Argold Kuyumculuk

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Gazimağusa, Kıbrıs

Lokasyon


Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Hakkında

Argold Kuyumculuk olarak, marka olma yolunda çok önemli çalışmalar ve yatırımlar yaptık. Bu çalışmalarımız sonunda bugün ARGOLD KUYUMCULUK SEKTÖRDEKİ EN DEĞERLİ YERLİ PIRLANTA MARKASIDIR.

Uzmanlık alanımız pırlanta ve bu alan profesyonellik gerektiriyor.
Yüksek işçilik kalitesine sahip atölyemizde mücevher tasırımını sanata dönüştürebilen profesyonel pırlanta ustalarımız gelenksel ve modern tüm siparişlerimizi sorunsuz ve en hızlı şekilde müşterimize sunmamızı sağlıyor.

Gerek Kurumsal yapımız gerek ise Genç ve dinamik ekibimiz her geçen gün gelişmekte olan kuyumculuk ve pırlanta sektörünü yakından takip edip dünyanın farklı noktalarında düzenlenen kuyumculuk fuarlarına katılıp en yeni tasarımları en kısa sürede ve en ekonomik fiyat avantajı ile müşterimize sunmamızı sağlıyor.

Argold Kuyumculuk olarak sıkı sıkıya bağlı olduğumuz değerler var ve bu değerler maddesel tüm kazanımlardan daha kıymetlidir bizim için.mesela kalite ve güven.bu iki değer Argold Kuyumculuğun adı ile bütünleşmiştir.

Satış sonrası vermiş olduğumuz garanti kapsamı tercih edilebilir olmamızı ve müşterilerimiz ile aramızda dostluğa dayalı sağlam bir güven ortamı oluşmasını sağladı

Hedefimiz;
Pırlanta ve altın sektörü var oldukça Argold Kuyumculuğun yıllara dayalı bir çalışmanın sonucunda sahip olduğu değerli kurumsal yapısını daha geniş kitlelere tanıtıp ülke ekonomisine kuyumculuk sektörüne ve yeniliğe açık toplumumuza faydalı olabilmektir.

İletişim

Yusuf Bey

  • Adres: İstiklal Cad. No:24/A Suriçi

Argold Kuyumculuk Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!