Savona Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Savona Otel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Savona Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Savona Otel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Savona Otel Sık Sorulan Sorular

Savona Otel düğün fiyatları ne kadar?

Savona Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Savona Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Savona Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Savona Otel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Savona Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Savona Otel düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Savona Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Savona Otel düğün dışında kına, açılışlar, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, parti, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı, doğum günü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Savona Otel Hakkında

Sivas’ın tam merkezinde 4 yıldızlı bir kaliteli hizmet anlayışı ve tesis donanımına sahip bir otel olarak varlık gösteriyoruz. Savona Otel Sivas çapı ile sınırlı kalmıyor ve şehrimizi herhangi bir sebep ile ziyaret eden yerli ve yabancı turistler tarafından da sıklıkla ziyaret ediliyor. Güler yüzlü ve misafirperverlikleri ile misafirlerimizi karşılayan ekibimiz sayesinde %100 ‘lük bir müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Üstelik otelimizde konaklama haricinde başka hizmetler de sunuyoruz. Özek gün ve gecelerde toplu organizasyonlara ev sahipliği yapmak da bunlardan sadece bir tanesi.

Peki, nedir bu organizasyonlar hemen kısaca bahsedelim. Düğünler elbette ki başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, mezuniyet baloları, nikâh törenleri, sünnet düğünleri ve kurumsal etkinlikler gibi çok sayıda organizasyonu sayabiliriz. Fakat bugün burada sadece biri özelinde daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Heyecan ve büyük beklentiler ile gerçekleştirmek istediğiniz düğününüz kusursuz ve tam da hayal ettiğiniz gibi olsun istiyorsunuz ve bu sizin en doğal hakkınız. Naçizane tavsiyemiz ise profesyonel bir ekip ile çalışarak bu işi şansa bırakmamanız.

Saray konsepti ile özel olarak tasarlatarak inşa ettirdiğimiz otelimiz son derece şık ve bir o kadar da elegant dekorasyonu ile göz alıyor. Düğünlerimiz de bu şıklık ile çiftlerimiz ve davetlilerini en iyi şekilde ağırlamak üzere tarafımızdan özenle düzenleniyor. Düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz balo salonumuz tam bir otel konsepti ile avizeleri, şamdanları ve uyumlu masa sandalye giydirmeleri sayesinde çok şık bir alan. Burada 300 ila 400 kişilik bir davetli listesini rahatlıkla ağırlayabiliriz. Yemekli veya kokteyl usulünde konuklarınıza harika ikramlar da sunabiliriz.

Eğer bizimle iletişime geçmek ve Savona Otel Sivas fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki formu hemen doldurabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mehmetpaşa Mahallesi, 1.sokak No:8, 58040 Merkez / Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Savona Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.