Sosyal Tesisler Kocaeli

Gölcük Öğretmenevi

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gölcük Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gölcük Öğretmenevi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Gölcük Öğretmenevi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Gölcük Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

Gölcük Öğretmenevi düğün fiyatları ne kadar?

Gölcük Öğretmenevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gölcük Öğretmenevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gölcük Öğretmenevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gölcük Öğretmenevi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gölcük Öğretmenevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gölcük Öğretmenevi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Gölcük Öğretmenevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gölcük Öğretmenevi düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Gölcük Öğretmenevi Hakkında

Gölcük Öğretmenevi olarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Hem konaklama hem de özel gün organizasyonlarınızda faaliyet gösteriyoruz. Masalsı düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Masalınıza da ortak olmak için profesyonel ekibimiz ile beraber canla başla çalışıyor, en güzel geceye ulaşmanızı sağlıyoruz.


Peki, Gölcük Öğretmenevi adresi nerede diye sorarsanız; hemen cevaplayalım.


Merkezi bir lokasyonda sizlerle buluşuyoruz. Donanma Mahallesi üzerinde yer alan sosyal tesisimiz ile dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz de toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarının güzergahında yer alıyoruz. Kendi aracı ile gelmek isteyen misafirlerimiz için de otoparkımız bulunuyor.


Bu merkezi lokasyonda hangi hizmetleri sunuyoruz?


İlk olarak 125 kişilik çok amaçlı salonumuzda sizlere ağırlıyoruz, karşılama personellerimiz aracılığı ile içeriye buyur ediyoruz. Misafirleriniz için ikramlarda bulunuyorlar ve isteğinize göre oluşturduğumuz oturma planına göre yerlerine yerleşiyorlar. Özenle hazırladığımız gelin yolu üzerinden ilerliyor ve davetlilerinizin selamlıyorsunuz.


Gelin yolunuzun sonunda piste ulaşıyor, en güzel müzikler eşliğinde düğün dansınıza başlıyorsunuz. En romantik şarkılara yer verdiğimiz bu dakikalarda görsel bir güzellik oluşturmak için volkan ve ses efektleri kullanıyoruz. Dansınız bittikten sonra nikah masanıza ilerliyorsunuz özenle hazırladığımız nikah masanızda gösterişli şamdanlara ve çiçek aranjmanlarına yer veriyoruz. İstediğiniz çiçek türünü kendiniz seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda mekanımızın dekorasyonunu dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşarak düzenleyebilirsiniz. Böylece farklı konsept türlerine mekanımızda yer verebilirsiniz.


Gece boyunca unutulmaz dakikalar yaşatmak, ekibimizle beraber organizasyon akışınızı eksiksiz olarak ilerlemesi için çalışıyoruz.


Özenle hazırladığımız organizasyon akışınızda hiçbir aksilik olmaması için çalışıyor, aynı zamanda oluşabilecek aksiliklere karşı da planlarımız bulunuyor. Örnek verecek olursak; elektrik kesintilerine karşı jeneratör hizmetimiz bulunmakta. Böylelikle eğlenceniz hız kesmeden devam ediyor, misafirlerinize unutulmaz saatler yaşatabiliyorsunuz.


Eğer siz de böyle bir düğün organizasyonu hayal ediyorsanız; Gölcük Öğretmenevi ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi alarak bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz?

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Donanma Mahallesi, Nu., 9. Sk. No:4, 41650 Gölcük/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.