Hadel Bahçe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hadel Bahçe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Hadel Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Hadel Bahçe Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hadel Bahçe Sık Sorulan Sorular

Hadel Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Hadel Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hadel Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hadel Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hadel Bahçe 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Hadel Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hadel Bahçe düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Hadel Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hadel Bahçe düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, baby shower, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hadel Bahçe Hakkında

Sivas’ın en gözde yerlerinden biri olan kafeler sokağında bulunan işletmemizde eksiksiz bir nikâh sonrası yemeği organizasyonu düzenlemek ister misiniz? Bulunduğumuz konum itibariyle rahatlıkla ulaşabilir, işletmemizdeki kaliteli hizmete şahit olabilirsiniz. İmzalarınız atıldıktan sonra günün yorgunluğunu atmak için doğru yerdesiniz.

Sınırsız eğlenceyi vadettiğimiz işletmemizde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Konuklarımızın en güzel organizasyonlarına ev sahipliği yaparken en iyi hizmeti vereceğimizden ve bugünlerinizde bizi hatırlamanız için her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Kapalı alanımızın yüksek bir tavanı bulunuyor. Böylelikle oldukça büyük bir alanda keyifli ve ferah bir geceye sahip olacaksınız. Işıklandırmalarımız, duvar dekorasyonlarımız ve renkli birçok çiçek detayımız birbiriyle uyumlu olacak şekilde seçildi. Hadel Bahçe Sivas’ta bu geceleriniz için vereceğiniz en doğru kararlardan biri olacak.

Altyapımızın uygunluğu sayesinde birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Doğum günlerinizde, yıl dönümlerinizde, evlilik tekliflerinizde, söz ve nişanlarınızda, iş yemeklerinizde ve bunun gibi nice organizasyonda yanınızda oluyoruz. Bu özel günlerinizdeki süslemeleri gerçekleştirmek isterseniz bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda aksesuar temini de yapabilmektesiniz. Bu unutulmaz gecelerinizi ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçıya sahip olmak isterseniz de kafemiz için kiralayabilirsiniz.

Siz değerli konuklarımıza haftanın her günü ev sahipliği yapıyoruz. Sabah 10’da kapılarımızı açıyor ve gece 00.30’a kadar kesintisiz bir hizmet sağlıyoruz. Kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü ekibimizle karşılaşıyorsunuz. Bu ekibimiz gece boyunca yanınızda olarak hiçbir eksiğinizin olmaması için çalışıyorlar. Gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hakkımızda daha detayı bilgi almak ve tüm fırsatlarımızdan yararlanarak bu özel gününüzde Hadel Bahçe’de olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mehmetpaşa Mahallesi, No:, İhramcize Cd. No:8, 58040 Sivas Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hadel Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.