Köşk Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Köşk Otel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Köşk Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Köşk Otel Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Köşk Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Köşk Otel Sıkça Sorulan Sorular

Köşk Otel düğün fiyatları ne kadar?

Köşk Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Köşk Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Köşk Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Köşk Otel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Köşk Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Köşk Otel düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Köşk Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Köşk Otel düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Köşk Otel Hakkında

50 yılı aşkın bir süredir Köşk Otel Sivas’ta hizmet veriyor. Konaklama hizmetlerinin yanında birlikteliğinize “Evet”, dediğiniz özel günlerde yanınızda olmaktan da mutluluk duyuyoruz. Köşk Otel ekibini ve düğün hazırlıklarını merak ediyorsanız, anlatalım:

Köşk Otel olarak konuklarınızı karşılıyor ve düğün organizasyonunuzun yapılacağı alana yönlendiriyoruz. Otelimizde, düğün etkinliğinizi isteğinize bağlı olarak toplantı salonumuz ya da restoranımızda yapıyoruz. Bu da konuklarınıza geniş bir alan imkânı sunuyor. Salonlarımızda yuvarlak masa modelleri ve şık sandalyeler bulunuyor. Masalarımız da bu dans pistinin etrafında yuvarlak oluşturacak şekilde konumlandırılmıştır. Bu da dostlarınız ve ailenizle rahat hareket etme alanı ile ferah bir atmosfer sunuyor. Düğün alanını, dilediğiniz organizasyon şirketiyle anlaşarak renk ve görsel olarak düzenleyebilirsiniz. Barkovizyon sistemi de bulunan salonumuzda, ister düğün ânı kaydını isterseniz de birlikteliğinize ait görüntüleri yansıtabiliriz. Barkovizyon ekranı bütün konuklarınızın rahatça görebilmesi için dans pistinin hemen üst kısmında yer alıyor.

Davetlileriniz için hazırlayacağımız yemekli ve yemeksiz ikramları önceden menü tadımı yapabilir ve içeriğini değiştirebilirsiniz. Biliyoruz ki, tasarladığımız düğün sizin için çok önemli! Biz de bu yüzden her konuda hassas davranıyor, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz… Siz eğlencenize eşlik eden müziği dinlerken ve oynarken Köşk Otel ekibi her ayrıntıyla özenle ilgilenecek!

Bütün bunların yanında; otelimizde bulunan 12 süit, 35 double odada şehir dışından gelecek misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyacağız. Böylelikle misafirlerinizin konforu için endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca dilerseniz tercih ettiğiniz bir odayı düğün öncesi yakın arkadaşlarınızla hazırlanma alanı olarak kullanabilirsiniz. Bu da size yolda kaybedeceğiniz zamanı otel içinde keyifli ve farklı bir konseptle değerlendirme olanağı sağlayacak.

Bizi tercih ediyorsanız, sayfanın üstünde yer alan Köşk Otel iletişim formu doldurarak banket birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Sularbaşı Mah. Atatürk Blv. No:7 Merkez/ Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Köşk Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.