Sosyal Tesisler Konya

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi Hakkında

Uzun yıllardır Diltaş Sosyal Tesisler Düğün Salonu olarak hizmet veriyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizle alternatifi bulunmayan, sektörde öncü olan lider bir kuruluşuz. Çalışanların kariyerine büyük katkı sağlayan, taleplere göre yeniliklere ev sahipliği yapan, insana ve çevreye saygıyı memnuniyet ile birlikte temel prensip edinen aile sıcaklığında bir tesisiz.

Düğün, nişan, kına, mezuniyet, toplantı gibi organizasyonları yemekli ve yemeksiz olarak beklentilerinizin üzerinde hizmetimizle sizi memnun etmek bizim görevimizdir. Bu amaçla iki adet salona sahibiz. A-Salon, 560 kişi kapasiteli ana salona ve 300 kişilik bir fuaye alanına sahip. Sıcak ve soğuk havalandırma ve jeneratörün bulunduğu bir salon. Kiremit renginin altın sarısı sandalyelerle buluştuğu, diğer salona göre daha ağır bir konsepte sahip. B-Salon, 460 kişi kapasiteli ana salona sahip olup 300 kişilik de bir fuaye alanı var. Yine aynı şekilde sıcak, soğuk havalandırma ve jeneratör gibi hizmetlere sahip. Geniş bir pisti olan bu salonumuzda diğer salondan farklı olarak beyaz renk de tercih edilmiş. Işıklarla sislerin buluştuğu her iki salonumuzda üstün kalite hizmeti veriyor. Canlı müzik ile birlikte sis, kar, balon, lazer show gibi görsel şovlara da şahit oluyorsunuz. Yer volkanı ve konfeti de buna dahil. Ayrıca sinevizyon gösterisi ile misafirleriniz beklerken onlara anılarınızdan parçalar da izletebiliyorsunuz.

Yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız çorbadan ana yemeğe, salatadan yaş pastasına kadar birçok içeriğe sahibiz. Bunun dışında “Ben sadece Konya Düğün Pilavı servisi yapacağım” da derseniz yardımcı oluyoruz. Bu menümüzün içerisinde de ek olarak irmik helvası, bamya ve zerde de servis ediyoruz.

Düğün organizasyonlarınız için tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek. Hayalinizdeki organizasyonlarınız için sizleri bekliyoruz…

İletişim

 • Adres:

  Yunusemre Mah. Yaman Sok. No: 14 Meram/KONYA

 • Haritadaki Konumu

  Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi Yol Haritası

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi Düğün Yorumları (4)

Can

Düğün Tarihi: 23.08.2015

Mekanın yemekleri olsun, otoparkı olsun, servisi olsun her şeyinden çok memnunduk. Konyada bilinen bir yer zaten ve mükemmel bir yer. Bizim Konya yöresinde öyle oynamalı zıplamalı düğün olmaz, yemek verilir konuklara sonra gelin almaya gidilir. Biz sabah sekiz öğlen on iki arasında yemek verdik.... devam 

Merve & Doğan

Düğün Tarihi: 23.08.2015

Kapalı bir mekan, sanatçısı çok güzeldi ve bizi çok eğelendirdi, pastaları, çerezleri gayet güzeldi, masalarda şamdanlar vardı gayet süsleri yerliydi, ışıklandırmadan da çok memnun kaldım, klima ve havalandırma gayet iyiydi ve yeterliydi, ulaşımı rahat bir mekan, toplu taşıma aracı ve mekanın... devam 

Özlem

Düğün Tarihi: 26.07.2015

600 kişilik güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Mekan konum olarak kolay ulaşılabilir merkezi bir yer bunun dışında Garsonların ilgisi hizmet servis kaliteside memnun etti bizi. Mekandan hem görsel anlamda hemde hizmet olarak memnun kaldık tavsiye ederim.

Belkıs

Düğün Tarihi: 24.04.2015

Konya'da herkesin bildiği ve tavsiye ettiği bir mekan olduğunu söyleyebilirim. Düğün organizasyonunda çok başarılılar. Yemeklerinden tutun da tüm hizmetleri bizi çok memnun etti. Herkese tavsiye edeceğim bir mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.