Catering Hizmetleri Kırklareli

Yalçın Kardeşler İkram Servisi

Yalçın Kardeşler İkram Servisi
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Yalçın Kardeşler İkram Servisi Hakkında

Yalçın hazır yemek, Kırklareli halkına hizmet veren bir şahıs şirketidir. Uzmanlık alanı hazır yemek sektörüdür. Kuşaklar arası tecrübelerin birbirine aktarıldığı şirkette; Raşit Yalçın önderliğinde oğulları: Özkan Yalçın, Hakan Yalçın ve Erkan Yalçın şirketin işletmeciliğini yapmaktadırlar.

Kırklareli hazır yemek, Kırklareli mutfağının keşfedilmemiş lezzetlerini sunmaktadır. Öyle kentler vardır ki; topraklarında, kültürlerinde birçok hazine barındırırlar. Kırklareli de lezzet hazineleri sunan şehirlerden bir tanesidir. Bu hazineleri ise ancak bir insan eli işlerse değerlenir. Kırklareli hazır yemek markası, Kırklareli’ne yemek hizmeti sunan bir gurmedir. Damat çatlatan lezzetleri, profesyonel kadrosu, teknolojik alt yapısı ve hijyenik koşulları ile son derece kaliteli sunumlar yapmaktadır.

Kırklareli yemek firmaları içerisinden birçok özelliği ile ayrışan Yalçın hazır yemek, alanında uzman 16 kişilik kadrosu ile fark yaratmaya devam etmektedir. 7 adet hizmet arabası ile de Kırklareli catering alanında da faaliyet sürdürmektedir. Kırklareli catering hizmeti ile daha çok insana hizmet vermekte olan firma, günlük 1000 kg. yemek kapasitesi ile çalışmaktadır. Kullanılan malzemeler günlük ve taze malzemelerdir. Et ve et ürünleri, firmanın kendi bünyesinde olan çiftlikten temin edilmektedir. Hayvan çiftliğinin tek ve yegane amacı ve işi: yemek sektöründe kaliteli ve uygun fiyatlı üretim gerçekleştirebilmektir.

Kırklareli catering hizmeti ile her geçen gün hedef kitlesini ve hedefini büyüten şirket; daha çok insana hizmet vermek için var gücü ile çalışmaktadır. Kırklareli yemek firmaları arasından en çok taze ve hijyenik özellikleri ile fark yaratan firma, sağlık koşullarına çok özen göstermektedir. Pek tabii şirketi Kırklareli yemek firmaları arasında zirveye taşıyan en önemli özelliklerinden bir tanesi de, lezzetidir. Hem yöresel hem de ulusal lezzetleri ile insanların damaklarını şenlendirmektedir. Aslında evinizin lezzetini, temizliğini sizlere sunar. Hem evlere hem de iş yerlerine gerçekleştirdiği Kırklareli catering hizmeti altında sizi yormadan kapınıza kadar gelir. Özellikle iş yerleri için daha yoğun uygulanan Kırklareli catering hizmeti, her zevke hitap etmektedir. Kırklareli catering hizmetlerini diğer Kırklareli yemek firmaları catering hizmetlerinden ayıran şey; catering hizmeti sundukları her firmaya aynı özeni ve hassasiyeti göstermesidir.

Kırklareli yemek firmaları içerisinde, yükselen bir değer olan Yalçın hazır yemek; lezzeti, hizmet kalitesi, profesyonel kadrosu, yüksek teknolojisi, hijyeni ile büyük bir fark yaratmaktadır. Deneyimi, iş hassasiyeti, iş saygısı ile bir disiplinler bütünü sergilemektedir. Kırklareli yemek firmaları arasında her geçen gün örnek teşkil eden bir yapıya bürünen firma, daha büyük hedefler için yorulmadan çalışmaktadır. Kırklareli hazır yemek kültürünü sürdürülebilir bir marka olması için ciddi emek harcamaktadır. Şehirlerin belirleyici özellikleri arasında olan yemek kültürü, şehri de lezzetlendiren bir şeydir. O yüzden Kırklareli hazır yemek üreten firma, her daim tün damak zevkini yakalamak için sürekli bir gelişim ve değişim içindedir. Yalçın hazır yemek, Kırklareli firmalar alanında kendini göstermek için her daim, büyük bir çabayla yol almaktadır.

İş hayatının, sosyal hayatın ve bazen de ev hayatının yoğun yaşandığı dönemlerde, beslenme aksatılıyor olsa da çözümü çok basit… Hazır yemek sektörü bu durumu çözen bir yapıya sahip… Büyük bir kurtarıcı görevi gören bu lezzetli yemekler, sektörde kaliteli bir yer edinen Yalçın Hazır Yemek markası ile Kırklareli hazır yemek alanında hizmet vermektedir. Hijyen, kalite ve teknolojisi ile Kırklareli hazır yemek sektörünün öncü kuruluşu olan firma, her daim müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir.

Kırklareli hazır yemek olarak üretim yapan Yalçın hazır yemek, taze ve günlük besinleri ile rakiplerinden sıyrılmaktadır. Özellikle et tüketimini, kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan sağlamaktadırlar. Bir aile şirketi olarak, Kırklareli hazır yemek sektörüne hizmet veren firma, insan sağlığını her zaman ön planda tutmaktadır.

Firma, müşteri sadakatini ve müşteri memnuniyetinin farkında olduğu için son derece profesyonel bir kadro ile çalışmaktadır. Kırklareli hazır yemek alanında rakipsiz ve sektör lideri olma yolunda adımlar atmaktadır. Kırklareli hazır yemek denildiği zaman, akla gelen ilk marka olmak için çalışmaktadır.

İletişim

  • Adres:

    KARACAİBRAHİM MH. SANAYİ SİTESİ 12.BLOK NO:30/32 MERKEZ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.