Zirve Düğün Sarayı

E-posta Gönder

  • Merkez, Sivas.

Kapasite Bilgileri

Zirve Düğün Sarayı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Zirve Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Zirve Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Zirve Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Zirve Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Zirve Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Zirve Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Zirve Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Zirve Düğün Sarayı 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Zirve Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zirve Düğün Sarayı düğün dışında mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Zirve Düğün Sarayı Hakkında

Geniş ve ferah atmosferin yanı sıra farklı mimarisiyle de Sivas düğün salonları arasından sıyrılan Zirve Düğün Salonu’nu tercih etmeye ne dersiniz? Aileniz ve dostlarınızla birlikte kutlama yapın diye kapılarımızı açıyor, modern ve şık davetler düzenliyoruz. Yeni kurulan işletmemizde bugüne kadar 180 düğün düzenledik. Ailemizi genişletmeye devam ediyor, mutluluk ve aşklara şahitlik ediyoruz.


Saray konseptinde düzenlenen davet alanımızda dilediğiniz sayıda davetliyi ağırlayabiliriz. Çok geniş bir alan üzerine kurulu olduğumuz için asla yer sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Masa ve sandalyeleri de davetlilerin rahat edeceği biçimde konumlandırıyoruz. Konukları rahat ettirmek için havalandırma sistemlerinin yanı sıra klimalarımız da bulunuyor. Son teknolojiye sahip ekipmanları ideal şekilde yerleştiriyoruz. Böylece kesintisiz eğlencenin tadını çıkarabiliyorsunuz.


Duvarda bulunan aynalardan sunum tabaklarına, davetli masalarını süsleyen altın sarısı mumluk ve şamdanlara kadar şık ve muntazam bir görünüm ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Özenle mekânımızı hazırlıyoruz. Her organizasyon öncesinde dekor ve aksesuarların bakımını yapıyoruz.


Düğünlerimizde yemekli, kokteylli olmak üzere birçok menü seçeneği sunuyoruz. Davetlilere sunacağımız lezzetleri beraber seçiyoruz. Ana yemekten atıştırmalık tabaklarına kadar Türk mutfağının eşsiz yemeklerini menülerimizde bulabiliyorsunuz. Davetli yemek listelerini de buradan seçebiliyorsunuz. Özel misafirler için de farklı menü seçeneklerimiz bulunuyor. Örneğin küçük misafirler için çocuk yemek listeleri hazırlıyoruz. Küçük misafirlerin rahatlığı bizim için çok önemli. Kendi yaşıtlarıyla vakit geçirebilmeleri için oyun odaları hazırlıyoruz. Böylece alanında uzman oyun ablalarına küçük misafirleri emanet edebiliyorsunuz.


Sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Zirve Düğün Sarayı Sivas’ın iletişim formunu doldurabilirsiniz. Masalsı bir düğün organizasyonu için bilgilerinizi bize ulaştırın ve hayallerinizi anlatın. Düğün gününü dilediğiniz gibi planlayabilmek için hemen randevu oluşturalım. Bu yüzden “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mahallesi Şimşek Sokak Karşıyaka Mesire Alanı İçi Merkez/Siva

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.