Damat

E-posta Gönder

Damat

Damatlık

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Diğer, Kıbrıs

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Smokin, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise, Frak

Sorular

  • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler? Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Hakkında

Düğününüzde nasıl bir damatlık giyeceğiniz en az müstakbel eşinizin gelinlik seçimi kadar önemli bir ayrıntı. Dillere destan Damat markasıyla uzun zamandır başarıyla hizmet veriyoruz. Şimdi de KKTC damatlık markaları arasında yer alıyor, size düğününüzde karizmatik bir duruş vaat ediyoruz. Şıklığına önem veren adamlardansanız, doğru yerdesiniz.

Orka Group olarak %100 Türk sermayesi ile kendi markamızı yaratmış ve modayı bir yaşam stili haline getirmiş genç bir moda merkeziyiz. 1986 yılında Osmanbey’de Damat markası ile hizmet hayatına başladık. Erkek hazır giyim ve tekstil sektörüne ismimizi deyim yerindeyse altın harflerle yazdırdık. Hala da çalışmalarımızla adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Günümüzde sahip olduğumuz değerleri gelecekte de artacak bir ivme ile güçlendiriyoruz. Ulusal ve uluslararası başarılarımızla kaliteli hizmetin temellerini atıyoruz.

Damat markamızın ardından özgün tasarımlarla beğeni topladığımız Tween’i erkek giyim sektörüne kazandırmayı başardık. Bünyemizde bulunan adeta bir yaşam biçimi ve özgürlüğün temsili olan Tween ile hiç kimsenin cesaret edemediği özgün ve sıra dışı tasarımlara imza atıyoruz. Orka Holding olarak kaliteli kumaşlarımız ve şık tasarımlarımızla modern bir stil yaratıyoruz. Pek çok tüketicinin en sevdiği erkek giyim markası olarak hizmet hayatında yer alıyoruz. Bu bizim için tarifsiz bir gurur kaynağı. Orka Holding’in üçüncü markası ise D’s Damat ise her beden ve her bütçeye uygun koleksiyon anlayışı ve yaygın mağaza ağıyla erkek hazır giyim pazarının lider konumundaki en önemli oyuncularından biri olarak hizmet sektöründe yer alıyor.

İşte, bünyemizde bulunan tüm markalarımızla birlikte Orka Holding çatısı altında erkek modasına yenilikler getirmeye devam ediyoruz. İsminden söz ettiren markalarımızla Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla noktada Türk moda sektöründe öncü olmaya her daim devam ediyoruz.

Siz de yavru vatan Kıbrıs’ta damatlık arayışında olan biriyseniz modellerimizi incelemek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Mehmet Akif Cad. (Dereboyu) No:77-5, Lefkoşa

Damat Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!