Grand Kuzu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grand Kuzu Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand Kuzu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Grand Kuzu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Grand Kuzu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Grand Kuzu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Grand Kuzu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Grand Kuzu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Grand Kuzu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Grand Kuzu Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Grand Kuzu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Kuzu Düğün Salonu düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Grand Kuzu Düğün Salonu Hakkında

2015 yılından beri çiftlerimizin mutlu günlerine şahitlik ettiğimiz Grand Kuzu Düğün Salonu’nda şimdi de sizin özel anlarınıza ev sahipliği yapmak için bekliyoruz.

Misafirlerimize 5 yıldızlı otel konforu sağlamayı hedeflediğimiz düğün salonumuz, görkemli ve şık konseptiyle davetlilerinize ve size unutulmaz bir gece yaşatacak. Grand Kuzu Sivas ekibi olarak avantajlı fiyatlarımızla söz, nişan, kına, nikâh, düğün organizasyonlarınızı farklı tarzlarda düzenlemeler yaparak tasarlıyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak için 60 kişilik bir ekiple çalışıyoruz.

Çiftlerimiz salonumuza yüksek bir merdivenden geçerek giriyor, böylelikle tüm davetlilerinizin ilk dansınıza net bir şekilde şahitlik etmelerini sağlıyoruz. Çiftlerimiz merdiven basamaklarından volkan gösterileri ve konfetiler eşliğinde inerken çekim ekimiz de her ânı kayıt etmek için bekliyor. Gülümseyerek poz verdiğiniz geceniz özel bir törenle başlamış oluyor... Konuklarınızı ise salonun girişinde karşılama panosu ve hizmet personellerimiz karşılıyor. Yıllar geçse de hatırlayacağınız düğün hakkında notlar ve sevdiklerinizin iyi dileklerini biriktirmek için karşılama alanında hatıra defteri köşemiz de bulunuyor.

Özel ışıklandırma yapılmış salonumuz; merdivenlerden tavana kadar standart ışıklanma stillerinin dışında bir tasarıma sahip. Ayrıca salonda yuvarlak masalar, dantelli masa örtüleri, napolyon sandalyelerle şık bir görünüm sağlıyoruz. Bir de birlikteliğinize sonsuza kadar “Evet”, diyeceğiniz bir nikâh masası dekore ediyoruz. Geniş ve ferah salonumuzda konuklarınız nikâh töreni ve düğünün bütün ayrıntılarını seyredebilsinler diye, barkovizyon ekranımız da mevcut. Amacımız lüksü ve konforu aynı anda sunabilmek. Çünkü düğününüzün uzun yıllar akıllarında kalacak bir geceye dönüşmesini istiyoruz!

Tabii ki konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak ilk önceliğimiz. Bu yüzden salonumuzun şıklığı sağlanırken konuklarınıza sunduğumuz davet menülerini de özenle hazırlanıyor. Gece boyunca özel ikramlar ve müzik ziyafeti sizi bekliyor…

Salonumuz hakkında detaylı bilgi almak ve Grand Kuzu ailesine katılmak için sayfanın üstünde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Şeyh Şamil Mah. Necmettin Erbakan Caddesi Sidaş Kavşağı No:4 Merkez/ Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Kuzu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.