Konya Polisevi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Konya Polisevi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Konya Polisevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Konya Polisevi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Konya Polisevi Sıkça Sorulan Sorular

Konya Polisevi düğün fiyatları ne kadar?

Konya Polisevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Konya Polisevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Konya Polisevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Konya Polisevi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Konya Polisevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Konya Polisevi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Konya Polisevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Konya Polisevi düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Konya Polisevi Hakkında

Evliliğe giden tüm yolları geçtiniz. Sadece düğün organizasyonunuz için mekânı bulmak ve değerli gecenizi mekâna emanet etmek kaldı.


Biz Konya Polis Evi Düğün Salonu olarak bu özel gününüzü gerçekleştirmek için talibiz. Organizasyonlarınızı gerçekleştirmek, mutlu yüzlerinizi görmek istiyoruz. Deneyimli ekibimizle beraber profesyonel anlamda hizmet veriyor, gecenizi unutulmaz detaylarla süslüyoruz. Bizi tercih etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken yazımızı okumak ve fiyat teklifi almak!


İlk olarak mekanımızdan bahsetmek isteriz. Organizasyonlarınız için nezih ve şık bir ortam sunuyoruz. Sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir düğün organizasyonu düzenlemek için dekorasyonumuzu düzenlemek ile başlıyoruz ilk olarak işe. Beraber organizasyonlarınızı gerçekleştirirken sizlerin fikirlerini öğreniyor, bu doğrultuda planlama yapıyoruz. Bizi tercih edecekseniz eğer profesyonel bir ekiple çalıştığımızı bilin. Gerekli bilgi ve donanıma sahip ekibimiz sizlere iyi bir hizmet verebilmek adına çalışıyor.


Müzisyenlerimizle beraber düğün organizasyonlarınızı güzelleştirmek istiyoruz. En sevdiğiniz şarkılara yer verdiğimiz gecede en romantik şarkıda ilk dansını edebilecek, eğlencenin üst seviyeye çıktığı dakikalarda oyun havalarıyla davetlilerinizi pistte toplayacağız


Fotoğraf ve video ekibimizle bu anları ölümsüzleştirecek, en güzel fotoğraf karelerine ve videoya sahip olmanızı sağlayacağız. Bu tekrarı olmayan özel günde yıllar sonra bile heyecanını görebileceğiniz somut görseller bırakıyoruz.


Yemekli olarak da düzenleyebildiğimiz organizasyonlarınız için özel menüler hazırlıyor. Menülerde bulunan lezzetlerimizi gıda koşullarına uygun olarak davetlilerinizin masalarına ulaştırıyoruz. Profesyonel mutfak ekibimiz alanında deneyimli ve çeşitli sertifikalara sahip. Bu konudaki eğitimleri ile beraber eşsiz görsellikte lezzetleri davetlilerinizin beğenisine sunuyorlar. Sunum tabaklarımıza oldukça önem gösteriyoruz. En güzel porselen tabakları kullanıyoruz, mekanımızın konseptine uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.


Bizden istediğiniz ekstra hizmetler var ise organizasyon sorumlumuz aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için bekliyor. Dilerseniz dışarıdan da yardım alabilirsiniz. Organizasyon firmaları ile anlaşarak mekanımızın dekorasyonunu değiştirebilir, hayal ettiğiniz düğün organizasyonuna ulaşabilirsiniz.


Gecenizi bizimle gerçekleştirmek için bir tık uzaktayız. Ücretsiz fiyat teklifi almadan sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Pirebi Mh. Kemha Sk. No:13 Meram / KONYA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Konya Polisevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.