Sosyal Tesisler Kocaeli

Karamürsel Öğretmenevi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Karamürsel Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Karamürsel Öğretmenevi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Karamürsel Öğretmenevi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Karamürsel Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

Karamürsel Öğretmenevi düğün fiyatları ne kadar?

Karamürsel Öğretmenevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Karamürsel Öğretmenevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Karamürsel Öğretmenevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Karamürsel Öğretmenevi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Karamürsel Öğretmenevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Karamürsel Öğretmenevi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Karamürsel Öğretmenevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karamürsel Öğretmenevi düğün dışında parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Karamürsel Öğretmenevi Hakkında

Uzun yıllardır Karamürsel Öğretmenevi Düğün Salonu adresimizde özel davetlerinizi tertip ediyoruz. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarında yanınızda oluyor; size ve misafirlerinize keyifli saatler yaşatmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üstelik yalnızca öğretmenlere değil; tüm halkımıza hizmet veriyoruz.

Özel organizasyonlar için öğretmenevimizin içerisinde bulunan restoranımızın kapılarını açıyoruz. Burada bugüne dek pek çok organizasyon düzenledik. Hepsinde de memnun yüzlerle vedalaşmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Mutluluğunuz bizim esas amacımız. Bunun için çalışmaya hazırız!

Gelin düğününüz için yapabileceklerimizden bahsedelim biraz da.

Öncelikle çiftlerin ilk sorularından biri dışardan organizasyon firması getirip getiremeyecekleri noktasında oluyor. Buna tesisimizce olanak tanıyoruz. Dışardan getirebileceğiniz organizasyon firmasına da kapılarımız açık. Siz yeter ki bu şekilde daha çok içinize sinecek bir organizasyon olacağına inanın. Mutluluğunuz için atmak istediğiniz tüm adımlarında yanınızda olacağız.

Bir diğer önem arz eden konu ise düğünün yemekli mi yoksa pastalı mı gerçekleşeceği oluyor. Restoranımızda bu iki isteğinize de uygun alternatiflerimiz mevcut. Usta şeflerimiz dilediğiniz lezzetleri hazırlayabilecek yetkinlikte. Düğününüz için menü oluşturup bizden isteyebileceğiniz gibi yalnızca kuru pasta ve yaş pasta gibi ikramları hazırlamamızı da isteyebilirsiniz. Düğün günü misafirleriniz gelmeden hepsi hazır olacaktır.

Sıradaki konu ise oturma düzeni ve masa planlarına geliyor. Dilediğiniz şekilde bunlarında hazırlıklarını yapıyoruz. Aynı zamanda farklı tonlarda masa ve sandalyelerimizi giydiriyor; hayallerinizdeki ambiyansa tesisimizde adeta hayat veriyoruz. Gelin yolunu, nikah masasını ise apayrı bir özenle düzenliyoruz. Eminiz ki buralarda yıllarca profillerinizi süsleyecek fotoğraf kareleri çekilebileceksiniz.

Bunların dışında müzik, fotoğraf ve video hizmeti noktasında da destek oluyoruz. Kısacası düğüne dair bize ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aşamalarda hizmet vermek için biz hazırız. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Karamürsel Öğretmenevi fiyatları ve hizmetleriyle ilgili sorularınıza hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  4 Temmuz Mahallesi, Gazanfer Bilge Cd. No:3, 41500 Karamürsel/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Karamürsel Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.