Şatafat Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

Şatafat Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Şatafat Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şatafat Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Şatafat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  ŞATAFAT ORGANİZASYON;Organizasyonunuzun tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar takip ederek kusursuz bir organizasyon ortaya çıkarır.Çünkü biz organizasyon firmaları olarak sizlerin en mutlu günlerinde hizmet vermekteyiz.Onun içindirki hata yapma lüksümüz yoktur.Organizasyon sahiplerinin dilediği organizasyonu hayal etme hakkı vardır,bizim ise asolan işimiz sizleri o hayallere götürmektir.

Şatafat Organizasyon Hakkında

MANİSA Merkezli firmamız süsleme ile başlayan organizasyon sektörüne yepyeni bir hareket ve bakış açısı getirmiş, sizin için yaptığı çalışmalarla MANİSA – İZMİR ve Türkiye’nin çeşitli illerinde çalışmalarına devam etmektedir. Ortaya çıkardığı başarılı düğün organizasyonları ve kına organizasyonları ile bugün önemli bir müşteri portföyüne sahiptir.

Manisa düğün organizasyonları, Manisa kına organizasyonları, İzmir düğün organizasyonları ve İzmir kına organizasyonlarında güçlü bir pazar payına sahiptir. Şatafat organizasyonun başarı kriterinin müşteri memnuniyeti olması, siz değerli müşterilerimize A’dan Z’ye tüm organizasyonda hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Kuruluşundan bugüne kadar temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda sürekli olarak yeniliklerin takipçisi olup, deneyimli ekibimizle en ufak ayrıntılarıyla hayal ettiğiniz şekilde Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarınızı unutulmaz bir fotoğraf karesine dönüştürüyoruz. ŞATAFAT ORGANİZASYON; organizasyonlarınız için size bir çözüm ortağı değil, bir aile ferdi olarak yaklaşımda bulunmaktadır. Organizasyon sahiplerinin dilediği organizasyonu hayal etme hakkı vardır. Bizim asıl görevimiz sizleri o hayallere götürmektir.

GÖRÜNEN VAR OLAN VE GÖRMEZDEN GELİNEMEYEN ANLARINIZ İÇİN 5 YILDIZLI YÜKSEK KALİTEYİ SUNMAK ADINA HİZMETİNİZDEYİZ…

İletişim

 • Adres:

  Mimar Sinan Mah. Alçtepe Cad. No:13 / C

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şatafat Organizasyon Yol Haritası

Şatafat Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Aslı

Düğün Tarihi: 22.08.2015


memnun kaldık hersey istediğim gibi oldu kesinlikle tavsiye ederim

Şatafat Organizasyon

Düğün Organizasyon

firmamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz sizleri tanımak bir ayrıcalıktı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.