldukça önceden doluyor. Günü kaydetmemiz için hemen bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Konak Mah. Örnek Sokak -No:6 45470 Sarıgöl, Manisa, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.