Sosyal Tesisler Kayseri

Kayseri Polisevi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kayseri Polisevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kayseri Polisevi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kayseri Polisevi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Kayseri Polisevi Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri Polisevi düğün fiyatları ne kadar?

Kayseri Polisevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kayseri Polisevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kayseri Polisevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kayseri Polisevi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kayseri Polisevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kayseri Polisevi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Kayseri Polisevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kayseri Polisevi düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kayseri Polisevi Hakkında

Disiplinli ve özenli bir çalışma yürüterek en mutlu gününüze renk katıyoruz.


Uzun yıllardır Kayseri Polisevi Düğün Salonu adresimizde düğün organizasyonları gerçekleştiriyor kimi zaman da nişan, kına ve söz gibi davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.


Özenle dekore edilmiş salonumuzda Kayseri Polisevi Sosyal Tesisi bünyesinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Davetleriniz için var gücüyle çalışan kocaman bir ekibiz. Üstelik ekibimizdeki tüm personeller alanında uzman kişilerden oluşuyor. Yıllardır içerisinde bulundukları işe gönüllerini vermiş dolayısıyla rahatlıkla en kaliteli hizmeti sunabilecek kişiler… Titizlikle isteklerinizi değerlendirerek; kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeye çalışan ekibimizde kimler mi var? Başta tüm organizasyon süreçlerini yöneten organizasyon sorumlumuz olmak üzere; şeflerimiz, servis elemanlarımız, fotoğrafçılarımız, kameramanlarımız ve orkestramız bulunuyor. Hatta ekstra olarak istediğiniz hizmetler dahilinde ekibimizi genişletebiliyoruz. Böylelikle farklı hizmetler sunabilmek adına düğün sahiplerini yormuyor; isteklerine kendi çabamızla cevap veriyoruz. Stresli geçen bu dönemde omuzundaki yükün bilincinde olarak hareket ediyoruz. Bu stresi minimuma indirmek için düğün sahiplerinden alabileceğimiz sorumlulukları omzumuza alıyoruz. İsteklerine göre düğünlerini planlıyor; onlara unutulmaz anlar yaşatıyoruz.


Tesisimizde neler yaptığımızdan bahsedecek olursak: düğün sahibinin taleplerine göre salonumuzda düzenlemeler yaparak başlıyoruz işe. Misafirlere sunulacak ikramları önceden netleştiriyor, düğün günü usta şeflerimizce tüm bu ikramları hazırlıyoruz. Düğün sahipleri salonumuza geldiklerinde her şey hazır oluyor. Ardından çiftimizi gelin odasına alıyoruz… Misafirlerin salona yerleşmesini bekleyen çiftimizin; salona girdikleri ilk ana da özen gösteriyoruz. Gelin yolumuzu özenle hazırlıyor, istek doğrultusunda çeşitli ışık gösterileri de yapıyoruz. Düğün boyu fotoğraf, video ve müzik hizmeti sunuyor; kesintisiz eğlenceyi garanti altına alıyoruz. Tabii bir de bu eğlenceyi kayıt altına almayı…


Düğününüz için neler yapabileceğimizi merak ediyorsanız; haydi ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin. Aklınıza takılan soruları yanıtlamak Kayseri Polisevi fiyatları ve hizmetleri ile ilgili bilgi vermek için formun diğer ucunda bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Erenköy Mahallesi, Erciyes Cad., 38050 Melikgazi/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Kayseri Polisevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.