Su Vadi Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Su Vadi Otel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Su Vadi Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Su Vadi Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Su Vadi Otel Sık Sorulan Sorular

Su Vadi Otel düğün fiyatları ne kadar?

Su Vadi Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Su Vadi Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Su Vadi Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Su Vadi Otel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Su Vadi Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Su Vadi Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Su Vadi Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Su Vadi Otel düğün dışında nişan, sünnet düğünü, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Su Vadi Otel Hakkında

Tarih sahnesinde özel bir yeri olan Suşehri’nde yer alan otelimizde düğünlerinize ev sahipliği yapıyoruz! Su Vadi Otel bünyesinde yer alan düğün salonumuzda şık bir gece ve özel bir konseptle düğünlerinizi organize ediyoruz. Alanında uzman bir ekiple çalışarak kendimizi her geçen gün geliştiriyor ve davetlerinizde kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak dokunuşlar yapıyoruz.

Öncelikle salonumuzda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. 4 kişilik dikdörtgen masaları birleştirerek uzun sofralar kuruyoruz. Beyaz renk kumaştan masa örtüleri, aksesuarlar ve dekorlar kullandığımız masaları; aileniz ve dostlarınız için ziyafet alanına dönüştürüyoruz. Şık bir atmosfer için nikâh masası, gelin yolu, dans pisti ve sahne süslemeleri de yapıyoruz. Kişiselleştirilmiş bir konsept tercih ediyorsanız, organizasyon firmalarıyla ortak bir süreç yürütmeyi talep edebilirsiniz.

Salonda yapılan hazırlıklara eş zamanlı olarak mutfakta da çalışmalar yürütüyoruz. Su Vadi Otel Düğün Salonu’nda konuklarınıza ikram edeceğimiz davet menülerini özel olarak seçiyoruz. Düğün öncesi evlenecek olan çiftlerimize sunduğumuz lezzetler, konuklarınıza sunulmak üzere hazırlanırken taze malzemelerle ve usta aşçılarımızın tarifleriyle harmanlanıyor… Sofralarınızı donatacak lezzetler tercih etmek yerine ikram menüleri, açık büfe sunumları veya kokteyller de seçebilirsiniz. Maddi planlamanıza ve damak tadınıza göre karar verdiğiniz menülerde düğün pastası da yer alıyor.

Geleneksel lezzetlerin sunumuyla taçlandırdığımız düğününüzü eğlenceye çevirmek için müzisyenlerimiz de sahnede yerini alıyor. Size de ilk dans ile geceyi başlatmak ve bolca eğlenmek kalıyor…

Düğün için sunduğumuz hizmetlerin yanında şehir dışından gelen konuklarınıza otelimizde konaklama imkânı da sunuyoruz. Üstelik gelin ve damat odası olarak hazırlanma alanı da temin ediyor, düğün öncesi ve dinlenme anları için kullanacağınız bir oda dekore ediyoruz.

Siz de “Su Vadi Otel Suşehri’nde benim düğün mekânı tercihim.” diyorsanız, yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gönüloğlu Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 26 Suşehri/ Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Su Vadi Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.