Kayseri Şeker Fabrikası Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kayseri Şeker Fabrikası Düğün Salonu

Kayseri Şeker Fabrikası Düğün Salonu Hakkında

Büyüyen Türkiye’nin büyüyen markası olan Kayseri Şeker Fabrikası olarak daha iyisi için çalışıyoruz. Toplumun temel besin ihtiyacı olan doğal şeker pancarı ihtiyacının karşılanması için hizmet veriyoruz.

Kocasinan ilçesindeki Şeker Fabrikasının içinde olan Şeker Gölü, Keykubat Dağı eteklerinde yer alıyor. Gölün ortasında küçük bir adacık bulunuyor. Selçuklu Hükümdarı 1.Alaaddin Keykubat kendi ismiyle anılan tepenin güney batısında kaynayan su kenarına köşkünü yaptırmış. Bu su kaynağından oluşan gölcük sarayın havuzuymuş ve uzak bir yerden buraya ayrıca içme suyu da getirilmiş. Keykubat dağının kuzey ve doğu tarafı tarihi kaynaklarda geçen Selçuklu ordusunun toplandığı Meşhed Ovası olarak bilinmektedir.

Personelimizin veya yakınlarının düğün organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz Şeker Gölü’nde son derece seçkin dekorasyonla hizmet veriyoruz. İzin alındığı takdirde dışarıdan da misafir kabul edeceğimiz bu yerde, farklı türden organizasyonlara da yer veriyoruz. Toplantı, davet resepsiyon gibi birçok konuda hizmet veriyoruz. Bulutlar olmadığı takdirde Erciyes Dağı’nı görebildiğiniz bu yerde, düğün yapmak çok güzel. Hem göl hem de dağ manzarasını bir ara bulmak paha biçilemez.

Eğer Kayseri’de bir düğün salonu arıyorsanız, Kayseri Şeker Fabrikası düğün salonu olarak hizmet veriyoruz. Düğün organizasyonlarınızı birlikte düzenleyebilir, özel günlerinizi paylaşabiliriz. Tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmek! Böylece hayalinizdeki düğünü sosyal tesisimizde gerçekleştirebiliriz. Dilediğiniz giydirmelerle Şeker Gölü ve Erciyes Dağı manzaralı bir düğüne sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Osman Kavuncu Cad. 7.Km 38070

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kayseri Şeker Fabrikası Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.