Beyaz Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Saray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Beyaz Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Beyaz Saray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır. Beyaz Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Saray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz Saray Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz Saray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Saray Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, baby shower, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, parti, kına, kurumsal etkinlikler, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Beyaz Saray Düğün Salonu Hakkında

2015 yılının aralık ayında faaliyete giren, Beyaz Saray Düğün Salonu mutlu çiftler için en güzel başlangıcın adresi olmaya devam ediyor. Şarkışla’da yer alan tesisimizde profesyonel ekibimizle birlikte hak ettiğiniz hizmeti sunmak için büyük bir özenle çalışıyoruz. Yıllar geçse de değişmeyen kaliteyle hak ettiğiniz şıklığı ve kusursuz hizmet anlayışını sunuyoruz. Mutluluğunuzu güzel olan detaylarla taçlandırmak için vakit kaybetmeden hazırlıklara başlamak istiyoruz. Çünkü her detayla sizin için ilgileniyor, hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanıyoruz.

Davetlere ev sahipliği yaptığımız salonumuzu merak ediyorsanız: Salonumuz, kolonsuz ve son derece geniş bir alanda kurulmuştur. Şarkışla Beyaz Saray Düğün Salonu’nda ziyafet düzeninde yuvarlak masalar tercih edilmiş, konfor ve şıklıktan ödün vermeden 1.000 kişilik davet alanı oluşturulmuştur. Bunun için ses, ışık, sahne, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde teknolojiye ayak uydurduk. Kaliteli bir eğlence için ferah bir atmosfer sağlayarak, ışıklı cam pist etrafında davet alanını düzenlemeyi de ihmal etmedik. Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı dekorasyona uyumlu nikah töreni alanını ve masaları ise, her çiftimiz için özel olarak tasarlıyoruz. Siz ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için dizayn ettiğimiz salonda konsept bir düğün töreni gerçekleştirmek isterseniz, organizasyon firmalarıyla anlaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti vaat ettiğimiz salonda çocukların da keyifli anlar yaşamasını sağlıyoruz. Salona ait çocuk oyun alanını onlar için eğlencenin adresi haline getiriyor, müzik eşliğinde tüm konuklarınızı sahneye davet ediyoruz. İkram, düğün pastası ve istediğinize bağlı olarak hazırladığımız menü sunumlarını da güler yüzle yapıyoruz. Tüm bunların yanında, geniş ve ferah otoparkımızda özel araçlar için yeterli yer bulunuyor.

Beyaz Saray Düğün Salonu Şarkışla’da sizi bekliyoruz! Sivas’ta düğün salonu arayan çiftlerimizi bir an önce sayfanın üst kısmındaki formu doldurarak ailemize katılmaya davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Esentepe, 58400 Şarkışla/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.