15 Farklı Sürpriz Evlenme Teklifi Önerisi

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 12:09 DK

14.02.2019

Düğün.com gelinlerinin nasıl evlenme teklifi sürprizleri ile karşılaştıklarına bir göz attık. Sizler de bu çiftlerin arasında yer almak, evlenme teklifi fikirleri ve evlenme teklifi sözleri arayan damatlara ilham olmak isterseniz kendi evlilik teklifinizi yorumlara ekleyin, bu listeyi birlikte uzatalım!

Merakımızdan orijinal evlilik teklifi önerileri almak için sokağa çıktık sorduk: "Nasıl bir evlenme teklifi ederdiniz?" Erkeklerin adeta nutku tutuldu. Kadınlara sorduk: "Nasıl bir evlenme teklifi almak isterdiniz?" Adeta hayal güçlerini konuşturdular.

Evlilik Teklifi Örnekleri

Kadınların sürpriz evlilik teklifi fikirleri konusunda beklentisi büyük, erkeklerde pek iş yok. En iyisi biz bu işe el atalım dedik. Çünkü bütün kadınlar çok mutlu olsun, aldıkları evlenme teklifini bir ömür boyu unutamasın istiyoruz. Bu yüzden damatlar ilham alsın, sevgililerine romantik bir evlenme teklifi etsin diye birbirinden özel evlilik teklifi önerileri derledik. Evlilik teklifi hikayelerini okuyacağın çiftlerden ilgini çekenlerin düğün süreçlerine de göz atmak istersen linklerini de bıraktık.

Beyler! Bu hikayelerin hepsi gerçek, hepsini sizin gibi insanlar gerçekleştirdi, siz de yapabilirsiniz!

1-Ayakları Yerden Kesen Sürpriz Evlenme Teklifi

Evlenme teklifi edilecek yerler yalnızca Boğaz, sahil gibi mekanlar değil. İlginç evlenme teklifleri örneği arıyorsan Bahar ve Güngör’ün hikayesi tam senlik! Birlikte Marmaris’e tatile giden Bahar ve Güngör, parasailing yapmaya karar verir. Heyecan verici bir aktiviteye katılmış olmanın yanı sıra Bahar’ı başka bir heyecan ve en güzel evlenme tekliflerinden biri bekliyordur. Nasıl mı? Bahar, olanları şöyle anlatıyor:

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

"Havalandıktan kısa bir süre sonra Güngör’ün bana sorduğu ilk soru ‘Evlenince bana her sabah krep yapar mısın aşkım?’ oldu. Buna benzer birkaç soru sormasının ardından peki ‘Benimle evlenir misin?’ diye sorunca şaşkınlıkla havada ne yapacağımı bilemedim. Sağa baktım Güngör, sola baktım elinde yüzük. Gözyaşlarımı engelleyemedim ve avazım çıktığı kadar ‘EVET!’ diye bağırdım ve şampanyalar eşliğinde tekneye iniş yaptık. Evlilik teklifi ile A-YAK-LA-RIM YER-DEN KE-SİL-Dİ!

Bahar ve Güngör'ün hikayesini merak ediyorsan işte burada: Parasailing Yaparken Ayakları Yerden Kesen Teklif: Bahar ve Güngör!

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

Sen de ilginç evlilik tekliflerinden birine imza atmak istersen şu yazımız sana ilham verebilir: Birbirinden Farklı 10 Evlilik Teklifi Organizasyonu

2-Tekneyle Yanaştığı Sahilde Evlenme Teklifi

Nihan ve Burak’ın macerası da romantik evlenme teklifleri arasında. Arkadaşıyla Ortaköy’de deniz kenarında bir kafede oturan Nihan, mekana bir teknenin yanaştığını görür. Tekneden gelen Zuhal Olcay’ın Pervane şarkısı, mekandaki herkesin olduğu gibi Nihan’ın da dikkatini çeker. Sonra olanları gelin Nihan’ın ağzından dinleyelim:

"Burak filmleri aratmayacak kadar romantik bir evlilik teklifi hazırladı. Kafamı çevirdiğimde Burak'ın ve ikimizin yakın arkadaşlarının teknede olduğunu ve şarkıya eşlik ettiğini gördüm. Tekne durduğunda Burak evlenme teklif etti ve ben de kocaman bir “Evet!” dedim. Sonrasında da arkadaşlarımız ve kardeşlerimizle kutlama yemeği yedik."

Nihan’a evlenme teklifi sahilde geldi ve o anlar saniye saniye videoya çekildi. İşte romantik ve beklenmedik bir evlilik teklifi videosu!

Nihan ve Burak'ın düğün hikayesine de şuradan bakabilirsin: Bana Ellerini Ver Hayat Seni Sevince Güzel: Nihan ve Burak

3-Hatıraları Kullanarak Sade Evlenme Teklifi

Evlilik ritüelleriyle dalga geçen, gelinlik, evlenme teklifi yüzükleri ya da düğün hayali kurmayan kadınlara evlilik teklif etmek belki de en zorudur. Bu durum erkeklerin hayal gücünü biraz zorlasa da Gökhan, Aslı için yaratıcılığını konuşturdu ve sade ama orijinal bir evlilik teklifine imza attı! Nasıl mı? Dilersen Aslı’dan dinleyelim:

"Gökhan Ankara’ya her geldiğinde, Ankara’da ilk buluşmamızda gittiğimiz mekana gitmek gelenek haline gelmişti bizim için. Yine böyle bir akşamda tam kadehlerimizi tokuşturacağımız sırada Gökhan kilitlendi ve ‘Bir dakika, çok heyecanlandım’ diyerek bana bir yüzük kutusu uzattı.

Şaşırdım ama içimden de ‘Lütfen içinden pırlanta çıkmasın’ diye yalvardım. Çünkü klişelerden ve zorlama yapılan tektaş seremonilerinden nefret ediyorum. Kutuyu açtım ve içinden bütün bir yaz tatili boyunca ‘tektaşçılarla’ dalga geçmek için elime taktığım ve sahici yüzük muamelesi yaptığım çek aç bira kapağının ta kendisi çıktı. Hayatımın en güzel anlarından biriydi."

Gökhan ve Aslı'nın hikayesini okumak istersen işte burada: Bir Çek Aç Bira Kapağı, Bir Evlenme Teklifi, Koca Bir Aşk: Aslı ve Gökhan!

sade evlilik teklifi

Evlilik teklif ederken en özel yüzüğü bulmak istersen şu galerimizdeki modeller sana ilham verebilir: Aşkını En İyi Şekilde Göstereceğin Evlilik Teklifi Yüzükleri

4-Teleskobun Ucundan Sahilde Evlilik Teklifi

Tez canlı olan ve yürümeyi sevmeyen sevgilin, bir gün mekanda uzun süre oturmayı, sahilde uzun uzun yürümeyi teklif ederse ne düşünürsün? Elif de Mehmet’in sahilde yürüme teklifini kuşkulanarak kabul eder ama tahmin edemeyeceği bir evlilik teklifi ile karşılaşır. Haydi, bu teklifi Elif’ten dinleyelim:

Emirgan’da yürüyüşe çıktığımızda telefon çaldı. Arayan prodüktör arkadaşımız Serhat’tı. ‘Kanlıca sahilde çekimdeyim, gelsenize’ dedi. Sonra Mehmet, Emirgan sahildeki teleskoplardan Serhat’ı görmek için bakmak istedi. Bana ‘Vallahi görüyorum çekimi baksana sen de” dedi. Teleskoptan baktığımda Kanlıca sahilde koskocaman bir evlilik teklifi pankartı, üzerinde ‘Benimle evlenir misin?’ yazıyordu. Şok oldum, ‘evet’ dedim ve havai fişekler patladı.

Elif ve Mehmet'in hikayesini merak ediyorsan işte burada: Kanlıca'dan Emirgan'a Teleskobun Ucunda Gelen Şaşırtıcı Teklif: Elif ve Mehmet!

5-Mülakat Görünümlü Sürpriz Evlilik Teklifi

Unutulmaz evlilik tekliflerinden biri de Gülse ve Burak’ın evlenme teklifi hikayesi! Üniversiteden yeni mezun olan Gülse, iş aradığı dönemde arkadaşından bir mülakat haberi alır. Şansını denemek için belirtilen gün ve saatte davet edildiği otele gider. Sevgilisi Burak ile birlikte gittiği otelde toplantı odasında rutin formları doldurur. İnsan kaynaklarından bir yetkili beklerken hayatının sürpriziyle karşılaşır. O anı Gülse şöyle anlatıyor:

”Beni oraya Burak bıraktı ama hiçbir şekilde şüphe duymadım. Tüm süreçte yanımdaydı. Mülakatı yapacak kişiler gelince çıkarım diyerek yanımda oturdu. Sonra birden bir otel görevlisi gelip elektrikte bir aksaklık olduğunu, kontrol edeceklerini söyleyip odanın ışığını kapattı. Sonrası: Çok güzel hazırlanmış bir slayt, evlenme teklifi, pasta ve sürpriz arkadaşlar! Hayatımın en güzel günlerinden biriydi."

Gülse ve Burak'ın hikayesine göz atmak istersen şuradan bakabilirsin: İş Olmadı Ama Aşk Oldu: Gülse ve Burak!

İş olmadı ama aşk oldu

Evlilik teklifinden sonra düğün hazırlıkları başlayacak. Peki bir düğün ne kadara mal olur, biliyor musun? İşte cevabı: A’dan Z’ye Düğün Masrafları

6-Wall-e Hiç Bu Kadar Romantik Olmamıştı: Sinemada Evlilik Teklifi:

Sevgilisiyle henüz iki aydır birlikteyken, doğum gününde romantik bir buluşma için gittiği sinemada evlenme teklifi alacağını hiç tahmin etmiyordu Ezgi. Bu romantik buluşma hepsinden daha özeldi. Dilersen detayları Ezgi’den dinleyelim:

”Beraber izlediğimiz ilk film olan Wall-e isimli filmi ayarlamış. Sinemaya girince şok olmuştum. Etrafta mumlar, balonlar, güller, iki adet kadeh vardı. Film başlarken dizlerinin üzerine çöktü ve yüzük verip evlilik teklifi etti."

Ezgi ve Erman'ın hikayesin okumak istersen şuraya bırakıyoruz: Özgüveni Yüksek Gelin, Hızlı Damat: Ezgi ve Erman!

Sinemaya girince şok olmuştum

7-Uzun Uzun Evlilik Teklifi: Her Limanda Bir İpucu

Ayşegül 3 yıldır birlikte olduğu Taner’le ve arkadaşlarıyla birlikte gemi seyahatine çıkar. Ancak bu yolculuğun, gerçekte daha uzun bir ‘yolculuk’ için bir basamak olduğundan haberi yoktur. Çünkü Taner hayatının teklifini yapmaya hazırlanıyordur ve öyle bir çırpıda da etmeye hiç niyeti yoktur. Nasıl mı? Ayşegül’den dinleyelim:

”Taner gemiye hazırlıklı gelmişti ve ilk gün Roma’da olmak üzere, her akşam bana farklı limanlarda, farklı şehirlerde üzerinde mesajlar ve iltifatlar olan şeker hamurundan yapılmış kurabiyeler veriyordu. Şüpheleniyordum ama çok da üstünde durmuyordum. Bir akşam İbiza’da üzerinde evliliği simgeleyen şirin detayların olduğu en büyük kurabiyeyi çıkardı ve tabi sonrasında da yüzüğü. Şaşkınlık ve mutlulukla geçen en güzel tatillerimizden biriydi."

Ayşegül ve Taner'in hikayesini merak ediyorsan işte burada: Orman İçinde Bir Köy Evinde Başlayan Aşk Hikayesi: Ayşegül ve Taner!

 Abana’daki orman evlerine gitmeye ikna etti.

8-Kapadokya’da Evlilik Teklifi: Üstelik Tek Sürpriz Bu Değil

Kapadokya evlilik teklifi için sence de çok romantik bir seçenek değil mi? Peri bacalarının büyüleyici manzarası ve balona binmenin heyecanı, Duygu ve Evren için evlilik teklifi ile daha da arttı. Ancak Evren’in tek sürprizi balonda evlilik teklifi değildi. Bakın bir de ne yapmış? Duygu anlatıyor:

balonda evlilik teklifi

"İlişkimizin başlamasından sonra, her gün denetçi gibi tüm şüpheciliğimle gelmesini beklediğim evlilik teklifi, peri bacalarında, yerden çok yüksekte bir balonda geldi. Elime bir MP3 çalar tutuşturdu Evren. Yaşar’dan ‘Gel Benimle’yi duyuyorum ama Yaşar söylemiyor. En yakın arkadaşımla bir stüdyo kiralayıp günlerce çalışmış. Yüzük çıktı ortaya, balondaki herkes biliyormuş zaten. Alkış ve heyecan! Bu duygusallığa bir de aşağı atılma endişesi eklenince ‘evet’ dedim. Sürpriz olan şarkıydı, çok dinlemeyi tercih etmediği bir tarzda bir şarkıyı söyleme çabasıydı. Ben gülmeyi beklerken ağladım!

Duygu ve Evren'in hikayesini merak ediyorsan işte burada: Ayakları Yerden Kesen Bir Teklif: Duygu ve Evren

Gelin arabası ile romantik gelin ve damat pozları

9-Okulda Evlenme Teklifi: Hatıralar Canlansın!

En yaratıcı evlenme teklifi fikirleri beklemediğin anda gelendir. Ortaokuldan beri arkadaş olan Tuğçe ve Efe’nin hikayesinde olduğu gibi... Tuğçe’nin romantik bir akşam yemeğinde beklediği evlilik teklifi hiç ummadığı bir anda ve aklına gelmeyecek bir mekanda gerçekleşir. Nasıl mı? Dilersen bize Tuğçe anlatsın:

”Tarihlerden 29 Mart 2015, bir pazar sabahıydı. Arkadaşlarımızla kahvaltıya çıkmıştık. Evlilik teklifi beklediğim günlerdi ama bunu açıkçası şık bir yemekte bekliyordum. Bu yüzden kahvaltı sırasında şüphelendiğim hiçbir şey olmamıştı. Tesadüfen de kahvaltı mekanı olarak okulumuza çok yakın bir yer seçilmişti. Kahvaltıdan sonra Efe ve arkadaşlarımız okulumuza uğramak istediler. Gittik, merdivenlerden çıkarken bir anda ikimizin şarkısı çalmaya başladı. Bir anda sağdan soldan konfetiler patlamaya ve kapılardan sevdiğim onlarca arkadaşım çıkmaya başlamıştı. Efe de karşımda diz çökmüş elinde tektaş yüzükle bana evlenme teklifi ediyordu. Tabi hemen kabul ettim!”

Tuğçe ve Efe’nin hikayesini merak ediyorsan işte burada: Yaşama Dair Ne Varsa Her Anında Birlikte Olmaya Karar Verdiler: Tuğçe ve Efe

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

10-Modası Geçmiyor: Mum Işığında Evde Evlilik Teklifi

4 yıllık birlikteliğini evlilikle devam ettirmek istiyorsun ama beklediğin teklif bir türlü gelmiyor. Hatta müstakbel eşinin ağzını aramak için soruyorsun. Sonraki akşam eve geliyorsun, her yerde mumlar yanıyor, seni küçük notlar karşılıyor. Bakın Michael ve Canan’ın hikayesinin devamında neler ne oluyor:

O bir İsviçreli. Ben de bir Türk kızı olarak onunla evlenmeyi düşündüğümü şakayla karışık söylüyordum. 4 sene sonra hala teklif gelmeyince ne zaman teklif edeceğini sordum. Ertesi aksam iş çıkışı eve gelince tüm ışıklar kapalıydı, her yerde mumlar vardı. Sırayla ne yapmam gerektiği kapıların üzerindeki küçük notlarda yazıyordu. Önce benim için hazırladığı köpüklü küvete girdim ve kenarda hazırlanmış kokteyli içtim. Micheal ise beni elindeki yüzükle yatak odasında, mum ışığı ve müzik eşliğinde dizlerinin üstüne çökmüş halde bekliyordu. ‘4 seneden fazla oldu ve sensiz bir hayat düşünemiyorum. Benimle evlenir misin?’ dedi. Sevinçten ağlamıştım. Hemen ‘evet’ dedim tabi.”

Michael ve Canan’ın hikayesini okumak istersen şuradan ulaşabilirsin: Düğün Hazırlıklarını 6 Ay Önce Bitirdiler Üstelik Yurt Dışında Evlendiler

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

11-Beklenmedik Bir Anda: İş Seyahatinde Evlilik Teklifi

Aynı işyerinde çalışmalarına rağmen uzun seneler karşılaşmayan Gözde ve Sinan çifti, işlerinin son günlerinde tanışıp aşık oldular. Bu tanışma evresi kısa süre sonra evliliğe kadar ulaştı. Peki ya evlilik teklifi? En beklenmedik anda geldi.

“Evlilik teklifi tamamen bir sürprizdi. İş seyahati için şehir dışındaydım. Sinan İstanbul’da diye biliyordum. Akşam yemeğine gittiğim yerde bir anda karşıma çıktı. Bir yandan müzik çalıyor, bir yandan da havai fişekler patlıyordu. Olayın şokundan çıkıp ona doğru yürümem zaman aldı. O kadar heyecanlıydık ki, sonrasını ikimiz de hatırlamıyoruz.

Gözde ve Sinan’ın düğün hikayesine şuradan ulaşabilirsin: İlk Tanışma Anında Evleneceklerini Anlamışlardı: Gözde ve Sinan

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

Sen de etkileyici evlenme tekliflerinden birini gerçekleştirmek istersen şu yazımız sana yardımcı olabilir: Unutulmaz Evlilik Teklifleri

12-En Özel Tatil: Yunan Adalarında Evlenme Teklifi

En güzel evlilik teklifleri doğal olandır diyen damat adayları Can’dan ilham alabilir. Klişeye kaçmadan yemekte evlenme teklifi nasıl yapılır diyorsan, Can’ın teklifini Nazlı’dan dinleyelim!

”Aslında o dönemde üst üste çok fazla seyahat ettiğimiz için her gittiğimiz yer benim için potansiyel evlilik teklifi planı olmuştu. Ama beklenen teklif 2014 Temmuz’da yaz tatili için gittiğimiz Yunanistan, Thassos adasında geldi. Çok olaylı olmasa da bizim için çok önemli ve anlamlı bir akşam oldu. Sakin salaş bir balıkçıda hayatımızı birlikte geçirmek adına ilk adımı atmış olduk.”

Nazlı ve Can’ın hikayesinin tamamına göz atmak istersen şuradan ulaşabilirsin: Yunanistan Thassos ve Salaş Bir Balıkçı: Nazlı ve Can

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

Sen de Yunan adalarında evlilik teklif etmek ister misin? Kim bilir belki balayını da burada yaparsın... O halde seni şöyle alalım: Yunan Adaları

13-Boğaz Köprüsü’nün Altından Geçerken: Yatta Evlilik Teklifi

Müstakbel eşin “Akşam yemeği için yat kiraladım. Değişiklik olsun ona göre giyinirsin” dediğinde aklına ne gelirdi? Haliyle: Yatta evlenme teklifi! Aysun da bunu anlıyor ve özenerek hazırlandığı buluşmasına gidiyor! Yat kiralayarak Boğaz’da evlilik teklifi nasıl yapılıyor, lazerle evlenme teklifi nasıl oluyor dersen, bire bir yaşayan Aysun’dan dinleyelim:

”Taylan, ‘Akşam yemeği için yat kiraladım. Değişiklik olsun ona göre giyinirsin’ dedi. Tahmin ettim orada evlenme teklifi edeceğini. Kemancı ve kameraman da vardı ama yemek yerken eder diye düşünmüştüm. Kameraman, ‘Gelin köprünün altında fotoğraf çekeyim’ deyince yukarı çıktık. Birkaç pozdan sonra kameraman, ‘Bir de köprüye bakarken çekeyim’ dedi. Bir döndüm, köprünün altında lazer ışıkla ‘Benimle evlenir misin? Aysun & Taylan’ yazıyordu. Bunu beklemiyordum. Şaşırdım ve mutlu oldum. Çok değişik güzel bir andı.”

Taylan ve Aysun’un düğün hikayelerini okumak istersen şuradan ulaşabilirsin: İş Arkadaşlığından Hayat Arkadaşlığına: Aysun ve Taylan

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

Özenerek hazırlayacağın evlilik teklifinde kullanacağın yüzüğe karar vermeden önce son moda tektaşlara bakmaya ne dersin? O halde seni şöyle alabiliriz: Evlilik Teklifini Canlandıracak 2019 Tektaş Modelleri

14-Film Sahnesi Tadında: Yemekte Evlilik Teklifi

Uzak mesafe ilişkisi yürüten ve Sertan’ın sürpriz teklifi ile evliliğe adım atan Başak ve Sertan çifti film sahnesi tadında bir evlenme teklifi hikayesine sahip! Gelin bu hikayeyi Başak’ın sözleriyle dinleyelim!

"Üniversite bittiğinde ben iş için İstanbul’a taşındım, Sertan ise Ankara’da çalışmaya başladı. Tam dört yıl boyunca birbirimizden uzakta kaldık. Doğum günümde Sertan bana muhteşem bir sürpriz yaparak İstanbul’a geldi. Boğaz kenarında çok sevdiğim bir restoranda beni yemeğe çıkardı. Yemek sonunda en sevdiğim film Cesaretin Var mı Aşka’nın müziği olan La Vie en Rose çalmaya başladı. Sertan, filmde kız ve çocuğun birbirleriyle oynadığı cesaret oyununu temsil eden, atlıkarınca desenli teneke kutunun bir benzerini çıkarıp bana uzattı. Her şeyiyle çok ince düşünülmüş ve bence çok özel bir teklifti."

Başak ve Sertan'ın hikayesini merak ediyorsan işte burada: Cesaretin Var mı Aşka: Başak ve Sertan!

Balayı için tercihimiz Endonezya – Bali adası oldu.

15-İşte En Beklenmedik Evlilik Teklifi!

Evlilik kararı alındı, müstakbel eşinin ailesinin seni istemeye gelmesine iki gün kalmış ama ortada evlenme teklifi yok. Ne yapardın? Seni bilmem ama Aysu, müstakbel eşine evlenme teklifi olmadan söz de olmaz diyor ve İsmail görebileceğin en romantik(!) evlenme teklifine imza atıyor. Gel bu hikayeyi Aysu’dan dinleyelim!

”İstemeye gelinmeden iki gün önce evlenme teklifi edilmezse hiç gelmemelerini söyledim. Çünkü her zaman bir teklif almak istemiştim. Artık tüm ümidimi kesmiştim ki evde uzanırken yanıma geldi ve pijamasının cebinden tektaş yüzüğü çıkartarak evlenme teklif etti! Gerçekten çok romantikti (!) Bense mutluluktan evet demeyi unutmuştum.”

Aysu ve İsmail'in hikayesine göz atmak istersen şuraya bakabilirsin: Tam Ümidi Kesmişken Mutluluktan Evet Demeyi Unutturan Teklif: Aysu ve İsmail

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

Profesyonel Destek Alabilirsin

Sen de okuduğun çiftler gibi romantik evlilik teklifi gerçekleştirmek istersen şehrindeki organizasyon firmalarından destek alabilirsin. Sundukları imkanlar ve evlilik teklifi organizasyon fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmalarla iletişime geçebilirsin!

15 farklı sürpriz evlenme teklifi önerisi

Sürpriz evlenme teklifi fikirlerini inceledik. Teklif tamam, peki bundan sonra eşini ve seni neler bekliyor biliyor musun? Şu yazımız sana yardımcı olabilir: Evlilik Teklifi Anından Düğüne Kadar Sizi Neler Bekliyor?

Sokağa Çıktık Sorduk: Evlenme Teklifi Ederken Ne Söylerdiniz?

Sokağa çıktık sorduk: Evlenme teklifi ederken ne söylerdiniz? Evlenme teklifi alırken ne duymak isterdiniz? Halkımızın pek yaratıcı olduğunu söyleyemeyeceğim ama yine de harika bir video oldu!

Şimdi Sıra Sende!

"Evlilik teklifi nasıl yapılır herkes görsün" dediğin bir teklif yaptıysan ya da hayalinde sürpriz bir evlilik teklifi fikri varsa yorum olarak yaz. Herkes görsün, ilham alsın!

Şehrindeki En İyi Organizasyon Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ORGANİZASYON FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

SG

Sevilay Güner

23/10/2014

tatlı hatıralar...


B

Berna&mesut

23/10/2014

erkeklerimiz gittikçe romantikleşiyor mu ne? :) Bir de Sinem arkadaşımızın aldığı teklifteki film repliklerini merak ettim doğrusu :)


EG

Emrah Gülbaş

19/02/2016

Diz üzerine çöküp teklif etmekte nedir ya, adam gibi teklif etmenin suyu mu çıktı? Teklife incelik, değer göstergesi ve medeniyet diz üstüne çökünce mi geliyor?