Garden Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Garden Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Garden Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Garden Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Garden Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Garden Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Garden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Garden Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Garden Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Garden Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Garden Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Garden Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, kına, parti, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Garden Düğün Salonu Hakkında

20 yıldan uzun süredir Garden Düğün Salonu ailesi olarak Sivas’ta düğünlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Her ânınızı özel kılmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için geniş kapsamlı bir hizmet anlayışımız var. Düğün boyunca ihtiyacınız olan bütün detaylar üzerinde çalışarak eksiksiz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Işıl ışıl salonumuzda hazırlıklara başladığımızda ilk olarak gelin yolunu tasarlıyoruz. Gelin yolu sütunları ve çiçeklerle şık bir giriş alanı dekore ediyoruz. Salona girdiğinizde ise sizi beyaz masa örtüleriyle bezenmiş davetli masaları, dans pisti, sahne ve nikâh masası karşılıyor. Masa ve sandalye süslemeleriyle salon dekorasyonunda kullanılan aksesuarlarımızı da ışıltılı şamdan modellerimizden seçiyoruz. Son dokunuşlar için organizasyon firmalarının yaptığı dokunuşlar da var! Rüyalarınızı süsleyen düğün için salonumuz tam da dilediğiniz konseptte ve renklerde bezenmiş olacak…

Şıklığıyla dikkat çeken Sivas Garden Düğün Salonu neredeyse her ayrıntıyı sizin için düşünüyor! Organizasyon firması ve çözüm ortaklarımızın da desteğiyle, davet menülerinizi de hazırlıyoruz. Kuru pasta, dondurmalı yaş pasta, meyve suyu ve su ikramlarımızın yanında arzu ederseniz yemek servimiz de oluyor. Bütçenize ve damak tadınıza uyan menü alternatiflerini seçmek de menü tadımlarıyla size bırakılıyor.

Gece boyunca kesintisiz eğlence için nasıl müzikler tercih edersiniz? Müzisyenlerimiz bu konuda sahneye çıkmadan geniş kapsamlı bir çalışma yürütecek. Yöresel türküler, günümüz pop ve aşkınıza özgü parça seçimleriyle repertuvarınız hazırlanacak.

Garden Düğün Salonu’nda sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra son teknoloji ses, ışıklandırma, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerimiz mevcut. 4 taraflı havalandırma sistemlerimiz geniş ve ferah salonumuzda hava değişimini de sağlayacak ve her mevsim rahat edeceksiniz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için acele edin, Garden Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak Sivas düğün salonları arasındaki tercihinizi yapın. Tarih belirlemek ve fiyat teklifleri almak için formdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonunu tıklayınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Örtülüpınar Şehit. Astsubay Hakan Şahbaz Sok. No: 23 Merkez/ Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Garden Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.