Yuvam Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yuvam Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yuvam Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Yuvam Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yuvam Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yuvam Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yuvam Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Yuvam Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yuvam Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yuvam Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yuvam Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yuvam Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Yuvam Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır evlenecek olan çiftlerin hayallerini gerçekleştirdiğimiz Yuvam Düğün Salonu Sivas ekibi olarak değişmeyen adresimizde sizi bekliyoruz. Standartların üstünde kalitemiz ve hizmet anlayışımızla size özel bir yaşatmayı amaçlıyoruz. Sizi bir gün değil, her gün gülümsetecek hatıralar yaratmak için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Düğün salonumuzda size hangi hizmetleri sağlıyoruz?

-2 katı bulunan düğün salonumuzda rahat bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Oturma düzenini davetli sayısına göre belirliyor, davetlilerin konforlu bir organizasyon geçirmesine destek oluyoruz.
-Özenle hazırlanan nikâh masasının arkasına yerleştirilen ışıklandırmalar sayesinde harikulade bir görünüme hatta fotoğraflara sahip oluyorsunuz. Profesyonel fotoğraf sanatçımız gecenizin her detayını kayıt altına alıyor. Yıllar geçse de bu değerli anları fotoğraf karelerine bakarak yâd edebiliyorsunuz.
-Özel günlerde bizi tercih etmenizin bir diğer nedeni ise kolay ulaşım imkânı sağlamamız. Üstelik toplu taşıma araçlarının güzergahında bulunuyoruz. Üstelik kendi aracıyla ulaşım sağlayan misafirler için otopark hizmetimiz de mevcut.
-Düğün salonumuzda çalıştığımız müzisyenlerimiz son derece profesyonel ve deneyimli. Bugüne kadar birçok düğün töreninde organizasyon akışını da sağlamışlar. Biz de deneyimli eller sayesinde harikulade bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. En güzel düğün şarkılarını seslendiriyor, pistin boş kalmasına izin vermiyoruz. Kısacası Sivas düğünleri için kesintisiz eğlencenin adresi biziz.

Yemekli, yemeksiz ve kokteyl düzeninde hizmet verebiliyoruz. Davetlerde sunmak istediğiniz ikramları beraber seçiyor, dilerseniz düğün öncesinde buluşarak tatmanızı da sağlıyoruz. Böylece düğün sürecinin her aşamasında yanımızda olmanızı sağlıyoruz.

Sadece düğün organizasyonlarınızı düzenlemiyor, kına gecesi ve nişan törenleriniz için de hizmet veriyoruz. Kurumsal etkinlikler ve toplu organizasyonlarınız için de profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aile ve dostlarınızla “Evet” dediğiniz anı kutlamak için bir tık uzağınızda, Sivas düğün salonları arasında bekliyoruz. Yuvam Düğün Salonu iletişim formunu doldurmadan ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın deriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Mimar Sinan, Selimiye Cd., 58010 Sivas Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yuvam Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.