Taşlıdere Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Taşlıdere Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Taşlıdere Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Taşlıdere Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Taşlıdere Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Taşlıdere Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Taşlıdere Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Taşlıdere Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Taşlıdere Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Taşlıdere Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Taşlıdere Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Taşlıdere Düğün Salonu düğün dışında kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, parti, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Taşlıdere Düğün Salonu Hakkında

Sivas’ta evlenecek olan çiftler için faaliyet gösteriyor, kurulduğumuz günden beri kusursuz hizmet anlayışımızla adımızdan söz ettiriyoruz. 10 yılı aşkın süredir Sivas Taşlıdere Düğün Salonu Merkez olarak bilgi ve birikimimizi arttırdık. Dillere destan olan düğün törenleri düzenledik. Daha birçok mutlu çift görebilmek için alt yapımızı güçlendirdik, ihtişamlı süslemelerle düğün salonumuza renk kattık. 1000 kişilik geniş ve ferah salonumuzda davetlileri ağırlıyor, rahat etmelerini sağlıyoruz. Gelin, sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.

Standart paketlerimizde de diğer salonlarından ayıran özellikte. Farklı masa ve sandalye giydirme seçenekleri sunuyoruz. İster pembe giydirme seçenekleriyle renkli çiçek aranjmanlarıyla düğün mekânını donatabilir isterseniz de yemyeşil çiçeklerin yer aldığı bir bohem tarzında bir düğün töreni düzenleyebiliriz.

Özenle hazırladığımız davetli masalarında farklı sunum tabakları, şamdan ve mum seçenekleri sunuyoruz. Üstelik gelin masasını özel detaylarla renklendiriyor, çiçekli süslemeler sunuyoruz. İmza atacağınız kalemi bile düşünüyor, masanızda farklı detayların yer aldığı farklı ve özel bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızda her anı görmek istersiniz. Düğün mekânına uygun ışıklandırmalarla da eşsiz fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Profesyonel fotoğraf sanatçısı ve video ekibimiz gece boyunca kayıt altındalar. DVD olarak da teslim ediyoruz.

Müzikler için de profesyonel müzisyenlerimiz en trend şarkılara yer veriyorlar. Geniş pistimizde sevdiklerinizle beraber eğlenebiliyor, dans ediyorsunuz. Misafirleriniz için sunduğumuz koşullar burada da ön plana çıkıyor ve rahatça hareket edebiliyorsunuz.

Düğün salonumuzda yemekli olarak hizmet verebiliyoruz. Üstelik küçük misafirleriniz için de çocuk menüsü hizmetimiz de bulunuyor. Özel beslenme alışkanlığına sahip misafirleriniz de varsa önceden iletişime geçerek bize söylerseniz onlar için de özel menüler hazırlayabiliriz.

Siz de tüm aşamaları sizin için düşünen, sürecin isteğinize göre şekillenmesini sağlayan bir düğün salonuyla çalışmak istersiniz değil mi? O zaman sayfanın üstünde yer alan Taşlıdere Düğün Salonu Sivas iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kayseri Sivas Yolu No:33 D:No:33, 58000 Budaklı/Sivas Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Taşlıdere Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.