Düğün Organizasyon Manisa

Doktoroğlu Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Doktoroğlu Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

Doktoroğlu Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Doktoroğlu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Doktoroğlu Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Doktoroğlu Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Doktoroğlu Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Doktoroğlu Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Doktoroğlu Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Doktoroğlu Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, parti, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Doktoroğlu Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Doktoroğlu Organizasyon havai fişek, nikah şekeri, fotoğraf ve video, süsleme, mekan giydirme, lcv hizmeti, işık ve ses ekipmanları, dj, dekor, çiçek, davetiye, sanatçı, kına gecesi, servis ve hizmet elemanı, masa / sandalye temini hizmetlerini vermektedir.

Doktoroğlu Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Doktoroğlu Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Doktoroğlu Organizasyon Hakkında

Manisa’nın en güzel ilçelerinden biri olan Sarıgöl’de özel günleri daha anlamlı kılmak, istenen organizasyonu eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Ekibimizle birlikte Doktoroğlu Organizasyon bünyesinde yer alıyor, sağladığım imkânlarla birçok çifti mutlu ediyoruz. İşletmemizden bahsetmek gerekirse Manisa düğün organizasyon firmaları arasından sıyrılıyoruz. Sağladığımız hizmetler oldukça çeşitli olduğu için sadece Sarıgöl’de değil, çevre illerde de hizmet veriyoruz.

Alanında profesyonel bir kadroya sahibiz. Bugüne kadar birçok organizasyon gerçekleştirdiğimiz için de gerekli bilgimiz bulunuyor. Siz nasıl bir organizasyon talep ederseniz hemen harekete geçebilir, harikulade bir düğünü beraber yaratabiliriz. Verimli ve planlı bir çalışmayla unutulmaz bir gün yaratacağız.

Dekorasyon konusunda bizden destek alabilirsiniz. Nasıl bir konsept istiyorsanız masa örtüsü ve sandalye tülü seçeneklerimiz bulunuyor. Dilediğiniz renkteki giydirmeleri de sizin için temin edebiliriz. Dekorasyon işlerini hallettikten sonra müzisyen, fotoğraf hizmeti de sunabiliyoruz. Birçok çözüm ortağımız bulunuyor. Gecenin en iyi şekilde gerçekleşmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Üstelik havai fişek, ışık sistemleriyle farklı bir organizasyon yaratıyor, eğlenceyi üst seviyeye çıkarıyoruz.

Manisa’da hayal ettiğiniz gün için bizi tercih edin! Nişan, söz ve kına için bizi seçtiğiniz taktirde dilediğiniz her hizmeti verebileceğiz. Kına geceleri için gerekli malzemelerin temini sağlıyor, dansçı kızlarımızla da farklı bir atmosfer yaratıyoruz. Aynı zamanda kurumsal etkinlikler, seminerler, resepsiyonlar ve bayi toplantılarında da canla başla çalışarak mükemmel bir iş ortaya çıkarabiliyoruz.

Düğünün eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde tamamlamasını istersiniz değil mi? O zaman yapmanız gereken Doktoroğlu Organizasyon iletişim formunu doldurabilir, organizasyon ve irtibat bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak sayfamızdan ayrılmayın. Çünkü eşsiz güzellikteki düğünler için takvimimiz oldukça önceden doluyor. Günü kaydetmemiz için hemen bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Konak Mah. Örnek Sokak -No:6 45470 Sarıgöl, Manisa, Turkey

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.