Sosyal Tesisler Konya

Konya Öğretmen Evi

 • Kapasite
  200 - 4500 Kişi

 • Kişi Başı
  2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Konya Öğretmen Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL

Konya Öğretmen Evi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Konya Öğretmen Evi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı

Konya Öğretmen Evi Sıkça Sorulan Sorular

Konya Öğretmen Evi düğün fiyatları ne kadar?

Konya Öğretmen Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Konya Öğretmen Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

Konya Öğretmen Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Konya Öğretmen Evi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Konya Öğretmen Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Konya Öğretmen Evi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Konya Öğretmen Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Konya Öğretmen Evi düğün dışında baby shower, kına, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Konya Öğretmen Evi Hakkında

Konya’nın kültür ve tarih abideleri olan Hz. Mevlana, Alaeddin Tepesi, Karatay ve İnceminare Müzeleri vb. zenginliklere komşu olan Konya Öğretmenevi 24 Kasım 1983 tarihinde eğitim ordusu öğretmenlerimize hizmet vermek üzere açılmıştır. 24 yatak kapasitesi, bir lokanta bir bayan kuaförü ve bir erkek kuaförü ile hizmete başlayan öğretmenevimizde o tarihte iki idareci ve on iki yardımcı personel bulunmaktadır.

Mevcut kapasitenin yetersiz olması dolayısı ile 1992 yılında öğretmenevimizin ek binası inşa edilerek yatak kapasitesi yetmiş bire çıkartılmış, ayrıca çok amaçlı iki tane salon, idari bölümler ve güzel bir çay bahçesi kazandırılarak hizmet alanları genişletilmiştir.

2002 yılına kadar bu kapasite ile hizmet veren öğretmenevimiz 2002 yılında anıt civarında Konya İl Özel İdaresine ait olan ve özel sektör tarafından otel olarak kullanılan bir binayı kiralayarak yatak kapasitesini yüz yirmi dokuza çıkartmıştır. Bu genişleme ile ayrıca öğretmenevimize iki adet düğün salonu ve binamızın okulların yoğunlukta olduğu bölgede olması sebebiyle bir lokanta daha kazandırılmıştır.

2008 yılına kadar kiralık olarak kullanılan bu binamız Kasım 2008 de Konya İl Özel İdaresi’nden ücreti tamamen öğretmenevinin kendi gelirlerinden ödenmek üzere 1.675.000 (Bir milyon altı yüz yetmiş beş bin)TL bedel karşılığı satın alınmıştır.

Yine 2008 yılında kurumumuz vergiye tabi kurumlar kervanına dahil olduğu için bu tarihten itibaren öncelikle öğretmenlerimize olmak üzere tüm halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumumuz halen toplam 129 yatak kapasitesi,2 adet lokanta, 2 adet düğün salonu, 2 adet çok amaçlı salon, 1 çay bahçesi, 1 oyun salonu, 1 dinlenme salonu, 1 erkek kuaförü, bir bayan kuaförü ve idari bölümleri ile toplam 43 personel tarafından öğretmenlerimize ve halkımıza sorumluluk bilinci içinde ISO 9001kalite belgesi almaya hak kazanarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ekiple Tanışın

 • Yönetici

İletişim

 • Adres:

  Konya Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğü : Şems-i Tebrizi Mh. Mazhar Babalık Sk. No:3 Karatay , Konya Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğü Meram Şubesi : Pirebi Mh. Kemha Sk. No:3 Meram

 • Haritadaki Konumu

  Konya Öğretmen Evi Yol Haritası

Konya Öğretmen Evi Düğün Yorumları (1)

Hanifi

Düğün Tarihi: 19.07.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Çok güzel bir mekandı. 300 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik ve biz 350 olur diye 50 kişi içinde fazladan bir liste vermiştik ve mekana çok rahat bir şekilde sığmıştık hatta kalabalık olmamıza rağmen mekanda çoğu sandalye ve masada boştu ama kimse sıkışmamıştı rahat bir şekilde oturma... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.