Çiçekçiler Çanakkale

Gönül Çiçekçilik Organizasyon

  • Teslim Süresi
    1 haftadan az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Gönül Çiçekçilik Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Gönül Çiçekçilik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Gönül Çiçekçilik Organizasyon Hakkında

“İşimiz neşemiz” mottosuyla çıktığımız bu yolda önce gelinlerimizi memnun etmek bizim için önemli olan. Eğer siz de çiçeklere aşık biriyseniz ve düğün mekanınızın her noktasında canlı ya da cansız birbirinden güzel çiçekler kullanmak istiyorsanız sizin için en doğru olan çiçekçiyi buldunuz.

20 yıldır bu sektörde olmanın kazandırdığı tecrübeyle tüm yeniliklere ayak uydurarak günümüz gelinlerinin ne tarz buketler, süslemeler istediğini biliyoruz. Ancak tabi ki bunun bir matematiği yok. Herkesin zevkleri, istekleri farklı oluyor. Bu yüzden özellikle kişiye özel gelin buketi konseptlerine önem veriyoruz. Gelinin ne istediği bizim için çok önemli. Birebir gelinle görüşerek tarzı ve isteklerini konuşuruz. Temasını da belirledikten sonra kullanacağımız çiçek türü, rengini belirleriz. Buketin gelinliğe, hatta mekâna uyumunu göz önünde bulundururuz. Eğer bir otel düğünü yapıyorsanız buketinize birkaç inci kondurabiliriz. Bir kır düğünü yapıyorsanız daha çok rustik bir buket hem çok uyumlu hem de çok şık olacaktır. Düğününüzde gözler çiçeğinizden ayrılmayacak. Buna hazır mısınız?

Buketinizi hazırladıktan sonra gelinliğinizle uyum içinde bir gelin tacına ne dersiniz peki? Saçınıza takacağımız aksesuarları birlikte seçerek bir bütün oluşturabiliriz. Ayrıca nedime bileklikleri gibi ayrıntıları da unutmayalım. Gelin buketi, gelinliği, saçıyla ahenk içinde olacaksa nedimeler de ona uyum sağlamalı. Sağdıçlar da aynı şekilde yaka çiçekleriyle damada uyum sağlamalı.

Mekâna gelecek olursak, masa süslemelerinizde mumlar, çeşit çeşit suplalar içerisinden tarzınıza en uygun olanı mekânınız için organize ediyoruz. Tüm bunları kendi düğün organizasyonumuzmuş gibi yaptığımız için işten öte mutluluk kaynağımız oldu artık bizim için.

Her bütçeye uygun hizmetimizle memnuniyetini sağlamak bizim asıl önceliğimiz. Ayrıca 5 kilometreye kadar 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneği sunuyoruz.

Teklif formunu doldurun ve gelin birbirinden güzel çiçeklerimizle sizi buluşturalım.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İsmetpaşa mah. Aynalı Çeşme sok. No:1/C Çanakkale

  • Haritadaki Konumu

    Gönül Çiçekçilik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.